Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

ikuś normalnie Shatyn jest drugi po komisiu na Twojej liście pod względem ilościowego wspominania na kafe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ike szukanie pisze
bo Go o to prosze:P sio, debata trwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak jeszcze wcisnę gdzieś ZSa.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwisz mi się? wspomnienia o MSie bolą ZSowi nie chcę dawać satysfakcji za komisia retro gotowa mi przegryźć gardło to chociaż poshatynować sobie mogę cholera no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszly tutaj rankiong
robic:P nie smiecic marudy:P szukanie jest naj naj pierwszym:classic_cool: i niech to przyjma panie I do waidomosci wreszcie, no

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RÓWNOLEGŁA DEBATA Książka podarowana na wstępie to znak, że Kaczyński czyta dokładnie program konkurencji. Może się czegoś nauczy przed emeryturą. Oby. NA POCZĄTKU BYŁO SŁOWO... WSTĘPU Kazdy z kandydatów do Najwyższego Żłoba próbował pkazć, ze jest tego żloba bardziej godzien REMIS, który o niczym nie mówi. Remis i obustronna żenada. Jak koledzy, którzy rozmawiają o tym, co poeta miał na myśli w wierszu pt. "Polska, mój kochany kraj..." GOSPODARKA, KRUS Komorowski powiedział dokładnie to, co powinien powiedzieć kandydat na prezydenta dla KAŻDEGO obywatela kraju, w którym żywe są zarówno tęsknoty za państwem socjalnym wynikłym z dziesiątek lat PRL-u jak i państwa na dorobku, które chce być państwem gospodarczo liczącym się i zamożnym w niedalekiej przyszłości. Kaczyński był w tej rundzie hybrydą socjalizmu z myśleniem o tym jak to byłoby fajnie zamienić IV RP na III Rzeszę Zadowolonych z narzuconego planu czekania na to, aż problem finansów się sam rozwiąże. Kaczyński: Gospodarka Polski uber Alles! Zostańmy sami kolejny wiek Komorowski: Polska w Europie i dowód na to, że rozumie na czym polega gospodarka europejska oraz gdzie są w tym i polskie i zagraniczne firmy AfFGANISTAN, OBRONNOŚĆ Szkoda słów.... Być ze swojego kraju dumnym i jednocześnie próbować żyć w zgodzie z innymi krajami. Allah Akbar! Pytanie - czyj jest wszechmocny? Ten od wypełniania obowiązków członka NATO czy ten od wojen krzyżowych? PODSUMOWANIE Komorowski: podkreślanie wagi najbliższych lat w rozwoju Polski. Ale wyskok z wręczeniem deklaracji do podpisu taki...cukierkowaty. Kaczyński: chcę być prezydentem, ale nie wiem - po co? Tylko jako premier mógłbym to robić to, o czym mówię.... WNIOSEK: Kaczyński uczestnictwem w kampanii prezydencjkiej, świadomy małych szans na zwycięstwo - również świadomie ROZPOCZĄŁ KAMPANIĘ SAMORZADOWĄ i przedbiegi do przyszłorocznych wyborów parlamentarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda tylko , że komorowski setny raz nie zaproponował jakiejś wspólnej inicjatywy po uściśnięciu rąk i podpisami pod banałem na potrzebę chwili może pora na wspólną sweet focię do rodzinnego albumu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 4 lipca Polacy wybiora swego
ojca narodu. na dwoje babka wrozyla, wygra ojciec czy ojciec:P stawiam jendak na ojca, medrca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe ma zwycięzcy", nie ma "przegranego". Oceny: TVP jest... przytłaczająca PiSolejstwem i Jarkolizostwem. oceniająca Staniszkis przeszła samą siebie mówiąc: - TYM RAZEM wygrał Kaczyński :) TVN24 Marek Kochan z UW ocenił: remis :) POLSAT News: Zaproszenie Niesiołowskiego do oceny debaty jest idiotycznym nieporozumieniem. Panowie Redaktorzy - zapraszam do drugiej klasy liceum dziennikarskiego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na szczęście umiem ocenić debatę sama:) ale jak ktoś musi się posiłkować:) to jak widać szukanie pomoże:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TVN24 Marek Migalski (PiS): Wygrał Kaczyński. Sławomir Nitras (PO): Wygrał Komorowski. Prorocy czy co? :D A przysłowie o rzepce i skrobaniu znają? TVP INFO: Wywiad z Kaczyńskim: Uznał, ze jest merytoryczny, trzyma się zasad, rozumie dokładnie o czym mowa, ale za to ten drugi nie rozumie. - Jestem w stanie wyciągnąć rękę do KAŻDEGO.... :) :):) [ Lechu Wałęso, oglądał ty? A? ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najmadrzejszy mezczyzna z
kafe to Offerma. zna sie na polityce. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chcialem ale musialem
debate ogladac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
offerma też ma kota...:) WIWYAD Komorowskiego po debacie: Jestem najpiękniejszy i najmądrzejszy... a ten wywiad zrobię dla Was, na pokaz. Nie da się ukryć, Panie Marszałku, że Pana żona to potwierdzi. Niestety... ona nie wrzuca więcej niż jeden głos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja to mu się nawet dziwię ja bym wszystkim ręki nie podała niech za paluchy ciąga mnie ten kto zasłużył a nie jak leci jeszcze mnie który i po plecach poklepie...........nożem więc gratuluję odwagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty ike zawsze masz inny
tok myslenia, czemu? unosze brew jedne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy, że ja mam unieść tą drugą ? dla podparcia twojej tezy? to zdradź mi, którą :P bo jeszcze wyjdzie na to, że jestem zgodna:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przyrodzie najważniejsza jest równowaga. Zarówno jeśli chodzi o poparcie, które jest jak łaska na pstrym koniu jak i o kota, który raz jest biały, a raz czarny. Nikt nie będzie nas przekonywał że białe jest białe, a czarny kot jest Pierwszą Damą. ------------- http://images38.fotosik.pl/302/d407357d38b13885m.png -------------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obie brwie som w szoke
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziura zwali wszystko na koty
polityka to sliski temat. autor topiku odkryl sie w calosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na wyborach wybieram prezydenta:) ty szukanie pierwszą damę ? ale wiesz, że przy damie komorowskiej dość ciężko będzie znaleźć dziurę? ..w całym (dopowiedziałabym "cielsku" ale jestem kulturalna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to tylko emocje po debacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I sprzedajmy licencję za ciężkie ruble... chyba oddajmy w prezencie......... jak wszystko inne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli ktoś wpadał do Równoległości wcześniej ten zauważył, że jest miejsce zarówno na poglądy antylewicowe jak i na antykonserwatywne. A najlepiej jest popierać anarchię:) Może nie będzie lepiej, ale za to jaka piękna entropia... taka malownicza, gdzie nie ma reguł, a wyborcy nikty nie traktuje poważnie, bo władza jest po to by ją obalać:) -------- ike "ja na wyborach wybieram prezydenta ty szukanie pierwszą damę ?" Ja biorę komplet. Prezydent Sarkozy świadkiem, że komplet jest o wiele lepszy. A patrząc na Komorowsko-przysięgłą panią.... jak się nie ma co się lubi... to się chociaż pałacowego zoo należy wystrzegać w imię kodeksu karnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A patrząc na Komorowsko-przysięgłą panią.... jak się nie ma co się lubi... to się chociaż pałacowego zoo należy wystrzegać w imię kodeksu karnego dlatego biorę kota na słonia nie ma miejsca juz przed pałacem koń stoi wystarczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×