Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

pola Noc i dzień różnią się tylko zawartością słońca w godzinach:) reszta jest wewnątrz nas Czarownico Walczyć jak IRA, być skutecznym jak Al-Kaida, wygrywać jak walec z asfaltem:) kotko Szarpanie strun niepewności nie pomoże w decyzjach. Racjonalność też nie. Może wystarczy chcieć? Jak myślisz? A ty? Już tylko chcesz, czy jeszcze myślisz? Nie-złośliwa Zamienić złudzenia w rzeczywistość. To nie jest proste. do chwili, w której własne pragnienia są silniejsze od wszystkiego, co blokuje. To się rodzi z czasem. Ale cuda w mieście z duszą się zdarzają. http://pl.youtube.com/watch?v=kJFGvqLL1_A&feature=related A tempo jest coraz szybsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie. Ja mogę tylko chcieć. Myslenie bądź nie myslenie nic nie zmieni. Decyzja, jaka ona nie będzie, nie nalezy do mnie. W sumie... jest niezależna. Gdy w grę w chodzi traf, coś bardzo ważnego (choćby taki drobiazg jak mozliwość wykładania na MIT:P), nastepuje zaniechanie. Życie jest jakie jest. http://pl.youtube.com/watch?v=27WfPLyVk_s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie nie do końca o to mi chodziło:) Ja przede wszystkim szanuję życie, więc niszczenie go w imię jakichkolwiek pobudek, wierzeń itd jest dla mnie nie do przyjęcia. Raczej o taką "dobrą walkę" z własnymi słabościami, walkę o siebie, bo odrobina egoizmu jest b. wskazana:) walkę przy zachowaniu zdrowego osądu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotko, czy pozostaje pozostaje czekać na dobry news albo zbieg okoliczności? To jest najcięższy do zniesienia wariant. Szczególnie, gdy jest jedyny... Wróżko z Południa, wiem, wiem..... :) Dobrze mieć właściwe proporcje:) Ustalić je sobie tak, by były dobre dla nas i dla otoczenia to trudny proces. I wielka sztuka. Cóż, niech trwa, ile musi.... Zawsze zostanie pytanie, kto jest skuteczniejszy, bo dająca poczucie niezależności wewnętrzna siła połączona z obroną prywatnego nienaruszalnego terenu - niejedno ma imię... http://pl.youtube.com/watch?v=kJFGvqLL1_A&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, kotko, nawet dwa razy. Raz z powodu zwykłego niezauważenia pewnych faktów i nieodpowiedniej ich interpretacji. Drugi raz na własne życzenie choć w imię wyższej konieczności. Wnioski? Nie ma wniosków. Jest niedosyt, spory zawód, ale także chęć realizacji po raz kolejny. Rezygnacja nie oznacza złego wyboru. Wybór między \"tak\" i \"nie\" jest z pozoru prosty. Marzenia rządzą się trochę innymi kolorami niż czarny i biały. Czy bierzemy pod uwagę zmieniające się marzenia w czasie? To co było dawniej marzeniem, dzisiaj jest rzeczywistością. To co dzisiaj jest marzeniem, rzeczywistością będzie w przyszłości. Albo.... zamieni się w inne, równie mocno pożądane. Jeśli nie uda się go zrealizować to i tak pięknie jest marzyć.... http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/+ich+marzenia/ac3478d69a3c81fa62e60f5c3696165a4e5e6ac4.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniane marzenia.... Odłożone na półkę pokrytą kurzem codzienności, zostawione na żer upływającego czasu Tkwiące w najdalszych zakamarkach działań, przytłoczone koniecznymi z pozoru sprawami ważnymi i nawet pilnymi, ale które nie dają prawdziwej satysfakcji.... Warto je odkurzyć. Zastąpić innymi. Potrzebny jest impuls. drobiazg, słowo, nieme spojrzenie. Światełko mrugnie "prawda, przecież to o czym marzyłem..." Oślepi za chwilę: "a dlaczego właściwie by nie spróbować? Co mnie powstrzymuje?" Działaj! http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/franklin/b1d5781111d84f7b3fe45a0852e59758cd7a87e5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzenie bycia lepszym, wartościowszym od innych? Marzenie dorównania innym za wszelką cenę? Jaki jest największy motywator dla spełnienia marzeń? Uniwersalności trudno sie doszukiwać. Marzenia wielkie i te mniejsze. Mamy ich po kilka. To największe, nieprzeparte jest zawsze tylko jedno. Do następnej weryfikacji zakurzonej półki i sezonowego, życiowego odkurzania.... http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/+ich+marzenia/b1d5781111d84f7b3fe45a0852e59758cd7a87e5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"To największe, nieprzeparte jest zawsze tylko jedno.\" ---- a mianowicie....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj, retro Pytasz o moje marzenie? Przecież każdy ma inne. Nie da się ich porównywać. Może dlatego nie warto mówić o nich głośno. To, o czym marzymy najbardziej, najmocniej może dla innych być tylko powodem do uśmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie: Niech Ci się spełnią wszystkie marzenia Te łatwe i te trudne do spełnienia Te duże i te całkiem małe Mówione szeptem, głośno lub wcale :) (nie moje, ale pasuje jak ulał :D) Jedno jest pewne - niektóre sprawy powinny zostać niedopowiedziane i tak jest z marzeniami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto, mając do wyboru piekne kolorowe marzenia i twardą szarą rzeczywistość - nie wybierze tych pierwszych..? :) Niespełnienie jest czasem tak wielką nagrodą, że unieruchamia w miejscu, -- potrzeba realizacji marzeń nie zawsze jest oczywista.:) czy nawet konieczna. Jak w tym głupim tekście o gonieniu króliczka: więcej tkwi sensu w uganianiu się niż w samym złapaniu biednego zwierzątka... Bo potem - okazuje się - nie bardzo wiadomo co z nim zrobić....:)) :) Ostrożnie ze spełnianiem marzeń:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polka 🖐️ ty powinnaś to znać: Be careful what you wish for because you just may get it.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywny johnie, każdy ma szanse na spełnienie swoich, ty i ja również. Dziękuję i życzę tego samego tobie. Popatrzmy wstecz, we własne lata, wykorzystane i stracone szanse, które powiązane z marzeniami tworzą niewidzialną trampolinę, na której raz w górę, raz w dół.... Od żalu do spełnienia... http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/marzenia/0ade7c2cf97f75d009975f4d720d1fa6c19f4897.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie umiałem marzyć, a czas "bezmarzenny" przyczynił się do tego, żeby wiele się spełniło. Nie prosiłem o to, nie pomagałem, żyłem :) To jest siła marzeń, tych, o których nie wiemy - też. Nie każdy lubi hip-hop, ale tego warto posłuchać: http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/grammatik/7b52009b64fd0a2a49e6d8a939753077792b0554.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"potrzeba realizacji marzeń nie zawsze jest oczywista. czy nawet konieczna." Oczywiście, retro! Spełnianie marzeń to nie tylko sięganie na półkę w supermarkecie po kolejne produkty. Wiedząc o cenie, jaką przyjdzie zapłacić za spełnienie kolejnego, czasem w sferze marzeń pozostaje. "więcej tkwi sensu w uganianiu się niż w samym złapaniu biednego zwierzątka... Bo potem - okazuje się - nie bardzo wiadomo co z nim zrobić.." Dlatego marzenia są tak nienaturalnie piękne.... Może uważasz, że lepiej zadowolić się czymkolwiek przyziemnym, byle miało szanse spełnienia tylko po to, że jest na wyciągnięcie ręki? To nie będzie spełnianie marzeń tylko zwykłe pójście po najmniejszej linii oporu! Czy wtedy osiągalibyśmy tak wielkie rzeczy? http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/marzenia+spelnily+sie/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozytywny johnie, jeśli się czegoś bardzo chce całym sobą.... ... można to osiągnąć albo wręcz przeciwnie! Im bardziej się czegoś chce, to oddala się, oddala, milknie i ciemnieje w mroku nieważności kolejnych kroków ku spełnieniu. Kiedy robi się po prostu swoje - niespodzianka jest mniej oczekiwana, ale za to o niebo radośniejsza i sprawiająca satysfakcję!! Dwie drogi. Jakże różne, przeciwstawne. Jeśli prowadzą do tego samego celu, to wystarczy wybrać jedną i .... http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/marzenia+sie+spelniaja/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
D Y G R E S J A W P R A C Y(pt.: Koledzy z pracy, a babska złośliwość:P) Nie trawię dupowatych facetów. N I E T R A W I Ę jak facet w sytuacji kryzysowej zachowuje się jakby nagle, niespodziewanie niebieskie światło spuściło go z księżyca na ziemski padół. Do pociągu, że nie pomoże, do tarmwaju, że wózki trzeba dzwigać przyzwyczaiłam się - mają wtedy totalną zaćmę i nie widzą nic. Ale podstawowe czynności....Boże, gdzie te chłopy prawdziwe płytkiej dygresji KONIEC Pięknie piszecie o świecie, w który można uciec, ukryć się:) ukryję się przed ciołkami:P Miłego dnia wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Retro, To brzmi co prawda jak z nauk okultystycznych typu programowanie podświadomości, ale i tak się zgadzam! Nigdy nie wiadomo, czy po osiągnięciu danego celu faktycznie odczujemy satysfakcję na jaką liczyliśmy. Dużo w tym prawdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróżko Południa, natury nie da się oszukać:) Schroń się w Równoległości dla oddechu, by potem mieć siłę do ponownej walki z wiatrakami mającymi kształt mężczyzn, podczas bezwietrznej pogody. retro tylko nie ściskaj za mocno.... Róźdźkę uszkodzisz i czarów nie będzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola "Nigdy nie wiadomo, czy po osiągnięciu danego celu faktycznie odczujemy satysfakcję na jaką liczyliśmy. Dużo w tym prawdy " Niechże cię uściskam:) (zgodnie z powrotem mody na styl retro) Sama prawda. To jednak nie znaczy, że nie trzeba się zastanawiać. Tylko kikuletnie dziecko wkłada nożyczki do kontaktu, bo pasują otworki, no i zobaczę co się stanie. Starsze wie, jak to się może skończyć. Jedne próbują bez zastanowienia, inne przeciwnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×