Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Szukanie dziury w całym

Kafe - nasz świat równoległy

Polecane posty

zbyt górnolotnie;) ok:D mnóstwo tego było:D najpiękniejsze w tym wszystkim, że oni byli jak informacja:D wiedzieli kto przyszedł kto wyszedł, dokąd, o której. Doradzali z autem, zakupami itd:D:D Nie potrafię już teraz zacytować:D chyba psuję Ci topik;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popsucia topiku to ja byłam przed chwilą bliska - napisałam moją smutną historyjke związaną z windą, ale skasowałam.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukacz, ale po co pisać o czyś, co nic wnosi poza negatywnymi odczuciami? Ja rozumiem, gdyby to był jakiś problem, który moglibyście mi pomóc rozwiązać, ale jeśli to jakieś głupie wynurzenie, to po co? I tak za dużo tego było z mojej strony:) Ale o windzie można też inaczej:) Jak byłam mała, to śniło mi się bardzo często, że jadę windą. Startuje z parteru (równiez na 9. piętro - mam szczęście do nich), przejeżdżam 1., 2., 3., 4.,..., 9., 10. (uwaga: więcej pięter nie ma) - a tu 11., 12., 13.,...45., 46.,...100. itp., itd. Albo w przeciwnym kierunku - jadę z 9., a więc 8., 7., 6.,...1., 0. (i uwaga) -1., -2., -3.,...-50....itd. Czy tez tak mieliście? Się, cholera, nastresowałam zawsze, ale do windy wsiadałam zawsze bez oporów. Choć skubana była bestia i się zacinała często;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarodziejko, nie dziś. Od tamtego incydentu nocami i wieczorami jeżdżę sama windą. Kiedys mnie i koleżankę pobili w windzie - ją bardzo mocno, ja wyszłam praktycznie bez szwanku, jak zawsze - ale nie waro się w to wgłębiać.:) I tak słabe serce mam, emocji na dziś mi już zdecydowanie starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie za maco przepraszać, Czarodziejko.:) I tak już dziś lepiej nie będzie. To ja przepraszam, że wspomniałam.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczice głupawy temat, ale mnie to ciekawi - skąd takie sny. Niby sennik ładnie wyjaśnia, ale jakoś nie wierzę w książkowe teorie.;) Albo sny o lataniu... Mam nadzieję, że chociaz Wam nie przyszło do głowy weryfikować...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba uważać na wszystkiie serduszka.:) No i cóż, chyba i tak popsułam topik - mimo odmiennych chęci.:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmmm nie mam pojęcia z czym to jest związane. Może ze zbyt dużą ilością CSI i tego typu rzeczy;) Ju na pewno nie Ty popsułaś tylko ja;) i nie topik tylko dzisiejszą część. Ponieważ jednak to świat równoległy to pewnie Wielki Założyciel;) zdawał sobie sprawę że taki moment też może nastąpić:D i skinie łaskawie wybaczająco ręką;);) jutro (albo później )będzie bardziej kreatywnie:) Zmykam bo bzdury zaczynam pisać:D Koralowych snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zmykaj, Czarodziejko. Bez Ciebie nie ma "smoków";) Jesteś tu potrzebna:) Jesteś nam potrzebna...mam nadzieję, że i my Tobie:) To juz lepiej, jak ja zniknę, będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukający Ciebie to pod włos chyba trzeba, bo inaczej nie można... Wspominałeś, że zrobisz dla mnie prawie wszystko. Więc to prawie wszystko to prośba, byś powrócił natychmiast na Twój topik - i zaprowadził na nim porządek.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Analiza szans kadry narodowej w piłce nożnej na ME oraz analiza zdrowia psychicznego Prezydenta jest potrzebna w debacie publicznejw realu. Ostanio również w świecie równoległym analizy osobowości tak się nasiliły, że nie sposób pominąć tak doniosłego i ważnego życiowego etapu. W związku z tym dzisiaj mała ... ************************************** Zagadka biograficzna ************************************** W miejsce kropek wstaw zawód i odpowiedz o kim mowa. Wzięty ................(*1). Zaczął od zajęć praktycznych i na ich podstawie dowiedział sie czego jeszcze nie wie o kobietach - i co z konsekwencją nauczył się z książek . Po otwarciu własnego gabinetu zaczął na szeroką utwierdzać klientki w przekonaniu o własnej wiedzy i doświadczeniu, przez co zyskał famę autorytetu w dziedzinie seksualnej analizy osobowości. Praktyka prowadzona była w profesjonalny sposób i dawała poteżną dawkę nowej wiedzy o kobietach i - co równie ważne - uciechę własną. Pacjentki podczas terapii w gabinecie czuły się prawdziwie docenione i błyskawicznie pozbywały się kompleksów. Jedynym dysonansem był fakt, iż sam wypraszał je po skończonej terapii za drzwi. Po dogłębnym przeanalizowaniu i stwierdzeniu złożoności swoich klientek uznał, że z tą wiedzą i doświadczeniem nie ma wręcz moralnego prawa pozbawiać męskiego świata swojego wsparcia, który - zagrożony zaborczością kobiet - zaczyna się składać z samych ciot i memłaków. Ktoś przecież musi to robić. A kto się bardziej do tego nadaje? Śmiało stawia tezy, z których większość jest oparta na solidnych podstawach naukowych. Choć nie zawsze mają wiele wspólnego z rzeczywistością - przyjmowane z po wstępnych atakach z prawdziwą atencją i uwielbieniem. Kontrowersja słów i nieracjonalność niektórych argumentów zastępowana jest przez daleko idącą umiejętność roztaczania wszechobecnego, hipnotyzującego męskością czaru. Staje się partnerem do rozmów z kobietami z klasą i wszechstronną wiedzą, nie tylko na linii terapeuta-pacjent. Dla kobiet niedojrzałych emocjonalnie i nastolatek staje się obiektem uwielbienia i zarazem pożądania. Zasadniczą cechą wyróżniającą go spośród innych fachowców w swojej specjalizacji jest założenie własnej nieomylności w stawianiu diagnozy. Ilekroć diagnoza okazuje się niesłuszna lub z gruntu fałszywa a dowody błędu są niepodważalne - stawia na szalę własny autorytet, co z reguły wystarcza do stłumienia fali wszelkiej krytyki i sposobu prowadzenia terapii. Bogate doświadczenie zawodowe i prywatne nie ustrzegło go jednak od niemiłego wrażenia, że oto on - jak każdy specjalista tej klasy - tak naprawdę zatracił zdolność radości z seksu i bycia z kobietą. Świadomość spenetrowania wzdłuż, wszerz, wgłąb, z przodu, od tyłu a nawet z boku tak wilekiej ilości kobiecych wnętrz i zajrzenie w ich dusze daje wrażenie graniczące z pewnością: kobiety same nie wiedzą czego chcą! Aby pozbyć się niemiłego wrażenia pustki rozszerza działalność. Jednak kolejne terapie i spotkania pogrążają go w poczuciu niesprawiedliwości, że oto on - niemalże bohater i współczesny Casanova - pomimo kolejnych podbojów i sukcesów tak naprawdę jest samotny. W końcu podejmuje desperackie kroki... i próbuje zdobyć swoją własną klientkę... ------------------------------ Odpowiedź tuż po 23. Zgadywanie dozwolone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie.. nie muszisz. Uzasadnienie??? Jest w Twoim poście:D:D Kurcze... małe szanse doczekania na 23:O Plecy za bardzo bola..:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W takim razie trzy kilo współczucia ci wrzucam (bynajmniej nie na plecy!). Na marne pocieszenie powiem, że od dwóch dni mam to samo w związku ze wzmożonym użytkowaniem komputera. Kot próbuje pomóc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukanie:D Mój kot mi tak pomaga że wslakuje z rozpędu na moje biedne plecy i uwala się na nich.. a że wazy swoje:P Drugi kot/ka wskakuje z rozpedu na mój brzuch co powoduje automatyczne podgiecie nóg.. czyli wymuszone brzuszki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×