Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

agiie zbyt osobiste pytanie :-P najważniejsze, ze już mogę isć spać :-D dobranoc wszystkim! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no, ale skoro ci pomoglam to sie ciesze bardzo:) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe szukanie i dwie zostały tylko:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pola bardzo czuła jesteś na konkurencję czy doszłaś do wniosku, że nie ma co z monitorem robić po nocy? ;) ------------- agiie proszę, na rozgrzewkę i suchość (w ustach, kors) :) http://kuchniaolicruz.bloog.pl/foto,5498823,gal,386679,index.html?ticaid=65f88 ------------- samica z lampą? prowokator by uściślił, że najwyżej z kinkiecikiem:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakas taka jasna ta herbatka. ale dziekuje:) na suchosc to sie wszystko przyda.. tylko że ja nie chce do łazienki latać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a bo to z pietruszki nie przeczytałam, nie lubie pietruszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja jestem niedobór męsko/damski? miłego sami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli nie mam podziwiać walorów smakowych?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a w tym sensie myślalam ze jestem mesko/ damska:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co to za realita ma niedobór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez już ide:) ciepło mi może przynajmniej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zerknęłam przed ostatecznym wyłączeniem kompa i Szukanie, powiedzmy, że w świetle mojej wcześniejszej paniki, co do konieczności zmiany nicka ;-) niebezpieczne są te rozmowy na Twoim topiku ;-) i wiem, ze odpowiadam wymijająco - poniekąd ;-) :-D P.S. kiedy robisz generalne porządki tutaj? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ksiadz to pal sześć.. ale Ty że nie wiesz?:(:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"niebezpieczne są te rozmowy na Twoim topiku " W którym miejscu? Nikt tu nikomu noża w plecy nie wbija. A klimaty gorącej nocy majowej skutecznie chłodzi temperatura za oknem. Kto nie pragnie miłości czy seksu? Oprócz byłego premiera:) Sprzątanie... hmmm, a masz odkurzacz? Pyłek nawet się nie ostanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to juz koniecznie trzeba co nieco wyrzucić na śmietnik :-D lepiej póję NAPRAWDĘ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podrzucić raczej te parę kilo dam radę:) Pomoc w sprzątaniu może polegać na samodzielnym zgłoszeniu do skasowania swoich "niestosownych" wg autora/autorki wypowiedzi. Nie mogę decydować które z nich komu przeszkadzają. Widzisz takie? (i wychodzi na to, że nie pomagam kobiecie sprzątać.... bo facet to leń patentowany i wykorzystywacz, wiadomo...) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) 🖐️ narzekam, narzekam, a i tak wiadomo, ze znowu się tutaj "przyss..." (jaki to był czasownik? :-D) znaczy przyniesie mnie tu znowu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
**************************************** Odkrywanie nieodkrytego lądu **************************************** Informacja rządzi światem. Panuje nad sytuacją i ma przewagę ten, kto szybciej niż inni posiądzie jakieś dane. Oczywiście - trzeba je jeszcze umieć odpowiednio wykorzystać. Czasem ważna informacja nie przedostanie się w światło kamer i niknie z pola widzenia, ukazując się po czasie już nie jako news a tylko jako niewykorzytany odpad informacyjny. A może być równie ważna jak wszystkie inne z czołówek dnia, a nawet od nich ważniejsza. Dzisiejsze gazety z newsami wyścielą śmietniki jutro. Może warto wyłowić to, co ginie w natłoku papki z powodu nadmiaru i braku odpowiedniego filtra? ---------------- To taka śmietanka do popołudniowej kawy. ---------------- :) A poza tym wszyscy zdrowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi /
?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zalezy:P Ja np nie:O I kotka wyje.....:O:O Dobrze ża mam pokój córki i ja tam zaraz bezlitośnie zamkne:P Szum informacyjny ostatnio mnie ... pzrywalił. Nie lubietakiego szybkiego życia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieważne o co chodzi, ważn y fakt, że każdy taką informację czasem przeoczy. ---- kotka Współczucie z powodu cieczki:classic_cool: Proszące oczy i trzesący się w konwulsjach pożądania ogon wzmocnione kakofonią dźwięków przypominających (nie)-ludzki orgazm to żałosny teatr. Wszystkie kotki powinny być automatycznie pozbawiane powodów albo zakotkowywane przez kocurki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o co chodzi /
??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×