Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość Ju......
Szukający, a Ty się tych babsk uczepiłeś... Jestem przekonana, że gdyby nie Twoje wielokrotne wypomnienie tego Komicznemu, mało kto zauważyłby, że ten użył takiego określenia na sympatyczki topiku Kucharza. Ja np. nie zauważyłam. A nawet gdyby, to i tak utoższamić sie z babskami nie mogę, co też próbowałeś sugerować, bo od Kucharza, jego topiku i niektórych fanek trzymam się z daleka. Zgadzam się jednakowoż, co zresztą już pisałam, że niepotrzebnie tu Komiczny pisał nt. Kucharza, ale roztrząsanie tego i robienie z Komika chama było jeszcze mniej potrzebne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wszedłem do domu... mój wzrok padł na uśmiechającą się do mnie jasnymi barwami zieleni kępkę kolendry, wyrastającą wprost z małej skrzyneczki, w ktorej i dla tymianku i rozmarynu miejsce też się znalazło... sięgnąłbym po nie bez wahania, gdyby nie kusząca mnie swą dyskretną barwą butelkowej morskiej, pełnej wodorostów toni, rozsypana w artystycznym nieładzie na dnie wielkiej szklanej misy, mieszanka rukoli i roszponki, wabaca mnie swym aromatem... mam ogromny dylemat, czy ścinać bujne pukle świeżych ziół, ktore mogą cieszyc sie jeszcze błogim wzrostem a mnie swą wonią, czy też przypruszyć dno misy z sałatą, startą na tarce odrobiną sera gran padano i rozkoszowac sie jego połączeniem ze smażonymi krewetkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Niech Ci Twoja Pani coś przyrządzi, przyniesie piwo i wymasuje zmęczone po ciężkim i pracowitym dniu stopy. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Dobrze, że się przedstawiasz, marny podszywie Sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj mam ochote sie nad kimś popastwić :P:P chyba ide na topik Kucharza - chłopina mial ostatnio za duzo luzu i sie odzwyczaił od solidnego nękania :P taka stagnacja bywa szkodliwa, zwłaszcza w jaego wieku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Też idę. Zawsze, jak przychodzę, to się, cholera, już nic nie dzieje...:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ju- a gdzie twoja intuicja kobieca??? komik- a poleje się krew??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Intuicja ma się dobrze, ale nie jestem u siebie... Ikuś, nic się nie dzieje, póki co 💤😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko:D dopiero doczytałam:D właśnie wszedłem do domu... mój wzrok padł na uśmiechającą się do mnie jasnymi barwami zieleni kępkę kolendry, wyrastającą wprost z małej skrzyneczki, w ktorej i dla tymianku i rozmarynu miejsce też się znalazło...ablablablabla komiczne a tobie co?:D jakie jeszcze ZIELE hodujesz na parapecie:P??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - od dzis beda tak pisał :P:P zapraszam do dyskusji o korkowej podkladce pod kubek, ktora nie istnieje :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne- naprawdę jesteś najarany!:P widziałam, że nawet linki do dobrej muzy wklejasz :D szkoda fajny był z ciebie chłop :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
komiczne:D oj chyba to nie zioło- tylko twardsza chemia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hahahahahahahah
a komiczne pare stron wstecz szydził z tych co linki z muzyka wklejaja:O dobry jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
Tylko cycki mam fajne Komik? Przegiąłeś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
I to wszystko przez Szukanie.. napisał mi kiedyś Złośliwa co dajesz to dostajesz hmmmm nic Mu nie dałam to mam za swoje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa w garsonce 30..
spoko jestescie najlepsi :) poddaje sie spadam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak was sobie czytam ...i stwierdzam z całą stanowczością, że światowy kryzys finansowy jednak Polski nie dotyczy skoro nawet na najgorszych spelunach gdzie się biegle włada tego typu językiem jaki prezentujecie -mają internet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ju......
Pomarańczo, skończ oszczędzając sobie resztek wstydu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pomarańczo nie cierpisz czasem na zespół tureta :D? bo jak tak to współczuję jak nie- współczuję tym bardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komiczne, znasz słowo umiar? bo wątpię pomimo wszystko staram się nie zmieniać zdania na Twój temat, w końcu 'znamy' się tylko tutaj ... moja sympatia do Ciebie walczy z rozumem i tym, co czytam nie rozumiem Cię, naprawdę nie wiem, po co to robisz i nie chcę nawet tego zgłębiać, ani to smaczne, ani fajne, ani zabawne, ani śmieszne ... kurcze, jeżeli Ci się nudzi, to mam jeszcze kuchnię i łazienkę do spakowania może wysiłek fizyczny odbarczy Cię w jakiś sposób? a może to nie Ty Komik? bo to nie możesz być Ty a na pewno nie Ty pisałeś do mnie @@ to wszystko ... 🖐️ PS Szukanie kiedy wrócę na Kafe (o ile wrócę) może ...będzie jeszcze gdzieś azyl, gdzie będzie po prostu normalnie mam taką nadzieję spokojnej nocy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×