Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

Ale nie wiem, co oni w tym sztabie Bronka się tak cieszą, to jest tak niewielka różnica, że tak naprawdę wciąż jeszcze nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi to się wydaje podejrzane :P jakby już wiedzieli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Różnica między sondażami przeprowadzanymi przy lokalach wyborczych a rzezywistymi wynikami nigdy jeszcze nie przekroczyła kilku procent. Biorąc pod uwagę , że poszczególne wyniki spływającez kolejnych okręgów wyborczych będą niwelowac tę różnicę az do podania wyników cząstkowych z ok 3/4 lokali wyborczych - nie ma już możłiwości, aby nastąpiła zmiana lidera i zwycięzcy wyborów prezydenckich. Jest zbyt duża różnica. 9.3%. Wszystko jest już jasne, niewazne jaką różnicą się zakończą podliczania wyników całościowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w drugim sondażu różnica jest niecałe 3:P swoją drogą te wystąpienie tak czy owak jest przedwczesne spowoduje tylko to, że zwolennicy kaczyńskiego będą podejrzewali PO o sfałszowanie wyboru mógł komorowski zachować się z klasą i poczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyborów sama się lusia nie nadawałaś :P łapy precz od jarka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja z miłą chęcią pozostanę w opozycji do szukania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike Te sondaże przeprowadzane w inny sposób niż metodą ankietową (telefoniczną na przykład) sa obarczone zbyt dużym błędem. Ponadto najbardziej precyzyjne są te z dnia wyborów. Ale cuda nad Wisła się zdarzają:P zaPiS będący już tylko historią na jakiś czas ************ http://www.youtube.com/watch?v=_FGfl9zaA-Y&feature=related ************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OK, OK, bo jeszcze będziesz się wzorem swojego kandydata lobować w zemście i wypominaniu i tak będę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ike, no w sumie to Ci oddałam przysłuhę :P PSlobować jakes słowo, ktore zna moj edytor, mialo oczywiscie byc lubować się w .... :-) chodzi o to, ze leze sobie po ruchliwym dniu i pisze jak widać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz , że czasem ludzie kłamią ?:) no nic to wygra lepszy:) chyba bardziej emocjonowałabym się wyborami parlamentarnymi z drugiej strony patrząc na to jakie były sondaże początkowe to i tak kaczyńskiemu gratuluję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Ich męczeńskiej śmierci, z Ich pracy i służby mojego brata wyrósł powrót do patriotyzmu... komentarz? zginął mu brat na śmierć bliskiego zawsze patrzy się inaczej zawsze się wyolbrzymia coś o tym wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, Xsara. Exit poll jest najprecyzyjniejsze, bo bezpośrednie, twrazą w twarz. Zobaczcie róznice w typowaniach w II turze: Wyniki wyborów według pracowni ankieterskich: SMG/KRC: --------------------------------- Komorowski - 51,1 proc., Kaczyński - 48,9 proc., --------------------------------- TNS OBOP: --------------------------------- Komorowski - 53,1 proc., Kaczyński - 46,9 proc.; --------------------------------- Homo Homini: --------------------------------- Komorowski - 51,1 proc. Kaczyński - 48,9 proc. --------------------------------- Wyjaśnienie tu: __________________ http://www.wiadomosci24.pl/artykul/sondaze_komorowski_zwyciezyl_w_drugiej_turze_147214.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj tam zaraz straszliwe nikomu tym krzywdy nie zrobił nie demonizujmy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można tylko zapytać, dlaczego o męczeństwie nie mówimy, jak spada zwykły samolot rejsowy z 300 osobami na pokładzie. I ciekawe, czy tego słowa używano 11 września.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie neguję, że to nagięcie rzeczywistości ja tylko twierdzę, że osobie bliskiej zmarłemu wolno dla mnie też to był zwykły wypadek i nie dopisuję do niego ideologii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jakiego słowa użyjemy, jeśli terroryści uwiężą, a potem spalą grupę cywilów. Słowa nadużywane tracą swoje znaczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakiego? każdy takiego, jakiego zechce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesną jesienią będą nasilały się protesty społeczne (jak zwykle jesienią związkowcom przypomina się, że wypadałoby zrobić jakiś protest, żeby uzasadnić swoje uprzywilejowane posadki związkowe). Ale gdyby następne wybory, samorządowe wygrała również PO mimo tych protestów nasilających zawsze nastroje antyrządowe, nieważne przeciw jakiemu rzadowi - to będzie znacznie, znacznie trudniej wygrać PO przyszłoroczne wybory parlamentarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, yes:) Pani przesłodzona Jakubiak, siostra miłosierdzia wyborczego. Nerwy puściły ewidentnie:) Niesiołowski jaki był, taki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×