Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

"znajdź sobie normalnego, meskiego faceta..." czyli jakiego? jest jakiś przykład na kafe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"pisalem Ci 100000 razy - znajdź sobie normalnego, meskiego faceta..." komiczne - wyluzuj chłopie. swiata nie nawrocisz. ludzie musza sie sami sparzyc, nawet i 100 razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne, ale on ci odbiera te "babska" wlasnie zaczynasz przegrywac" Kwiatek - kobiety zawsze bada bronić wszelkiem maści wrażliwców... co nie ma nic wspolnego z ich wyborem suma summarum... pamietaj - nie łap sie na kobiece iluzje i deklarowane preferencje... patrz na efekty a nie na słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Kwiatek - kobiety zawsze bada bronić wszelkiem maści wrażliwców" ale czemu tak robia, powiedz mi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"czy powiedzenie za plecami (czyli na tym topiku) o kobietach , które piszą na topiku Kucharza "babska" uważasz za męskie?" Bądź konsekwnentny - najpierw twierdzisz, ze obraziłem piszace tutaj bo wszystkie pisuja u Kucharza a potem, że pisze za placami bo ich tu nie ma :D:D:D I nie baw sie w az takiego rycerzyka, bo strasznie to sztucznie wyglada, gdy walczysz o te "babska" od kilku stron niby w obronie kobiet :D "Wiec po co takie sady? a to tylko pierwszy z brzegu" Bo szukanie natrudził sie znalezieniem dialogu ze Złosliwa, ze mna w roli gllownej by pokazac jaka z niej łatwa kobieta... I WSZYSCY wtedy tak to odebrali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
Ja bronie tylko wybranych, czy to wrazliwcow, czy takich niewrazliwcow jak Komiczne (tak, tak, zdarzalo sie :P ;-) I nie zawsze. Wiec Wasza teoria upadla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:50 retro [ \"znajdź sobie normalnego, meskiego faceta...\" czyli jakiego? jest jakiś przykład na kafe?\" No, jakby dobrze poszukać.... ;) Przez wrodzoną skromność nikogo nie wskażę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co? nudni juz jestescie :P byscie zmienili topik bo walczycie jak dzieci w piaskownicy o nie wiadomo jaka zabawke :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne Odpowiesz w końcu wprost? Bez zmieniania tematu? W końcu to mój topik i na nim obraziłeś sporo osób. Uważasz, że wszystko jest ok?" ale na co? pisałem o babskach - czyli o kim? wiadomo, ze nie o miłych "czarnych" kobietach i retro :P Pisąłem o tych pomaranczkach, które co chwila pojawiaja sie u kucharza i z ekstatycznym zachwytem wpisuja swoje peany na jego czesc tylko dlatego, że napisał, iż nie pije alkoholu w ogole albo ze uznaje tylko sex z miłości :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"I nie baw sie w az takiego rycerzyka, bo strasznie to sztucznie wyglada, gdy walczysz o te "babska" od kilku stron niby w obronie kobiet" Nadal nie odpowiedziałeś:D Długo tak możesz?:D Nie zrobisz ze mnie strony w tym temacie:D W porządku było powiedzenie "babska" czy nie:) Jesteś w stanie to powtórzyć im, prosto w oczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Ja bronie tylko wybranych, czy to wrazliwcow, czy takich niewrazliwcow jak Komiczne (tak, tak, zdarzalo sie I nie zawsze. Wiec Wasza teoria upadla" Nie kochanie... Bo Ty jestes wyjątkowa - i pisałem Ci to wczesniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Pisąłem o tych pomaranczkach, które co chwila pojawiaja sie u kucharza i z ekstatycznym zachwytem wpisuja swoje peany na jego czesc tylko dlatego, że napisał, iż nie pije alkoholu w ogole albo ze uznaje tylko sex z miłości " komiczne zazdrościsz mu? :P ty jestes przeciez zaliczaczem. ty zdobywasz kobiety na rozbawienie. a on na swoj sposob :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jesteś w stanie to powtórzyć im, prosto w oczy?" Jestes troche dziwny - przeciez podobno juz to zrobiłem? I robiłem n razy, stad mam tutaj taka liczbe wielbicielek...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"komiczne zazdrościsz mu? ty jestes przeciez zaliczaczem. ty zdobywasz kobiety na rozbawienie. a on na swoj sposob" jemu nie zazdroszcze, bo on niestety juz sobie poruchac nie moze... ale mnie akurat nieco mierzi takie jawne kłamstwo... wciskanie kitu dla samego wciskania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"jemu nie zazdroszcze, bo on niestety juz sobie poruchac nie moze... ale mnie akurat nieco mierzi takie jawne kłamstwo... wciskanie kitu dla samego wciskania" łojojku. no i co z tego ze troche pokituje? cos sie strasznego stalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja powiem tak: Komiczne jest suoer facet, super rozmówca i wielokrotnie żałowałam że nie dało się z nim dłużej pogadać.. jego błąd poelga na tym że leci na ilość a nie na jakosc. czasem wdaje się w dialogi w ososbami które znajdują się bardzo poniżej jego poziomu, ja osobiście nie mogę na to patrzeć... a poza tym żeby z nim pogadać trzeba po pierwsze latać za nim po topach, a po drugie przebijac się własnie przez mur takich osobowości drugiego rzędu.. Mi się osobiście po prostu nie chce. faceci typu Kucharz i Szukanie.. wiadomo gdzie ich szukać, wiadomo gdzie są, wchodzi się do nich w gości... elegancko.. kawka.. herbatka... i zawsze mają czas... to są warunki do romowy:) a Komiczne wybacz, latasz czasem po kafe jak bezpański i bezdomny pies.... szkoda. uważam że zasługujesz na swój topik, i na pewno bym tam też przychodziła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
"Bo szukanie natrudził sie znalezieniem dialogu ze Złosliwa, ze mna w roli gllownej by pokazac jaka z niej łatwa kobieta..." Zaczeliscie sad na Szukaniem w jego wlasnym temacie (dodam, ze jedynym), w dodatku pod nieobecnosc autora i jeszcze sie dziwisz, ze Szukanie chcial sie obronic? A Ty co bys w takiej sytuacji zrobil? Bo chyba nie ograniczylbys sie do przyjaznego usmiechu? Poza tym znalezienie tematow Retro z tamtego okresu nie wymaga zadnego trudu :D I nawet jezeli forma obrony nie byla najbardziej trafiona to obiektywnie nalezaloby zauwazyc, ze niektore "chwyty" Zlosliwej rowniez do trafionych nie nalezaly. Zreszta ja mialm nic juz na ten temat nie pisac, bo gdybym byla na miejscu jednej ze stron to w ogole nie byloby zadnej sprawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :) retro nie mozna tego lepiej ująć :) niech on sie czasem wyluzuje naprawde to mu dobrze zrobi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesu- człowiek wyskoczył po dziecko do szkoły a wy tyle stron spłodziliście:D a co mi tam- ja się w zasadzie za babska mogę obrazić przynajmniej szukanie nie będzie czuł się poszkodowany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luśka - ale jaki sąd nad szukaniem - ja w ogolen ie wiedzialem o co biega :D Oczywiscie, jak jest fajna zadyma to chętnie ide i leje pierwszego łba, który mi pod pięść podskoczy :P ale ogolnie to ja w ogole nie śledziłem tego tematu... no ale skoro Szukanie sam mnie w to wciągnął, no to ja mu odpowiadam... a Złosliwa jest kobieta... w sumie to ma prawo wyciągać cięższą artylerie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Luska z W.
"Nie kochanie... Bo Ty jestes wyjątkowa - i pisałem Ci to wczesniej" Ej, w swietle niniejszej rozmowy to juz jest cios ponizej pasa :P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie zmieniaj teamtu:D Chodź jeden , jedyny raz. Nie chodziło Ci o żadne pomarańczki:D Dwie strony wcześniej, na tym topiku napisałeś takie posty: ------------------------------- " 14:29 komiczne (komicznie@o2.pl) [zgłoś do usunięcia] tak z ciekawosci.... mógłby mi ktos wyjasnic radosc płynącą z takich tematów jak czesciowo ten i w znamienitej wiekszosci ten o przypalonej kaszy? Tzn - 3/4 to wklejanie linków do muzyki i słów piosenek, ewentualnie pitolenie (choć to domena Kucharza) o codziennych czynnościach z maxymalnym wgłębianiem sie wykonywane szczegóły - mniej wiecej tak "Zaraz siąde na deskę klozetową i przybiorę na niej swoją ulubioną pozę. Chłód deski najpierw zszokuje moj prawy a potem lewy poślad, by po chwili ukoić je rześkim powiewem odświeżacza o zapachy lawendy i mięty. Chwilę zadumy przerwie mi wiszący na ścianie papier toaletowy, kórego delikatna rumiankowa woń, przywoła na myśl rozkosz jaka jego jedwabista gładź, da mojemu siedzeniu... itx itp" ?????? Pytam serio - bo niejaki Kucharz prowadzi takie... monologi z ludźmi i wszyscy wydaja sie zachwyceni" ------------------------------------------- 14:47 komiczne (komicznie@o2.pl) [zgłoś do usunięcia] "i poczytać ciekawych, sympatycznych ludzi" ale ci ciekawi ludzie piszą tam koszały opały - w tamtym temacie jest tyle życia ile wypowiedziach prezesa PiS i dzieje sie tam równie duzo co w Modzie na Sukces -------------------------------------------- 14:53 komiczne (komicznie@o2.pl) [zgłoś do usunięcia] "PS Komiczne, jak temat Cię nudzi, to po co tam zaglądasz?" nie zaglądam... --------------------------------------------- natomiast dziwi mnie to, ze po raz kolejny babska łykaja młode pelikany ten sam kit --------------------------------------------- :D:D:D:D Konkretnie i na temat, czarnych, czarniutkich nicków kobiet tam piszących:) Komiczne.... kto tu się wije jak oiskosz, zamiast powioedzieć wrost: - przepraszam, przesadziłem albo - tak, uważam, że kobiety piszące tam to babska No, śmiało:D Jedno z dwóch:) Uda ci się... odwagi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"a Złosliwa jest kobieta... w sumie to ma prawo wyciągać cięższą artylerie " nie ma zadnego prawa. jezeli chrzani glupoty to zasluguje na zjechanie jak kazdy czlowiek. nie stawiaj kobiety na piedestale komiczne bo ci ona na glowe spadnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
" no retro nie mozna tego lepiej ująć niech on sie czasem wyluzuje naprawde to mu dobrze zrobi " a Tobie to jaja obcieło czy jak? :P Do haremu Szukania wchodzisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatek-ty- jako najniższe ogniwo ludzkiej ewolucji- czy nie uważasz, że to tak głupio pchać się przed szeregi i ustalać prawa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest sztuką polatać po uczuciowym i zamieszać penisem w pięćdziesięciu topach. :):) Znacznie trudniej jest załozyc jeden topik i utrzymac go. do tego trzeba mieć naprawdę osobowość. Komicznemu by się udało na pewno, ale on się boi że nie:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×