Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

polaola Anno Domini 2008 kafe-holiczka z bogatym życie wewnętrznym, co w praktyce oznacza sporo wzmianek o seksie :-O plan na 2009 rónowaga między wzmiankami o seksie i implementacją ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polacam calkowiata abstynencje kafeteryjna, bo od kafe to tylko mniesnie klawiaturowe sie rozwijaja, a nie inne pozyteczne, np. Kegla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredny, ma za ładne palce dłoni, nawet rozwój mięśni klawiaturowych im nie zaszkodzi :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiie jest chora
bo oprocz klawiaturoiwych nalezy cwiczyc ten inne, boklawiaturowe tez musza byc wycwiczone:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie jest chora, ale "bardziej chorszy jest jej brak" ;) "równoległość nie stawia równosci pomiedzy swiatami" Nie, równości nie. To tak jak różnica między przystającym a identycznym. Albo między jednojajowatością braci Mroczków a ich różnicą w popędzie. :D ---- pola "plan na 2009 równowaga między wzmiankami o seksie i implementacją ..." Co masz zrobic za rok... ;) A to się jakiś "stomatolog" ucieszy :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiie jest chora
ale agiie nawet chora dzielnie tutaj jest:D -- a który ma jaki popęd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredny, ja poprosze poradnik z dedykacją :-) P.S. dobrze, ze nie tylko ja potrzebuję :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiie jest chora
a my juz w zaawansowanych jestesmy:P?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że tak wiele osób byłoby zainteresowanych, ze Wikiteria wysiada:) Jakieś propozycje tematyczne w ogólnym zarysie? Bez dbania o poprawność stylistyczną. I tak recenzję napisze Komiczne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiie jest chora
bede miec aparat nazębny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agiie jest chora
no wiesz ja grzeczna dziewczynka jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, "Co masz zrobic za rok... A to się jakiś "stomatolog" ucieszy" nie wiem o co tu chodzi, wytłumacz mi łopatologicznie :-) chodzi o doroczne wizyty u stomatologa? :-) Wredny, zgadzam się na tę kolację, ale co będzie jak Ci się za bardzo spodoba? :-) Szukanie moze Ci powiedzieć, ze potem żądam pierścionków z brylantem ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola Przewidując implementację praktycznej strony gawędziartwa erotycznego można skorzystać z implantu, niekonicznie u stomatologa... aczkolwiek tam już jest rozłożony fotel i zazwyczaj gra muzyczka... przy okazji można i kanałowo. Te wariacje to w związku z aparatem agiie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Równolegle do rzeczywistości ***************************************************** Wszystkiego najlepszego dla wszystkich mam ***************************************************** Tych co są już tych co są "w trakcie" oraz dla tych, co dopiero mają w planach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czes graf
dzis dopiero moje oczy mogly nacieszyc sie proza autorstwa Szukanie.... co za styl wogole:), chyle czolo przed latwoscia z jaka powyzszy autor/ka przelewa slowotok , jakze mily dla oczu i nie tylko, poprzez klawiature na ekran:D powaga, jestemjuz mlosniczka twojej pisaniny i w duchu zazdroszcze:) nie dodalabym nic od siebie.ze skromnosci oczywiscie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica \"Szukanie byłeś na erotycznym. Dobrze ze nick masz tylko jeden\" W końcu to ktoś potwierdził, że jeden:) Na erotycznym \"nie bywam\" systematycznie, z powodów... hiegieny erotycznej. To tak szeroki temat, że można się \"zapomnieć\" :) Czasem napiszę na zasadzie \"urzekła mnie twoja historia\", jesli topik jest na stronie głównej. A ten tyłeczek, na którym warto było się udzielić :) byl taki słodki... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to niemozliwe jest
to ty jestes" urzekla mnie twoja historia" ? no to ciekawe, gdzie ciebie nie ma😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czes graf skromność się zostawia na progiem, możesz pozwolić sobie na pomarańczowe słowne wyuzdanie :) W końcu nie można się sobą podniecać w nieskończoność - daj mi szansę na "przeczytanie" ciebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo a co szukanie na erotycznym wypisuje aż mnie to zaciekawiło:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×