Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Szukanie, czytałes moja stopke??? I jeszcze dodam: people dont change!:P Jesli prowadzisz rozgrywke z przestepca inteligentnym, musisz nauczyc sie kłamać. Ciałem, słowami... wszystkim. Bo przegrasz. Ja jestem w tym dobra:P No chyba ze w grę wchodza uczucia:P Wtedy popełniam błędy. Ale juz sie nauczyłam:P:P:P I coś jeszcze powiem. Dopieri ekstremalne sytuacje wqeryfikuja nasze uczucia. I priorytety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlet pyta retorycznie o powód dla którego jest atrakcyjna... Kobieto - lustra nie masz czy jak?:p Dodaj do tego atrakcyjność wewnętrzną... Nie masz takiej? Kierunek - Madagaskar!:D Bo ty zła kobieta jesteś, Scarlett... http://www.dobre-ksiazki.pl/niebezpieczne-kobiety-p135043.html ------ http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/+forever+punk/b6589fc6ab0dc82cf12099d1c2d40ab994e8410c.html ------ Forever Punk - T. Love "Chociaż uwielbiam twoje ciało i twoją twarz Będę cię torturował bosko przez cały czas Jak wirtualna panna jękniesz "Forever punk" Forever punk Ref: Kobiety są cudowne , złe charaktery Kobiety są obsesją..." Och, Scarlett..... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- I coś jeszcze powiem - rzekła Kotka. - Dopiero ekstremalne sytuacje weryfikują nasze uczucia. - I coś jeszcze powiem - powtórzył Szukanie. - Oj, tak... Znowu święte słowa... - Wszystko wyjdzie w praniu - dorzucił niespodziewanie proszek prania, wsypując się do dozownika pralki wprost na garsonkę kręcącą się niecierpliwie w bębnie ze słowami: "Kiedy ktoś w końcu włączy ten cholerny program z praniem wstępnym i namaczaniem...?? :p ------- Szczepan i Irenka - "Pranie":) http://pl.youtube.com/watch?v=YRjYJbTRWps -------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten znowu z tym ciałem:O:P Ale to dla mnie nielogiczne.Mówicie ze szukacie wrazliwych delikatnych kobiet a igracie z ogniem.Wkładacie łapska tam gdzie nie potrzeba a potem dziwicie sie że boli:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Szukanie.. slizgasz się. Niebezpiecznie Ale to tylko ja widzę. \" I jeszcze ja..... :):):):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Scarlett jesteś w ukrytej kamerze! :p I ja... i ja...:( KOtko, twoje zmiany nastroju są bardziej radykalne niż moje:) od krawężnika do kraweżnika:D Ale masz przewagę - jesteś kobietą!:p retro nie wierz w to, co widzisz:D też jesteś w ukrytej kamerze:) ---------- Ile może być warta.... http://pl.youtube.com/watch?v=n7Ve03Qy4GM ----------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. Jak widać, nawet Strażnik Moralności czasem musi..... :D :D :D ************************************* 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smerfetka-maruda
nie cierpię ukrytych kamer :O z kostką Rubika licho mi idzie :P ktoś by musiał poprowadzić rączkę:P :D🖐️ krupierze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samico:):) ..wywody, wzwody, i co tylko chcesz....:):) Niniejszym odznaczam Cię złotym medalem zasług dla krucjaty retro za kolejne udowodnienie że Kształtna Pupa Żeńska bez trudu wygrywa z Nieprzeciętnym Męskim Umysłem... :) Szukanie, dla ciebie kwiatek na pocieszenie.. nie martw się.. nie ty pierwszy.. nie ostatni.... 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie. Powiem raz i wiecej nie. Czasem.. trafisz.. czasem.. bedzie to to własnie. I wiesz że nic nie bedzie. Och.. mozesz miec nadzieje. Ale to ułuda. Choć dzika nadzieja pozostaje. Oczywiście ze mam nadzieje. Ale jestem do bólu pragmatyczna. Dzisiaj ścinałam zioła na balkonie. Posadziłam je trochę na oslep... co mi w łapki wpadło. I dzisaj podlała je i zaczełam scinać. ma cholerny dar do rośliek. Wszystko mi rośnie.,.. nawet kijek wetkniety do podpórki rózy mi puścił listki. Ale jak tak zajelam sie ziolami.. wróciły wspomnienia. Prowansja... i punkty widokowe.. przesyczone zapachem szałwi, miety tymianku.. wymieszanego z kwiatowym zapachem pól należacych do fabryk perfum. Przypomniało mi sie Jules des Pines... i słońce skaczące po falacj Morze Śródziemnego... "morza, ciemniego jak wino"* *Szekspir:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jesteście niesprawiedliwe.Sugerujecie ze Szukanie w sobotniej focie zobaczył moją wrażliwość i dobro?:P On sie nie da złej kobiecie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sugerujecie ze Szukanie w sobotniej focie zobaczył moją wrażliwość i dobro? Samico:) Nie doceniasz go:) Jestem pewna ze własnie to zobaczył.:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech juz sie przyzwyczaiłam do tego ze faceci widzą we mnie ''tylko''tą wrazliwość Nie, Samico... Szukanie NAPRAWDĘ jest.... inny niż wszyscy..... :P :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spokojnie....! Hold it....! zaraz, moment.... ----------------------ZAŚWIADCZENIE------------------- Niniejszym zaświadcza się, że ob.Szukanie dziury w całym jest w pełni świadomy sytuacji, wynikłej z podniesionego ciśnienia i pogody za oknem, z uwzględnieniem wpływu księżyca i nierównowagi płciowej na topiku ;) Jednocześnie brak jakichkolwiek przesłanek do przekroczenia granic obrony koniecznej pozwala przypuszczać, że sielanka dwuznaczności będzie trwać nadal - conajmniej tak długo, jak Trwać będzie Radio i podwójna moralność :) W wyniku przeprowadzonego postępowania wyjaśniającego przyjmuje się, że ob.Szukanie dobrze się bawio na topiku i poza niego nie wyjdzie, chyba, że na chwilę do kuchni po coś na ząb, ew. do barku po coś na wlew.:) Zaświadczenie wydaje się w celu ukrócenia jakichkolwiek niejasności na tle tego, co kazdy od czasu do czasu musi, bo inaczej się udusi:p a wszelkie scenariusze i tak napisze życie oraz p.Ilona Łepkowska w kolejnym odcinku P jak Pier...wsza Miłość. Podpisano: Naczelny Strażnik Moralności Kafeterii dr komiczne --------------------------------------------------------- Wrrrrróć!!!!! dr Irena Eris:) /taka mała zmiana... kosmetyczna/ :p:p:p PS.Ktoś wie, o co mi chodzi? :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"On sie nie da złej kobiecie" Scarlett... chodź... coś ci powiem na ucho..... wrecz przeciwnie... on chyba bardzo o tym marzy.... :):) *************** Luska, żałuj że nie widziałaś foty.... Scarlett.. a ty nadal tej blondynki szukasz do bzzzz.....? :) Tak sobie pytam... :) :) 🖐️ Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×