Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Szuakanie, j3etem dzisiaj w nastroju wyraźnie złosliwym:P I oświadczam gromko: nie wierzę Ci:P Stawiam orzechy przeciwko kasztanom że znasz ten serial:P I wybranie serialu który TY ogladasz potwierdza to:P Sorry robie sie ostatnio wredna:P:P A wszystkim.............. polecam obejrzenie odcinka 01x21 tytuł Trzy historie. Jestem ciekawa odczuc:D Naprawdę:D Ok........ mam w tym swój cel:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje biedne uszy ;-) Ja nalegam jednak na nieco powagi, kafe to wcale nie są żarty, bo czy przegrywanie życia to żart??? ;-) Ja mam zamiar być od teraz poważna!!!! Zresztą never mind, ale przyznacie, ze np. dobrze być tutaj, a nie w Gruzji :) http://pl.youtube.com/watch?v=__giWTjGPm4 Złosliwko, a juz chciałam Ci pomagać w interpretacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie-Złośliwa \"byłeś facetowy zawsze,(ale ja tego nie widziałam) czy nie chcesz by Cie widziano jako faceta \" myśl co chcesz.... :p o sobie nie będę mówił, bo nie wszyscy mają takie potrzeby :classic_cool: (proszę zauważyć, jaka mi zaje***fajna emotikonka wyszła) :) kotko przegrałabyś, lubię orzechy:p nie oglądam żadnych seriali kryminalnych z wyjątkiem jedynego, który ma wg mnie sens, czyli \"Fali zbrodni.\" Za realizację, za scenariusz, za grę aktorską i za montaż. Jedyny, który da się oglądać bez piętna polskiego serialowego kina akcji czyli mix Psów z Wydziałem śledczym:D:D:D W ogóle ostatnio nic nie oglądam. Przyda się nieco - cytując klasyka Ju - rozluxnienia pośladków:) http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/spokoj/c1dfd96eea8cc2b62785275bca38ac261256e278.html :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie na litości, House MD to nie jest serial kryminalny! To jest serial medyczny. A bohaterem jest kulejący doktorek, wyjatkowo złosliwy, sarkastyczny i.... nieprawdopodobnie inteligentny:D:D No i jest wysoki i ma niebeskie oczy:D:D Serial cenię sobie za te cechy które wypisałeś:P i za nieprawdopodobna kreację Hugh Lauriego jako dr House\'a (nagrodzoną 2 Złotymi Globami). A z kryminalnych seriali to ja tylko CSI NY....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotko widzisz jaki serialowy ignorant ze mnie :p chociaż niewiele w tematyce się pomyliłem, bo w szpitalnych dyżurkach lekarzy to jawny kryminał a rannych przestępców przywożą do szpitali :D A leczyć się czsem wszyscy muszą. Cechy doktorka można przyjąć, że są całkiem normalne :p W ogóle w szpitalach jest niezły kryminalny tzw. burdel. ****************************************** "Pacjenci" ! Prywatyzujmy "szpitale"!!! ****************************************** Prywatna, dyskretna "siostra" z dobrymi warunkami ;), która na skinienie chętnie wykonuje wszelkie "zabiegi"... jest lepsza od tej publicznej, nieefektywnej i wielokrotnie przełożonej w zakamarkach gabinetów i to właściwie za darmo :p Ponury żart? Przeczytajcie jeszcze raz:) http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/doctor/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotko zobaczę, wyobraźnia zawodzi w trudzie kreowania złośliwego doktora " bo takich już nie ma...jak dinozaury zginęły wraz z minioną epoką" :p Teraz opróc tego, że trzba dać ciała - dodatkowo usługa jest jeszcze "do du szy" http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/soul+doctor/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Takie rzeczy to tylko w telewizji. A, jak wiadomo, media kłamią.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim dziewczynom na topiku. Widziałyście kiedyś coś takiego...? :) http://www.youtube.com/watch?v=JpHFyYrNuuM Ma na imię Brandon....:) :P Od jakiegoś czasu mój osobisty number one w kwestii ciastek i ciasteczek. Chce spytać kobiet czy się jakoś bardziej nie mylę... :) I przy okazji pieśń energetyczna, i z wydźwiękiem.... Chyba może być, co...? :) PS: Wracam sobie z innego topiku.. Szukanie, nie wiem czy pijesz mleko.. ale , indeed, JESTEŚ WIELKI. Dla ciebie 🌻.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Filmy filmami plus można też ponarzekać na służbę zdrowia, ale ja np. jestem wdzięczna medycynie, bo gdybym żyła parę wieków wcześniej to młodo bym umarła (zresztą podobnie jak wiele innych osób) A tak to można od nowa ... :) http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/made+again/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Polcia, podpisuje się pod powyższym. I znów potwierdza się, że mamy podobny gust.:) Ciekawa zaś jestem, jak wygląda Szukający....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola, niechże dopytam: Colin Firth jest twoim typem faceta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuaknie to poczekam na wrażenia:D:D Ciekawość mnie zeżre:P Retro, facecik fajny.. ale jak dla mnie za młody:D:D:D:D No i ja mma inne preferencje \"ciachowe\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefko....:) Hm... fajny... No to jeszcze Ju.. i mamy fajny przegląd. A potem Szukanie wklei swoją babeczkę z lukrem:) Pozdr. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefry, Już mi się ten House podoba! :D Retro, Niby Firfh nie jest moim typem faceta w sesie powierzchownosci, ale ma w sobie to tzw. coś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, to jeszcze Czarownica... :):P wklejaj, Czarownico:) Mój młody spada w rankingu.......:) Ale i tak go kocham.... :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to niezła cukiernia się zrobiła....:) ja musze lecieć, ale namówcie Szukanie co by wkleił swój typ. Osobiście stawiam na Mariah Carey. :D:D:D :) Pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Nefcia, wybacz, ale Twój no.1 nie podoba mi się wcale. Czarodziejki zaś nie zobaczę, bo mi YouTubek nie działa. A swojego nie wkleję, gdyż to nie jest osoba publiczna.:P Ale ponarzekam na służbe zdrowia, bo nie ma jej pod telefonem, kiedy jest potrzebna. No i trzeba siedzieć w domu w piątkowy wieczór, ech.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×