Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Kiedyś kiedyś.. grałam w taka piekna grę przygodową..Black Dahlia. Bohater w pewnym momencie laduje w lochach klasztoru.. jako podkład dali wlasnie chóry gregoriańskie..zakochalam sie natychmiast:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomina mi się "imię róży" chociaż ni ewiem, czy tam były te chóry ale super się czytało i oglądało :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wziełam piwo... chcesz??? Co zas Ci sie nie podoba?? chyba nie Imię rózy?:classic_cool: O zgrozo..wole film.. niz książke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"szkarłatną literę" też czytałąm i ogladałam, ale wolę różę :-) ja zjadał maxi kanapki, plus serek z czekoladą i skórkami kandyzowanymi ktoś wie, co mi zaszkodziło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiem. Nie zjadlaś lodów :classic_cool: Szukanie.. seks wiewiórek jest strasznY!!!!!!!!!!!!!:D Szkarłatna litera mnie rozdrazniła.. ale ja feministycznie do niej podeszłam:D Ale Imie rózy.. choc inne ksiązki tego autora mnie zawiodły,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"ale... jak to jest "na wiewiórkę"? Nie znam tego numeru" to podryw, czy zwykłe badanie obyczajów? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samiczka :-O ale to tak za każdym razem, czy zmienialiscie pozycje? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica "podchodzi i zaczyna ruszać kitą" To kot też jedzie "na wiewiórkę"? Plagiator skubany! ------------ kotka Z tym tylnym wyjściem to...analiza była wczoraj :) raczej chodzilo o wyjście ewakuacyjne :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, to chocoiaż ciesz się seksem (ja nawet tego nie mam :-( a w końcu amor trafi którąś strzałą, moze chwilowo też wpadł w nałóg, jak my i jest przeważnie nietrzeźwy Szukanie, miałeś nas kasować! baby przebrzydłe, plotkary, zaśmiecają :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica "MNie sie nie da pokochać,ale trudno sie mówi." Każdemu się trudno mówi po spożyciu ;) Da się, da... tylko jeszcze o tym nie wiesz. A tak bardziej praktycznie - to raczej nie mów tego facetom, że sie nie da. Zaraz zaczną udowadniać przeciwną tezę, tylko biorąc dosłownie znaczenie "pokochać". "Mnie się nie da uwielbiać" - o! To dopiero wzbudza instynkty opiekuńcze. A jeszcze lepiej "mnie sie nie da nie uwilebiać". Wtedy już biedaczysko nie ma wyjścia. Szach i mat ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samica Trudno człowiekowi wejść, jeśli zatrzaskujesz drzwi przed nosem. A otwieranie i głośne zachęty: "wejdźcie, wejdźcie, zakochiwać się, ale już!" też nie są z reguły skuteczne (niektóre to potrafią). Zamiast się ryglować na dwadzieścia zamków warto uchylić prowokacyjnie i zachęcająco - nawet z łańcuszkiem - a który się zaciekawi to jak grzeczny - delikatnie zapuka, a jak samiec alfa - wejdzie bez pukania:) Tylko poluzuj Gerdę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×