Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Czas na zaległości: --------------------------- pozytywny john "A Tobie, Szukanie, stawiam... piwo - takie jesienne" Z piany powstałeś... w pianę się zamienisz:) Niemniej - bardzo chętnie, z tym, że jeszcze letnio!!!! Kaloryfery precz! Cieszmy się nagimi żeberkami i gołymi rurami bez zabarwienia gorącego strumienia wewnątrz!!! Ciepło jest w nas. Takie miłe, krakowskie, nadwiślańskie i wawelsko-ziejąco-ogniste...:) http://pl.youtube.com/watch?v=42AghwF3arw&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------------------- revenge to, co nieznacznie, niepostrzeżenie skupia się wokół zewnętrznej powłoki duszy... musi znależć ujście \"chciałam być z muzyką ... i byłam\" Czy tutaj ktoś zada pytanie o zawartość daru obecności? Jesteśmy dzisiaj muzyką, jutro obrazem, a pojutrze czystą kartką, na której ktoś inny wyświetla projekcje rzeczywistości... \"i tylko mówić nie mogłam , bo jak powiedzieć to o czym przyszłam tu zapominać ... Mówić milczeniem pełnym zrozumienia Wystarczy niekiedy być - sama obecność znajduje drogę do wolności od trosk bezwiednie \"może gdybym powiedziała , byłoby jaśniej , przejrzyściej ...\" Nie, wtedy byłoby jaśniej - dla dosłowności ale też bardziej mętnie.. zatraciwszy pierwotny, czysty obraz niedomówień stwarzamy złudę zrozumienia \"zostawiłam to realne uczucie ... i przyszłam tu ... zapomnieć\" Adres się zgadza: Sz.Państwo Odbiorcy Słów ul Szukania Spokoju Ducha Równoległoland Nieśmiałe pukanie do dzrwi... - Dzień dobry, czy zastałem.... - Tak, proszę wejść! - Mam dla Pani paczkę. Pełną normalności. Takiej szczęśliwej, codziennej. - Pokwitować? - Nie , przeżywać.... i podać dalej.... \"bo tak naprawdę nie chcę zmian\" Bo tak naprawdę - adres jest niezmienny Tylko drogi do niego bywają bardziej kręte niż trasa przeciętnego warszawskiego taksówkarza... Wsiadaj, droga Revenge! Ruszamy! Jazda staje się coraz bardziej nierealna, a licznik bije... \"ważne , że wracam coraz częściej do realnego dnia codziennego... i chyba coraz lepiej mi to wychodzi ...\" - Czy mógłby Pan się tu już zatrzymać? Dziękuję. \"bo tak naprawdę nie chcę zmian\" - Już i tak jesteśmy na miejscu...Za kurs płaci pani uśmiechem :) Ale skąd taka dwuznacznaa mina? \"tu , w necie bycie sobą nie wystarcza ... trzeba to jeszcze ciągle udowadniać ...\" - Nie trzeba. Reszty nie trzeba. Tu także można być sobą. Pomimo tych pieprzonych literek zastępujących słowa, gesty, pragnienia... \"tu słowo powiedziane nie ma koloru , zapachu , nie ma dźwięku i każdy może je ubrać w co zechce ...\" - I to jest właśnie piękne, proszę Pani Szanownej! Wieloznaczność, która wymaga przyjrzenia się światu migającemu zza szyby biegnących topików. Wymaga... wysiłku. Od siebie. Czy zgodzi się Pani ze mną, że odpowiedzialność za słowo jest wspólna, choć słowo jest... także wspólne? \"jest wtedy nie nasze ... ale zostało powiedziane ... odpowiadamy za nie\" - Dziekuję za kurs. - To my dziękujemy, Droga Pani. To dla nas prawdziwa przyjemność! Równoległość jest cierpliwa i wszystko przyjmie... \"w świecie równoległym chciałam zostawić ... moje smutne myśli tak żeby do tego nie wracać ...już nigdy więcej może uda się ... i nie wiem czy wybrałam dobre miejsce na te słowa mam nadzieję , że tak dziękuję\" - Zapraszamy ponownie! Wizytówkę Pani ma! Dzwonić bez ostrzeżenia! O każdej porze dnia i nocy! I odjechał. Pusta ulica. Gdzie teraz? Gdzie są ludzie, którzy spróbują zrozumieć? ---------- http://pl.youtube.com/watch?v=4jyEJ3iMZy8 ---------- \"czasem warto zapytać wprost , zamiast stawiać niepotrzebne zasieki ...\" Właśnie. Szkoda, że to nie jest takie proste na co dzień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--------------------- Droga pod górę Zbyt wyboista, by dotrzeć na szczyt bez zadrapań zbyt stroma, by wystarczyło najniższe przełożenie zbyt mroczna, by światło jednego posta rozjaśniło prawdziwy horyzont myśli... --------------------- IRON MAN "Banda świrów." Zgadza się:) Witaj w domu, drogie dziecko:P http://pl.youtube.com/watch?v=5KEn33rXi_0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------- pola jak zwykle Dobra Dusza Równoległości robi wszystko dla utrzymania homeostazy :) Gdy Nie-Złośliwa-Po-Rozwodzie zapragnie prawdziwego, rodzinnego ciepła.... "jest mi tak zimno ze usnąć nie moge." wyciągasz pomocną dłoń i bez zahamowań dajesz namiastkę:) i warto dołożyć do pieca... grzej się Nie-Złośliwa-Przed-Ponownym-Zakochaniem... http://pl.youtube.com/watch?v=ZDA0tDlFqOM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przecież chodzę na spacery z izolatorem ... ;) czasem tylko , nieświadomie ...zostawiam go na ławce w parku wstaję i idę dalej ... szukam tych promieni ... bo mam to genetycznie uwarunkowane ... przecież do światła podążają nie tylko ćmy ... nutek w Twojej stopce słuchałam bez izolatora ... przed świtem .. bez udziału promieni i ... hmmm.... a może się mylisz :) :::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::: tak proszę Pana ... ten kusr obrany został właściwie ... i adres się zgadza .. bardzo Panu dziękuję ... mam do Pana nr. kontaktowy ... odezwę się ....................................................... podróże , adresy , światło i literki ... i ja i na pewno pójdę dziś na spacer ... szukać ostatnich promieni tego lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
----------------------- kotka "Szukanie, czasem bywa tak, że masz rezerwację wykupioną, jednak z przyczyn absolutnie niezależnych nie możesz jej wykorzystać." A małe myszki zamieszkujące kątem zakamarki Równoległości popiskiwały, że rezerwacja jest nie tylko potwierdzona, ale nawet... zajęte obydwa miejsca w sypialnym!:D Biedne koty.... brutalnie pozbawione pościeli... na taki ziąb. :p:p:p I tak każdy by chciał być kotem z angielskim, arystokratycznym rodowodem;) http://pl.youtube.com/watch?v=ZTWRQHZ0gXA&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Nowym dniem silni.....:) ******************************************** \" Jak ja cię będe kochał gdy już będziesz inna....!\" \" Jak będę miłował, gdy zrobisz nareszcie jak robią wszyscy...\" \"Jak będę podziwiał gdy się staniesz taka z jakimi przystajesz...\":) Próbować się zmienić nie jest złą rzeczą przecież. Próbować się zmieniać wbrew własnej woli, jest rzeczą haniebną... ******************************************** Za granicą takich słów, gdzie podziw i miłość drugiej osoby są uwarunkowane koniecznością przejścia granic których się przechodzić nie chce i nie ma się takiej potrzeby -- nie ma już złości... :) To zrozumienie w całkiem nowym wymiarze. Całkiem radosne i stanowcze: Nie.:) Never ever!:) Uwolnienie z pęt które do tej pory chciało się odczuwać jako słodkie... Zaprzestanie gorączkowego szukania w sobie częsci osobowości która nie istnieje... Nie jestem inna niż jetem Nie będę inna niż jestem Co ważniejsze: NIE CHCĘ być inna niż jestem.:) Nawet za cenę która do tej pory budziła lęk.... *********************************** Pewnie jestem jak wyceniona trzykrotnie za wysoko butelka zwykłej minerałki....:):) ********************************** revenge... sensualna kobieto...... :) Z Szukaniem ci do twarzy.... Pozdr. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
revenge "i na pewno pójdę dziś na spacer ... szukać ostatnich promieni tego lata " Próbuj, próbuj za siebie i za mnie - nie widać promieni... tylko chnury, ciężkie i nieprzystępnie przygniatające radosną atmosferę uczucia do przyziemnej codzienności nieprzystosowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośliwka:) z takim ciałem ( które obiegło kafe, sama widziałam i podziwiałam:). nie masz szans odstraszyć...:) Ale masz szansę zaniepokoić, zawstydzić i wzbudzić niepewność..:) a to czasem trzyma faceta znacznie skuteczniej z dala od ciebie...:) pozdr. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złośłiwa...:) Gdyby tamtego dnia, w tamtej gorącej scenie, Komik wiedział kogo tak kurczowo przyciska do ściany........:):) I gdybym ja wiedziała...:) Nawet nie marzyłabym o przyłączeniu się...:) Samico, jesteś piękna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro "Zaprzestanie gorączkowego szukania w sobie częsci osobowości która nie istnieje..." jest tylko... ...zaprzeczeniem dostrzegania własnej złożoności:) Tak prosta, że aż nieplastyczna - wbrew jaskrawości, która oślepia prawdą, że normą jest ogół, a nie wyjątek potwierdzający regułę:) "Nawet za cenę która do tej pory budziła lęk...." Nawet za cenę, która zamiast lęku budzi chęć założenia różowych okularów... Czy na jesień będą potrzebne, jeśli słońce zamieni się miejscami z opadającymi liśćmi uczucia? Co zmieni fakt naturalnosści ich opadania, nawet jeśli będą pod wpływem wiatru uczucia lecieć chwilowio do góry? "Uwolnienie z pęt które do tej pory chciało się odczuwać jako słodkie..." Uwolnienie zakuwające w pęta słodkiego dręczenia oddania wszystkich nocy i dni....:) http://pl.youtube.com/watch?v=MZyA5ohtYp0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kategoria: NAJIWĘKSZE KAFETERANIANE ZWYCIĘSTWA NAD SAMYM/ SAMĄ SOBĄ:) ..and the winner is..... ..... :):) ******************************** Złosliwa:) Emocje to nic złego:) I nic cię nie gubi, uwierz mi...:):) To tylko inni nie potrafią ciebie znaleźć. Choć masz sojuszników z których obecności nawet nie zdajesz sobie sprawy.... I zapewne takich samych wrogów. ************************************************ To my kiedy na piwko, Złosliwa...?:):) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie:) Nieplastyczność wiąże się nieodłącznie z dużym stopniem łamliwości.....:) Chcesz mnie nastraszyć..??:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Walka... kiedy przychodzi czas na pozorny odpoczynek wojownika róg wzywający do kolejnej potyczki uświadamia że zawsze trzeba być zwartym, gotowym bo wróg czai się by uderzyć zwycięstwo nad samym sobą jest porażką w innej kategorii ale za nią nie przyznają nagród ta raczej odchodzi w cieniu.....pokonana i cicha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GDZIEŚ ZAWSZE ŚWIECI SŁOŃCE (-) Szukasz domu? Przyjaciela, sprzymierzeńca, człowieka? Pytasz dlaczego Twoje życie to samotna ścieżka? Gdy zasypiasz wyciągasz ręce. I tylko wiatr... Tylko on jeszcze głaszcze Twe dłonie. A słońce? Gdzieś jest i będzie. Nawet gdy nic już nie zostanie ono będzie podmiotem. a.w. poszukam ... dam znać , jeśli znajdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro "Nieplastyczność wiąże się nieodłącznie z dużym stopniem łamliwości....." Tak. Zazwyczaj. Jednak niektórzy tylko dlatego "zwyciężają", by poczuć się wyjątkowymi wśród tłumu zwyczajnych. Jak ten http://pl.youtube.com/watch?v=IRPScn1a7bM Czy to jednak zamiast prawdziwego podziwu nie budzi raczej.... zaciekawienia innością/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro Szukanie twierdzi, że charakterystyczną cechą mojej tutaj obecności są próby poprawiania atmosfery to trzeba spłacać ten kredyt ;-) Dlatego na jesienne (i u niektórych nie do końca optymistyczne) nastroje mam coś - jak przeważnie - z gatunku ckliwe oraz romantyczne, ale za to z obrazkiem dowodzącym, że czasem warto się złamać, czyli przełamać :-) http://pl.youtube.com/watch?v=EnRUb7MiHNU&feature=related http://pl.youtube.com/watch?v=QOKROLc0s04

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie-Złośliwa-Marzycielko Dziękuje w imieniu Równoległości. Za to, że jesteś pomieszana jak olej i woda. Taka mieszanka - dla niektórych niemożliwa - dla innych jest codziennością... Pozornie sprzeczne natury, dwoistość... Olej + Woda Woda + Olej Niemożliwe do pogodzenia i połączenia w jednorodną , spójną konsystencję... CZYŻBY? Takie mieszanki spotykamy codziennie! Są na wyciągnięcie ręki, są codziennością. Otaczamy się nimi, sięgamy po nie nie wiedząc, z czego sie składają... Olej +Woda... Niemożliwe? Emulsja życia jest banalnie powszechna! Mleko, masło, margaryna... wszelkie kremy....leki....asfalt ulicy... To wszystko jest - niemożliwe? http://dydaktyka.polsl.pl/rg5/slaczka/chem_V_W8.html http://www.mlyniec.gda.pl/~chemia/ogolna/substancje/substancja_emulsje.htm To życie. Normalne, wcale nie wyjątkowe. --------------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola zrobiłaś wszystko, co intuicja mogła przewidywać dla zaostrzenia obrazu i rozjaśnienia szarości barw:) Prawdziwa Starżniczka Ogniska Równoległości. Dzięki za całą Planetę:) ********************************************** Revenge Nawet nie wiesz jak mocno Twoje promienie oślepiły mnie po końcówki nerwów wzrokowych. Podwójnie... Swiatła jest dość. Za dużo wręcz. Czas włożyć czarne okulary. Wiem, że promienie są prawdziwe...Dlatego tak oślepiają. Nie chcę się nawet domyślać ich źródła. Niech podwójnie grzeją.... ************************************************** http://pl.youtube.com/watch?v=LBmUBMnuU2k **************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten prawdziwy ... był tuż przed otwarciem drzwi ;) ale ... po co ja to mówię ... Ty wiesz ... :) i nie tylko Ty ... ja też dziękuję :) ale czemu od razu czarne okulary ??? słońce jest teraz na tyle nisko ... że możemy spojrzeć w nie ... bez podnoszenia wzroku i czemu nie chcesz pomyśleć o źródle ... to przecież początek wszystkiego ... chcesz żeby było ... hmmm...od końca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam... teraz jest świat równoległy dla wtajemniczonych z wyższym stopniem wtajemniczenia...:) ...........................................................................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polcia jesteś:) 🌻 gdziebywasz teraz:)? zapowiadany odwyk? Jak samopoczucie? Ja w piątek leseruję odrobinkę:) trochę klikam trochę rysuję;) na razie niestety mogę odrobinę podczytywać bo łącza ciągle brak;) Ściskam mocno:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie jak na tak mało bywającego na kafe jesteś zadziwiająco dobrze poinformowany:P:P:P:P Koty przeżyły ale dziękują za troskę:P Moja wypowiedź dotyczyła przyszłości całkiem niedalekiej:P Arystokratyczny kocur z brytyjskim akcentem emigruje do USA:P:P:P:P http://pl.youtube.com/watch?v=YZTvP4ncqgo A dla innych: http://pl.youtube.com/watch?v=afoSkSPR3yc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Mleko, masło, margaryna... wszelkie kremy....leki....asfalt ulicy... To wszystko jest - niemożliwe?" Szukanie, aleś dowalił :D. Ty się lepiej nie pokazuj na kafe przez jakiś czas ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×