Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

pomarańczo ile będziesz się żegnać ?? wiem na co stac inne kobiety- jako kobieta nie zaufam na 100 procent żadnej innej- i nie ważne czy będzie to sami czy dziewica orleańska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie- nie panikuj- kiedy mam gości- też nie każde zachowanie mi się podoba- ale nie wychodzę z domu;) pełnię rolę gospodyni godnie do samego końca a potem dziękuję Bogu , że jest juz po wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Buahahhahahhahahhahahahaaa oj co za epopeja . wzruszylam sie brzydalku moj slodziutki . Jestem zla paskudna okropna. Zaraz w ramach pokuty zaczne sie biczowac a potem na kolanach pojde do Czestochowy zeby przeprosic Najwyzszego za to co mysle o ldziach pokroju zlosliwej" Ale ja mam w dupie co ty będziesz robić, nie zasługujesz, żeby się tym przejmować. Kobieto, co z Ciebie za człowiek skoro życzysz śmierci drugiej osobie (nie bezpośrednio ale piszesz o skatowaniu, o jakimś kwasie - to jest chore), która tak naprawdę nic nikomu nie zrobiła. Rozumiem jeszcze ludzi, którzy chcą odwetu, śmierć za śmierć, popierają karę śmierci itd. Ale ty, ciebie pojąć nie mogę, nie zasługujesz na miano człowieka. Widać jestem pustym człowiekiem, nie uznającym żadnych wyższych wartości, bo ja bym tak nie potrafił napisać nikomu (choć w złości nieraz się myśli różne okropności, ale nie aż tak). Nie wiem, chyba jestem nienormalny. Ja jestem w szoku, tym razem ma on zabarwienie bardzo pejoratywne. Wiem, wiem, dziwny jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złosliwa- proszę cie tylko nie 🌻 z dziwnego niewiadomego powodu na kafe mam koszmarne uczulenie na _kwiatki............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość złośliwa...
ok 👄 uciekam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike - nie wiedzac co tracisz przez odrzucenie nie mozesz wiedziec co zyskujesz ;) no dobra znowuż z wami sie wdaje w te dyskusje ;) spadam bawcie sie beze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie- kiedy robisz kameralna imprezke- wszystko jest jasne- kiedy robisz np "rodzinny spęd" czasami nie masz wyboru:) kafe raczej nie jest kameralna imprezką rozumiem, że chcesz żeby twój topik pozostał takim jakim go tworzysz- ale ze względu na twoja sympatię do nas:D w którą głęboko wierzę- czasem daj nam się poszarogęsić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek- nie każdy "zasługuje" na takie traktowanie- jakim darzę ciebie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak wlasnie. kwiatka wycofuje oczywiscie. teraz poprosze o standardowa ike ze swoimi ripostami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech zrobiło sie bagno Szukanie pamietam to 17:43 Złośliwa w garsonce 30 ech dla mnie perełkami forum uczuciowego są Oferma za swoje poglądy które nie ulegaja zmianie Wyjątki z wsciekłości--uwielbiam go czytac Szukanie w dziury w całym--za to ze zupełnie nie rozumiem co pisze pozdrawiam 18:04 Szukanie dziury w całym Nie-złośliwa Sympatyczne wzruszenie ozdobione znajomymi nickami pomaga przyjąć, że niezrozumienie ograniczone cienką linią niepełności literowego przekazu za którą dodatek nawet złości, nie może zmienić faktów: Ja ciebie też, najlepiej dwa razy - w oba policzki ***************************************************************************** Pamiętam jak wkleiłeś to http://prawo.vagla.pl/node/8068 **************************************************************************** Pamietam jak chciałeś wpieprzyć komuś w obronie Purpurowej Łzy ..mnie uzyłeś by sie obronić...jeśli masz dość czytania na mój temat wulgaryzmów i chcesz posprzątać po tej balandze...to usuń wszystkie posty od wczoraj i poproś o usuwanie postów nicków które przypominać bedą o \'\'tym czymś\'\' ***************************************************************************** ja jako facet tak bym sie zachowała...a TY rób jak chcesz:) ******************************************************************************* ja jestem uczulona na obłude Szukanie na nic innego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Złosliwa - ale dzisiaj to w ogole o Tobie nie dyskutowałem :) zauwazylem tylko, ze niektorzy forumowicze Szukaja sposobu, by napuścic pozostalych przeciwko adwersarzowi, zamist samemu stanc do walki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×