Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość
polaola => wiem :P Nie chwaliłem szukania, jeno dosrywałem o2 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> a dajta .. ja się nie utożsamiam z tym tekstem, więc nic nie komentuję poza talentem autora :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w sensie, że mnie ten tekst nie dotknął w żaden sposób, coś podobnie jak rozbawiło mnie np podejrzenie o to, że ja i Retro to jedna osoba :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apostoł, "nie chwaliłem Szukania" - OK, ja wiem :-D ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dajta zesz spokoj chlopakowi
polaola tu sie nie ma z czym utozsamiac :) ja pytam, czy nikt nie ma refleksji na temat tego, ze facet napisal tylko (zgrabnie przyznaje, ale ilez cennego czasu musial poswiecic, zeby zebrac te dane do kupy. mnie by sie zwyczajnie nie chcialo) ze bijemy piane. a ten uroczy tekscik to juz sa gejzery piany. "cale wagony sztucznej bizuterii" i nie zapytam wzorem Kisiela "skąd to koteczku" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość strzyga__
suuuper ten tekst :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> a dajta ... gdyby nie miał czasu to by przecież nie pisał :-) ja np. się cieszę, że ma, a nawet czasami propaguję jego "kafe twórczość" (tak wczoraj spontanicznie nazwałam któryś post Szukajacego :-) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dajta zesz spokoj chlopakowi
czyli albo nie rozumiesz tego co pisze, albo uciekasz od refleksji o tym, co on napisal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
--> a dajta ... myślę, ze rozumiem refleksje mam, ale takie dla siebie, nie czuję potrzeby, zeby je tutaj sprzedawać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dajta zesz spokoj chlopakowi
polaola to zobaczymy czym te refleksje zaowocują :) takatam czy jak tam :) jest przyjemne. ale to wciąz tylko bicie piany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pianę trzeba ubić by móc delektować się smakiem pachnącego ciasta :) tylko cukru za wcześnie dodawać nie radzę bo się więcej trzeba naubijać by osiągnąć zamierzony efekt mmm palce lizać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> a dajta ... sorry, ale nie mam pojęcia o czym piszesz (z tym owocowaniem) :-) moze chodzi Ci o to, ze wydaje Ci się, że ja powinnam wyciągnać z tego tekstu jakąś naukę? jeżeli tak, to nie, nie takie refleksje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
P.S.jeszcze wyjaśniam - do refleksji nad soba nie był mi potrzebny ten tekst :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polaną szła Ola bez parasola a deszczyk złośliwy dosięgnął jej grzywy Ola jednak nie płakała bo na kafe wciąż szalała pola wciąż sie domagała do popisu koniec wpisu :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna, nie bądź zazdrosna :-) ile masz nicków? ile tysiecy wpisów? ja Ci nie zagrażam w zaden sposób (niecale 200 postów) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dajta zesz spokoj chlopakowi
polaola, a jednak nie zrozumialas :) spij dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-- a dajta mozliwe, ze nie zrozumialam, ale to chyba też dobrze o mnie świadczy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic się nie zmieni nadal będziemy bić pianę, post Szukanie tego nie zmieni raczej, gdyż nic innego się nie da tutaj robić każda próba postepowania nieszablonowo kończy się fiaskiem i ... jest nieskuteczna dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Dziękuję za oceny. Jednak nie bylo moim celem prezentowanie \"twórczości\" czy jakakolwiek autopromocja. Ten tekst powstał na gorąco po przeczytaniu ostatnich topików, na których było wiadomo co. Taka potrzeba chwili, aby wydalić z siebie nagromadzone, niestrawione emocje, które nie miały ujścia. Celowo nie chcę zabierać głosu w dyskusjach, które z zalożenia mieszają nam virtual z realem, a real z carrefourem. Mam nadzieję, że nawet bez mojego udziału można tu wyrzucić z siebie wszelkie emocje plątające te dwie rzeczywistości. MUSI być takie miejsce, niekoniecznie akurat to. Nie ma większego sensu zastanawianie się, kto jest kto, bo ten to pisze tak jak tamten, a ta przypomina mi inną sprzed roku. Kto sie dziwnie tu czuje, mówcie. O emocjach i ludziach ogólnie. Tylko jedna prośba - nikomu w krocze albo między oczy tylko dlatego, że ma taki a nie inny nick. Inaczej można o temacie zapomnieć ew. usunąć i założyć dziesięc nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kto sie dziwnie tu czuje, mówcie. Ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okrągły stół :) Wałęsa i Rakowski wspólnie siedzą i tworzą neurotyczne scenariusze dla dobra... no, wlaśnie - kogo? Polski? Nie ma co się więcej podniecać, bo kfe od tego nie stanie się lepsz, o ludziach nie wspominając. Biegnijcie po browar albo Chateau czy inny procent. Na terza dla ostudzenia emocji w sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie patrze na siebie z boku ( umiem to :) ), i widze osobe która ma dobre intencje... ale te intencje jak to zwykle bywa , brukują piekło... Jeśli pozwolisz, usiąde sobie cichutko , a ty powiedz mi .. powiedz mi.. powiedz mi wszystko, tak jak to widzisz.. pozwól się posłuchać. prosze. ( wybacz, to kolejna prośba, wiem.....)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×