Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Gość chór grecki
Na scenę wkracza dostojnie mi mała odziana w nieskazitelna biel.. O żesz********************** jego mać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi mała, a na co liczysz na kafe? Na Szymborską? Może zamiast formę powiedz swoje zdanie na temat treści? ciebie też to przecież dotyczy z liczbą postów ponad 1100. Ty pisz, inni będą czytac i odpowiadać. Czy ma byc coś więcej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do mi malej
to daj jakąś próbke swojego pióra :-D nie wiedzisz, że to tekst z podtekstem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chór grecki
Mi mala weszła i wyszla, podążając za swoim światłem. Na scenie pojawiaja się nowe postaci. Będzie się działo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem kto kryje się za chórem greckim ale robi dobra robotę:) neutralizuje emocje:) ja osobiście wymiekam...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chór grecki
Chór grecki dziękuje. Retro wymięka. Mi mała zabawia się w redaktora. Szukanie się dystansuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro Idę o zakład, że większość chciałaby widzieć dalej twoje topiki. Jedni by krytykowali inni próbowali dyskutować z postawionymi tezami. Forum! Na nim podobno sie wymienia poglądy. Na pewno nie mam prawa oceniać kogokolwiek. Mam w duszy pacyfizm :) W duszy, a nie w d... Na szczęście sa inni bardziej kompetentni, co do których nawet wymagająca mi mała nie będzie mieć zastrzeżeń :) W końcu Sienkiewicz! Polecam tekst. Dla ciebie i adekwatnie do sytuacji: http://mp3k.eu/index.php/index/mp3/kuba+sienkiewicz/da4b9237bacccdf19c0760cab7aec4a8359010b0.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chór grecki dziękuje. Retro wymięka. Mi mała zabawia się w redaktora. Szukanie się dystansuje. hahahahhahahaha! to jest jak świeży letni deszcz.....:) doskonałe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chór grecki
Nastepuje dramatyczna zmiana. Szukanie zaslania sie Sienkiewiczem (Kubą zresztą) Mi mała jest rozbawiona. Szukanie leje miód na rany. Chór grecki idzie na piwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szukanie dlaczego nie chcesz wyrazic własnego zdania...? popatrz, wszyscy już to zrobili... wiem że ty też, pod postacią owego tesktu, ale nie możesz wymagać by dla każdego to było zrozumiałe... wiem, że najprosciej jest powiedzieć: nie mam prawa oceniać. To takie dyplomatyczne, takie... poprawne. ale prawo masz. W świecie bezprawia możesz je sobie sam nadać. Więc napisz bardziej zgodnie z prawdą: nie chcę oceniac. Nie chcesz, szukanie, czy boisz się stracić emocje tak jak wszyscy je tu potracili...? powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie przczytalam jeszcze calego ale idze kawal dobrej roboty!:) Szukanie,,,,bede mogla troche to wykorzystac jak cos??:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet jeżeli grafomański to tekst to co? autor nie miał chyba pretensji do stworzenia dzieła, natomiast godna pochwały jest jego umiejętność percepcji tego, czym jest ta dziwna kafeteryjna rzeczywistość.. połączenie występujących tutaj nicków i zdaje się ostatnich spięć na forum w spójny tekst jest właśnie tym talentem autora, przecież nie musiało to od razu zaowocować najwyższych lotów fikcja literacką, nie o to chyba szło :-D P.S. Szukanie, sorry, ze się wtrącam, ale wczoraj też pochwaliłam, więc odpowiadam mi malej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chór grecki
Chór grecki zaczyna mieć rozdwojenie jaźni. Szukanie łamie konwencje. Chór grecki odpowiada: zawsze jest czas na love. Pytania egzystencjalne nie na tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro "dlaczego nie chcesz wyrazic własnego zdania...? popatrz, wszyscy już to zrobili..." A to w celu? Jestem po tej czy tamtej stronie lustra? Większość, którzy wyrazili, szukają wehikułu czasu, żeby tak było 3 dni wstecz :) " boisz się stracić emocje tak jak wszyscy je tu potracili...?" Ja też nie widzę zysków po swojej stronie :) Wyrażenie zdania to założenie tego topiku. Nie wierzę, że nie ktoś mógł nie zrozumieć. To tylko trochę dłuższy post. W niemej postaci zdanie zostało przekazane do publicznego użytku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chór grecki
Szukanie ujawnił swoje poglądy choc nie do konca. Szukanie tak ma. Jako uparty facet nigdy nie powie czarne jest czarne a biale jest białe I to mu sie chwali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie się pomarańczyć
bo mężczyźni maja problem z kolorami mała krytykantko, jak masz cos ciekawszego do 'powiedzenia' to się nie krępuj - szkoda sznurka:o szukanie, wiele osób wymieniłeś - a gdzie ty jesteś? proszę o uzupełnienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola "autor nie miał chyba pretensji do stworzenia dzieła" Nie miał, ale nie broń drania :) W końcu powycierał kafeteryjne kąty paroma nickami. A niektórych nie wspomniał, łachudra... Niewykorzystanych niniejszym przepraszam :) Bardziej zależy mi na ocenie samej kafe i mechanizmów, które ją nakręcają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chór grecki
Chór grecki jest wdzięczny że zasłuzył sobie na wspomnie nie o nim,choć zaliczenie do.... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przestańcie się pomarańczyć
kafe jak życie - czasem słońce, czasem deszcz. dlaczego człowiek wychodzi do pubu? zazwyczaj, by spotkać sie ze znajomymi, czasem - z nieznajomymi. dlaczego człowiek wchodzi na kafe? czy powód nie jest ten sam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardziej zależy mi na ocenie samej kafe i mechanizmów, które ją nakręcają szukanie ty je widzisz najwyraźniej, my im tylko ulegamy skoro udało ci się stanać z boku , mów co widzisz bez oceniania, rzecz jasna. i tym razem bez poezji. Jeśli umiesz....:) ( wiem że tak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szukanie, wiele osób wymieniłeś - a gdzie ty jesteś? proszę o uzupełnienie" Grafoman i na dodatek egocentryk? Tego mi życzysz, klementynko? :) Ja się w tym wszystkim nie znajduję...o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chór grecki
Szukanie przyznał że sie nie znaduje. Chór wysuwa przypuszczenie ze są tacy co go chcą znależć. Chór czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak ty glupia jestes
a jaka jest koncowa ocena kafeterii i mechanizmow co ją nakręcają, bo chyba cos z epistoly umknelo mej czujen uwadze? szukanie? chor, jakis pomysl? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
retro "ty je widzisz najwyraźniej, my im tylko ulegamy" Chyba kogoś przeceniasz. Stanąć z boku zamiast walczyć zaciekle jak bohater to powód do dumy i szacunku? A może zwykłe tchórzostwo? Za mało mam tego, no, Alfa w sobie ;) może oprócz ironii czy nawet szyderstwa - tu z Alfem mogę chociażby na rękę spróbować. ------------------------------------- A chórowi stawiam skrzynke piwa za akompaniament w tle Niech ci chmiel w cztery głosy pójdzie: Mimo, że chór jest grecki, piwo jest polskie i slownictwo też :) http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3750138&start=90 UWAGA! Alkohol szkodzi na struny głosowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a jednak ty glupia jestes
retro, a jak sie ocenia bez oceniania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chór grecki
Chór,wywołany do tablicy odpowiada: Negatywna. Niestety. Ale moze to wpływ piwa???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×