Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

szukanie:) a to jest odpowiedź z rodzaju "weź się odwal":) ewentualnie: co cię to, dziecko, obchodzi...? :) dobrze mi tak. zachciało mi się pytań:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam Skype'a :classic_cool: P.S. mam nadzieję, ze nikt nie napisze "a kogo to obchodzi?" :-O ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buuuuuuu a ja wracam z pubuuu i dowiedzialam sie ze moj ulbiony barman emigruje do innego miasta buuuu gdzie ja na luzie bede pic buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola cytując Twpką stopke "a jakie to ma znaczenie":P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak zauważyłam tą stopke to nie mogłam się oprzeć zeby tak napisać:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze musi być ten pierwszy raz :) nie musi, Szukanie:) ale może:) dobrej nocy wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi jeszcze tych 2 ostatnich brakuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agiie poza tym słabo oryginalne, bo podsunęlam Ci pomysł w post scriptum :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty chyba żartujesz że z pomysłu twego skorzystałam:P:P nic pisac nie miałam ale ta stopka tak prosiła:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sami, ja miałąm propozycję randki na miniona nadzieję nieważne, ze nie skorzystałam, piszę, bo Ci zazdroszczę ;-) i agiie przed chwilą bardzo mi zaniżyła samoocenę ;-) ;-) Szukanie, chyba tylko dla kobiet, bo to podobno one kochają uszami ;-) oczywiscie wypowiedź w kontekście wiadomym - najnowszego rozdziału Twojej pracy o uzależnienienaich kafe-pokrewnych :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze musi być ten pierwszy raz, prawda? Pierwszy komputer pierwszy profil gg pierwszy czat pierwsze forum pierwsze spotkanie w realu. No i miłośc o pierwszego kliknięcia szukanie wszystko to juz kiedys przeżyłam i wole teraz real hehehehe i co mam zrobic?? Mam wrazenie ze wszytko już przeżyłam tzn rodzaje różnorakicch facetów hmmm chyba poczekam na emeryture albo czekanie az zony tych "fajnych" facetów poumierają :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie o sie jeszcze się taki nie narodził, co by mi dogodził :-O a młodszych i tak nie lubię:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie, mam tam ze cztery kontakty, zero danych na swój temat, więc nic mi nie grozi :-( ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowa "wszystko to juz kiedys przeżyłam i wole teraz real hehehehe" No, tak... A my wszyscy to takie stadko biegających bezpańskich nickow...:( Kto każe przestać, jeśli mozesz łowić nadal? Mąż? Nic nie będzie wiedział:):):):) [a ślady zostają...]:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×