Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

no chyba, ze wystraszyłyści Szukanie, wtedy będziecie musiały mnie pocieszać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Nieeee!!!! Nie wolno nie wracać!!! Wracać szybciutko!!! Topik zobowiązuje.:) Polcia, i wzajemnie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justys, ale żeby Szukanie powiedział, która go wypłoszyła najbardziej. będzie przynajmniej wiadomo, która potrzebuje najwięcej pocieszania ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Polcia, to Ty... A już myślałam, że Szukający wrócić.:D A tu zonk, ups, Polcia nasza.;) Jak myślisz, wróci? A jeżeli tak, to kiedy? I dlaczego go nie ma? Co mu zrobiłyście?:( I kto to tak naprawdę w ogóle jest? Skąd tyle wie o wszystkim i wszystkich? Dlaczego przyszedł na kafe? Dlaczego tak często bywał? ?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Jeśli się dziś nie pojawi, to ja proponuję zrobić akcję protestacyjną - zryw solidarnościowy: on nie przyjdzie, to i my odejdziemy. Kto ze mną? P.S. Nie żartuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefcia, to taki pretekst, chciałam podnieść topik :-D a hasło jest na wypadek, gdyby okazało się, że autor (zwolennik pokojowych metod ;-) ) ma nam za złe tę wczorajszą "akcję" ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co szukanie taki płochliwy ptaszek jest? szczerez wątpie żeby to prawda była:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola masz wybaczone [laskawie kiwa ręka] Ja nic nie wiem. Ale jak na razie na kafe go nie było... a jesli to pod innym nikiem:P Bywam coraz mniej na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefry, a miałam właśnie pytać, czy go nie widziałaś :-) w każdym razie gdyby to pozdrów go ode mnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
No ale łączycie się w razie czego czy nie? W słusznej sprawie.:) A gdzie Retro? Może Retro to projekt Szukającego?:P:P A wczoraj to Wam mówię - poświęcił dzień dzieciom. I zapuszczał brodę.;) A dzisiaj jeszcze nie jego czas chyba... Mam nadzieję przynajmniej.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarownica.. profilaktycznie polazlam na zakupy przed 8:D Na balkon nawet nie wypełznę mam w słońcu jakieś 45 st:O Dobrze ze duzy pokój jest od pólnocy:D:D Ale za to jakie truskawki mam.. mniaam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znaczenie ma takie, ze jeżeli dopiero wstałeś to jesteś bardziej w temacie climax :-P ja czuję komfortowy chłód :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mów mi jeszcze....:D Boże jak Ci dobrze :):):) Temperatura temperaturą ale teraz mamy tu wielkie, piękne okna -normalnie nie trzeba jeździć na wycieczki full serice - w zimie Syberia w lecie Sahara:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju............................
Aga, Ty spałaś przynajmniej.:o Dzisiaj idziesz do lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×