Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość szukanie otrzymal nie dostal
albo dobra dostal:P rachunek odwrotnie proporcjonalny do jego iq ode mnie :P:) no dobrze:D i 👄bo przeciez "... wszystkie dzieci nasze sooom"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukamie dziury w całym
👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy pamiętacie taką sytuację z własnego życia, że misternie przygotowany plan sprawienia komuś niespodzianki w jednej chwili zawisnął na włosku z powodu nieprzewidzianej reakcji bohatera? Takie zdarzenie można potocznie nazwać... *********************************** - EAT THE FUCKIN' COOKIE! *********************************** kiedy usilnie zstaramy się zorganizować komuś bliskiemu siurpryzę, zazwyczaj wizualizujemy sobie możliwy przyszły przebieg zdarzeń. Układamy w głowie taki plan który zawiera nie tylko jakiś kulminacyjny moment ale także możliwe warianty. Bo jak wiadomo - życie bywa nieprzewidywalne i musimy mieć w tzw. dzanaddżu (jak twierdzą Paranienormalni) warianty uwzględniające różne zachowania "ofiary". Zauważcie: Przebieg zdarzeń planujemy najpierw - a potem do tego planu staramy się dorzucić to, co może się zdarzyć ale lepiej żeby nie miało miejsca:) I zgodnie z prawem Murphy'ego które mówi, że: JEŚLI COŚ MOŻE SIĘ SPIEPRZYĆ - TO SIĘ SPIEPRZY Z PEWNOŚCIĄ spokojnie oczekujemy na odchyłki od scenariusza. :) Tytułowe "Eat the fucking cookie", zaczerpnięte jest oczywiście z filmu Mickey Blue Eyes ************* http://www.youtube.com/watch?v=ig4-lFzK7Es&feature=related ************** i jest tylko jednym z życiowych przykładów tzw. zaklinania rzeczywistości. ------------------- Bo czyż nie jest piękne, jeśli umawiając się na weekend z piękną kobietą ... Po cichu - zamiast taniego pokoiku w motelu pod Otwockiem - rezerwujemy wcześniej bilety na wieczorny lot do Paryża, w którym czeka na nas stolik w wykwintnej restauracji a piętro wyżej wynajęliśmy wspanialy apartament z zamówionym do niego szampanem i koszem kwiatów... Kiedy pojawia się nasza wybranka - mówimy z tajemniczym półusmiechem nr 34 a la James Bond: - Mam dla Ciebie niespodziankę... słyszymy ekscytujące, okraszone uwodzicielskim spojrzeniem: - Intrygujesz mnie... - Nie pytaj o nic, proszę. Jestem pewien, że długo na zapamiętamy ten wspólny czas... - Wiem, że się na Tobie nie zawiodę [znów uśmiech]. Już czujemy, że oto nasz plan właśnie zaczyna się realizować. Podjeżdża wezwana taksówka, która ma nas zawieźć wprost na lotnisko. Siedząc blisko siebie na tylnym siedzeniu, zniewoleni bliskością i zapchem przyszłej nagrody za nasze starania niecierpliwie wypatrujemy magicznego napisu: Airport. Wewnątrz, kierując się wprost do odprawy machinalnie spoglądamy na tablicę lotów. DELAYED DELAYED DELAYED DELAYED CANCELLED CANCELLED DELAYED CANCELLED - Podróżnych przepraszamy za utrudnienia spowodowane niekorzystnymi warunkami atmosferycznymi. W chwilach oczekiwania na wznowienie lotów zapraszamy do bufetu. No cóż... W Otwocku i tak pewnie zabrakłoby prądu z powodu powodzi, dostalibyśmy bolesnej obstrukcji albo prezerwatywa okazały się przeterminowana. :p Jak dobrze, ze to tylko zły sen... ******************* http://www.youtube.com/watch?v=M_LuW2UM8do ******************* JEŚLI MASZ W GŁOWIE CHOĆ JEDNĄ KOMÓRKĘ NIECH TO BĘDZIE KOMÓRKA Z OBSŁUGĄ ALTERNATYWNYCH MOŻLIWOŚCI DOTARCIA DO CELU... Umów się z dwoma naraz... żebyś mógł zawsze wrócić pod Otwock :p:p:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty lotrze
- kolo zapasowe w postaci dwoch dziur-> nieladnie - masz zawsze w zanadrzu plan B gdyby plan A sie nie powiodl-> ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróżba z ciastka
"Nie jest winą słońca,że nietoperz ślepnie z rana."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wylosowałem: "Oko nie jest miarą, ale wie, co jest małe." To była chyba wróżba skierowana do... kobiet :) i od razu należy dodać, że "czego oko (kobiety) nie widzi tego jej sercu (? :p ) nie żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na temat i nie
Teraz większość facetów do o zgrozo ponad 40 roku :O życia chciałoby być takim wiecznym dzieckiem typu Hugh Grant :P Można inaczej...para znajomych umówiła się między sobą przed ślubem, że gdy miną magiczne 3-5..maksimum 7 lat...On znajdzie sobie kochankę, a Ona kochanka..warunek - żadne z nich nie może się o tym dowiedzieć. Gdy któreś z nich odkryje prawdę i znajdzie demaskujące dowody...związek się skończy. Przykład z życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słyszac głosy na temat zdrad albo hasła dotyczące seksu bez zobowiązań odnoszę wrażenie, że swojego rodzaju heroizmem jest dotrzymanie wierności Z PRZEKONANIA, wy nikające z wewnetrznej potrzeby życia w zgodzie ze samym sobą. Zdarzyło się Wam ... odmówić seksu z innym partnerem/partnerką niż ten/ta z którą jesteście? Tak... ten niedosyt podszyty frajerstwem, że oto na własne życzenie straciło się okazję do przeżycia czegos ekscytującego, który po pewnym czasie ustępuje miejsca innemu wnioskowi: - Niewiele brakowało, a narobiłbym/zrobiłabym idiotyczną rzecz. Per saldo w walce: orgazm kontra rozsądek, gdzie nierzadko wygrywa ten pierwszy, wartość wytrysku i skurczu macicy nijak nie wytryzmuje porównania z satysfakcją, że jest się w stanie popatrzeć w lustro i powiedzieć: - Nie jestem tylko zwierzęciem. A kto jest niech spróbuje z... wanną na plecach ************** http://www.youtube.com/watch?v=iorwdNX8uz0 **************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
****************************************************** JAK SPRAWIĆ BY ŻONA PRZESTAŁA BYĆ ZAZDROSNA ****************************************************** mikroporadnik dla mających zazdrosną połówkę :) Pewnego dnia miałem spotkanie w tzw. męskim gronie. Każdy wie, że oprócz tematów zniosłych, osobistych, patriotyczno-religijnych, motoryzacyjnych, filozoficznych..... uffff.... takie imprezy standardowo polegają również na piciu jakiegoś szlachetnego trunku tudzież odmóżdżających rozmowach nie odbiegających specjalnie poziomem od serialowych dialogów dla kobiet :p W każdym razie spotkanie zakończyło się na tyle późno żeby wrócić - z premedytacją godną lepszej sprawy niż dąsy niezadowolonej małżonki - do oprzystani zwanej domem i pogr ążyć się w produkcji jutrzejszego kaca. Nazajutrz budzę się a wyschnięte usta własne p-óbu-ą po-ie-ieć: - Pić... A do lodówki ..... kilometry całe... Z pomocą przychodzi fatamorgana stojąca wprost na stoliku przede mną... dwa piwa w oszronionych rozkoszną temperaturą butelkach i list obok: "Kochanie! Starałam się Ciebie nie obudzić. Poszłam do pracy, napij się proszę zimnego piwa i nie przemęczaj. Weź kąpiel i odpoczywaj. Jak wrócę, zrobię Ci pyszny obiad. A potem mam dla Ciebie niespodziankę: spełnie każda Twoją gorącą fantazję" Sen? niebo? Kurwa - delirka!!??? - w myślach wizja: znajomy nielubiany doktor przepisuje Esperal i dożywotnią abstynencję z dzikim usmiechem złoośliwości. Ale nieeeeeee!!! :) Piwo faktycznie nie zniknęło i jest zimne! A list podpisano: "Twoja kochająca żona." Na pomoc w rozwikłaniu mrocznej tajemnicy został wezwany dorastający syn: - Powiedz mi - jak mężczyzna mężczyźnie... - co tu się nad ranem działo? Słyszałeś coś? - Nie dało się nie słyszeć... taki byłeś głośny:) - Ale co? Obiecywałem złote góry czy przyniosłem jakiś wartościowy prezent? - Nie. Przyszedłeś to dużo powiedziane :p Niemożliwe. Coś tu nie jest tak. Kurczę, nie pamiętam. Pamiętam tylko, że impreza wczoraj dotarła do momentu, w którym przy stoliku pojawiły się jakieś fajne, młode dziewczyny. - Narozrabiałem? Zrobiłem coś komuś? Ubliżałem? Teatralny uśmiec zagościł na cynicznej twarzy młodego. Po kim on to ma? Pewnie po teściowej. - Jak przyszedłeś nad ranem, nie dałeś się mamie zaprowadzić spać. Wyszarpywałeś się, nie pozwoliłeś się rozebrać i głośno coś wykrzykiwałeś. -Ale co? - Zejdź mi z oczu, ty dziwko! Ja mam świetną żonę!!!!! ----------------- Panowie! Lepsze zimne piwo podane na kaca pzrez całe życie niż jeden nieopatrzny, nic nie znaczący orgazm. :p **************** http://www.youtube.com/watch?v=-G_8DDCixqM **************** [zupełnie przypadkowo trzeba dodać, że ... nie kazda żona.... ale to już inna historia] :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nadazam ze zrozumieniem
wolniej do holery!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na temat i nie
To nie jest topik dla inteligentnych inaczej :P Szukanie dziury w całym i tak ostatnio zaniżył loty, żeby inni rozumieli..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość z czym nie nadazasz,do cholery
przez ch :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla mnie holera czy cholera
brzmienie ma takie same:P:P moj analfabetyzm jest :):) wypikane dlatego poniewaz gdyz nie uzywam slow ktorych znaczenia nie rozumiem o i nie wiem co mialo byc dalej:O:D watek sie urwal, palce zbyt wolne a myli goniooom:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pijesz coś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyskie z biedronki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syrop przeciewkaszlowy
chcesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie dziury w cąłym
Więcej jest zarezerwowane dla mojej dziurki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poka fote tej dzurki
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukanie dziury w cąłym
Przed 22.00 nie mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podzedl do biedry po piwo
Jutro wolne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość materialisci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szukąnie dziury w całym
Drogo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×