Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

wiesz jak jest, jeżeli chodzi o pośladki kobiece to nigdy za wysoko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja wroce do tematu z wieczora moze wy tego nie zauwazyłyscie rzeczywiscie, ale Szukanie chyba nie do konca \"ładnie\" się zachował, w stosunku do agiie, ktos pisze o pogrzebie a on na to ze nie chce sie dołowac, ludzie toc nikt nie kaze mus ie dołowac, nie musiał tez wdawac sie w dysusje na temat smierci i przemijania ale okazac, chocby jakis ludzki odruch miałam wrazenie, ze PAN Szukanie nie zyczy sobie rozmow na temat pogrzebu na swoim topicu, wiec nie zyczy sobie, zeby ktos o tym wspominał, dla mnie czad poprostu, jak mozna byc tak ukierunkowanym tylko na swoje własne potrzeby. I nie musiał przepraszac, bo i tak przyznał, że nie widzi powodu, więc nie wiem po co to zrobił hehe wystarczyło juz nie klepac dalszych głupot I nie wiem co tu jest nie do zrozumienia hmm Miłego dnia zyczę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa, to co zrobiłaś na tym topiku od wczorajszego wieczoru w j. angielskim nazywa się zgrabnie \"overreacting\" czyli nadreagowanie/zbyt mocne reagowanie zarzucasz Szukanie, ze coś tam zasugerował (nota bene zrobił to w żartobliwym tonie, jak sam potem zauważył czas był taki, a nie inny) podczas gdy sama przez dwa dni wstawiasz wywody \"instruująco-pouczająco-wychowujace\" uważasz, ze on naprawdę tego potrzebuje? a jeżeli nawet tak uważasz to mogłaś sobie darować ten protekcjonalny styl wypowiedzi, zwykła grzeczność zawsze tego wymaga kiedy zwracamy sie do dorosłych, w zasadzie obcych nam osób P.S. Szukanie, przepraszam za wtrącanie się, to dlatego, ze czuję się związana z tym topikiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaola - cos mnie zirytowało i to skomentowałam, ty uwazasz ze jestem niekulturalna a ja uwazam że to raczej szukanie zachował sie troche jak mały chłopiec i tyle. Takie zachwanie zawsze mnie drażnią i to bardzo. Zawsze reaguje wprost, gdy cos mnie zirytuje. Styl mam jaki mam, nie bede już zasmiecac tego topica. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolorowa, kilka cytatów tylko z Twojej porannej wypowiedzi, sama oceń, czy to było kuluturalnie, czy nie: nie do konca "ładnie" się zachował, PAN Szukanie nie zyczy sobie wiec nie zyczy sobie jak mozna byc tak ukierunkowanym tylko na swoje własne potrzeby. nie musiał przepraszac, wystarczyło juz nie klepac dalszych głupot I nie wiem co tu jest nie do zrozumienia hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola Ty już lepiej nic nie mów
ja nie wiem czy szukanie potrzebuje adwokatów? ja myślę ze jest na tyle nteligentynym facetem że sam się da rady obronić jeśli uzna to za stosowane.. i dajcie już spokój. pola - znajdź już sobie proszę Cię bardzo inny temat.. i zejdź ze mnie, i nie obrażaj mnie i moich uczuć.. uznałam że w jakis stopniu jestem z Wami związana pisaniem tu ciągłym - dlatego napisałam o moim nienajlepszym samopoczucie.. związanym z wydarzeniem tego dnia.. pomyliłam się i przepraszam że zatrułam Wam sielanke tego topiku.. pola - czasem to Ty się zastanów dwa razy zanim coś napiszesz/powiesz .. aby nieobrażać innych.. bo zarówno dziś jak i wczoraj coraz bardziej się pogrążasz. zapewne zaraz sie zapytasz o co mi chodzi, ale powiem Ci przeczytaj to co napisałas i zamknij buzie vel klawiture na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pola Ty już lepiej nic nie mów
"P.S. Szukanie, przepraszam za wtrącanie się, to dlatego, ze czuję się związana z tym topikiem " ja właśnie wczorak z tych samych pobudek napisałam to co napisałam.. ale to widocznie możesz tylko Ty robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... upał wam zaszkodził czy co??? O co wy sie zrecie???? Pax, pax pax!! Prosze nabrać głęboki oddech i..... dac spokój. bo nie ma o co się wadzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie porównaj sobie jak ja się zwracam do ludzi, a jak Kolorowa i Ty tylko tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malutka - pal sześć o co zaczeliśmy nową stronę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn ja zaczełam niechcąco ale już mnie tu nie ma pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
He he, nie od dziś wiadomo, że kobiety sa kłótliwe i że z igły robią widły.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Samcia, przykro mi.:( Ale młody zadowolony z atrakcji? Niemniej, ślę wirtualnego 👄 Przynajmniej Cię szminką nie pobrudzę.:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie to tylko ja sie kłocę, tym bardziej, ze do agiie nie skierowałam dzisiaj ani słowa, a jednak "usłyszałam" - cytuję - i zejdź ze mnie, i nie obrażaj mnie i moich uczuć.. i zamknij buzie vel klawiture na ten temat tak wiec to tylko ja, mea culpa, agiie jest niewinna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Oszczędźcie, proszę, topik - przecież nie ten autor, by dokonywać analiz osobowości.:P:P:P Sami, lecz się skutecznie.🌻 A synek widać wie, co dobre.:D Ciekawe, po kim to ma... Coś mi się zdaje, że po mamie.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, gdzie Ty się podziewsz? nie wiedziałam, co zjeść na kolację... jak tak dalej pójdzie to nie ominie Cię ta chatka z piernika ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Polcia, Ty taka niecierpliwa... Daj mu się dziećmi nacieszyć, w końcu dziś można, a nawet trzeba. I kafe wyjątkowo schodzi na 2 plan. A jak Twoje dziciaczki? Zadowolone?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Samcia Dla mnie kawkę poprosze, jeśli można.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm przeleciaam topik- posty weekendowe będę szczera niezbyt wnikliwie hmmm i widzę kłótnie i na dodatek coś mi zahaczyło sie o oczy że samica chce odejść??? czy poprostu aż zanadto niewnikliwie przeleciałam??? bosz po dniu dziecka człowiek pada- 2 czerwiec powinien byc dniem rodziców- i powinien być wolny od pracy..... pozdrawiam państwa padam spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×