Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Szczęściem się dzielimy, szczęście nie chce być anonimowe. Na drodze do szczęścia staje klasa kierowcy. Wyprzedzi na przejściu czy jednak się zatrzyma? Brawura kontra punkty karne. Nieważne, przecież zdążamy do jedynie słusznego celu jedynie słusznym dla nas sposobem jazdy. http://valentine.dgreetings.com/thinkofyou/thinkingofyou17.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla chłopca na schodach mam złe wieści poeta juz to przeżył :-) o tobie chcę myśleć. myśle o tobie. nie chce o tobie myśleć, myślę o tobie chce o innych myśleć. myśle o tobie. nie chce o nikim myśleć, myśle o tobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, a są jakieś alternatywne przepisy drogowe? skoro te mogą zawieść i można get lost albo ogólnie lose yourself ... bo wydajesz się coś wiedzieć na ten temat? :-) http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/lost+in+you/77de68daecd823babbb58edb1c8e14d7106e83bb.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, chyba dosyć już disturbing your mind dzisiaj, bo wyraźnie jest very occupied by someone or something :-) a ja oczywiście jak ta przyssawka ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm.. If you get too near I might disappear I might lose my mind Alternatywne przepisy? - Boczne drogi... czego policja nie widzi, tego kierowcy robić nie żal... - Jazda pod prąd... to wbrew przepisom a nie ich alternatywa. I na pewno wg innego Kodeksu... - Zmiana środka lomocji... jednoosobowy, bezpieczny skuter a może przeciwnie: kolejka podmiejska w godzinach szczytu? To wszystko nie to... - Jazda lewą stroną.... nie, też nie. Kierownica nie z tej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba znaleźć jakiś skrót :) Ze względu na kolejny styk tunelu nocy z wdzierającym się weń światełkiem na niebie życzenie dalszej samotnej jazdy i tak przybliży cel podróży. Dobranoc **************************************** http://cards.123greetings.com/cgi-bin/newcards/showimage.pl?no=34909&q1=eaug_ridewindday&cat=Events&image=/thumbs/eaug_ridewindday/9247-001-07-1104.gif&title=Reach+Out+To+Your+Dreams+!&backgr=ridewindday07.gif&tcolor=00009c&tsize=5&tface=comic+sans+ms&type=html&subcat=Ride+The+Wind+Day&log=india123&newbgpath=new&newmuspath=eventsnew&src=&bigimagetype=new&DATE=&tempval= **************************************** ___ a niech spóbuje nie działać...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tradycyjnie przyszłam powiedzieć dobranoc tak jakoś chyba sceptycznie zabrzmiała ta pierwsza wiadomość elektrycznych gitar, szczególnie, że wczoraj zalecałeś going for dreaming ;-) I co znaczą bajki dla dzieci w czasie, gdy całe najmłodsze pokolenie spi snem kamiennym? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super, już się czuję prawie uśpiona - powiedzmy, żeby Cię nie rozczarować skoro to bajka na dobranoc :-) A sobie przygotowałeś coś nasennego, czy na razie nie potrzebujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To musi być prawda (o towarze dla rodziców) Cezary przemyca np. ważne dla rodziców informacje o soczku marchewkowym, śliniaczku i innych niezbędnych elementach wyprawki niemowlaka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może ja lepiej już pójdę, bo jeszcze mi się odnowi dziecięca wiara w bajki. Chyba miałbyś mnie wtedy na nieposmarowanym kremem sumieniu ;-) a żeby mieć jakiś wkład to mogę wpisać częste bajkowe zakończenie po angielsku :-) ******************************************* And they lived happily ever after!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×