Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Retro nie zakoch*jesz się? eeee......... co? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wredny, dobra pójdę z tobą na pięści:) :) ale musisz mi najpierw skoczyć po redbulla:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredny rozszyfrowałam Cię (zresztą to już nie jest tajemnicą, ze jestem agentem NSA) "make-up sex" Ci w głowie (po kłotni) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tralala ja skocze po czerwonego byka, a Ty dostaniesz skrzydel i polecisz. Make-up :( Nie, nie makijarzyk prosze zmyc przed seksem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w maju sie seksu nie uprawia, bo pecha przynosi :) wredny, poczekaj jeszcze tydzień , po co kusić los albo uprawiaj, ale ze skrzyżowanymi palcami u rąk, co by urok odczynić...:) Pozdr. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w dodatku masz tutaj darmowe korepetycje z języków obcych ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zejdźcie z tego bzykania bo mnie szlag trafi!!!!!!!!!!!!!!!!! Mam derszcze jak słysże bzykanie!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uprawa seksu? Jakie nawozy stosowac? naturalne, wredny, tylko naturalne...:D Nefa mam do ciebie pytanie, zanim pójdę, może trochę głupie: czy ty słuchasz bądź słuchałaś muzyki cerkiewnej..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefry, znam fajny dowcip o bzykaniu, moze by zdjał z Ciebie klątwę, znaczy od tego słowa? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa???? Naprawdę??? Mma otwarty balkon.Sypiam źle.. najlepiej nad ranem. Jest 6 rano.:O * * * * * * * * * * Bzzyyyyyyyyyyyy.. bzzzzzzzzzzzyyyyyyyyyyyyyyyyyy.bzybzyyy bzyyyyy bzyybzyyybzzzzzz.... * * * * * * * Zboczeńcy przyszli kosic trawę:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pola dawaj kawał..moze mi złość przejdzie. Retro, owszem. I jeszcze lubie chóry gregoriańskie. Oraz muzyke celtycką, irlandzka.. i w ogóle folkową. Nie wspominając o reszcie moich przedziwnych upodobań muzycznych:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefry, wycofuję ofertę widze sprawa jest beznadziejna :-O plus wyrazy wspólczucia Wredny dobranoc, niech Ci się przyśni hamak albo pociąg :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Oraz muzyke celtycką, irlandzka.. " plus szkockie kobzy oh, yeah! Nefry, przybijam 5! :-) kawał musi niestety zawierać efekt dźwiękowy w postaci mojego sympatycznie i seksownie modulowanego głosu, więc tak jak wyzej, raczej nie pomoze ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nefa:) 🌻 czuję w tobie ten klimat:) a tak naprawdę napisałaś kiedyś coś co cię zdradziło z tą cerkwią....:) pomyśłałam że nie może być inaczej:) gregorianka, owszem... zwłaszcza wstępy do dwugłosu.. byłam niedawno na koncercie:) pozdrawiam, dobranoc. Prosze przekazać ode mnie pozdrowienia dla autora topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D No ja wiem ze gust muzyczny to ja mam mocno eklektyczny:D:D Aaa i jeszcze muzykę gothic tez lubie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×