Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nowa1989

przedłużanie włosów - jaka metoda i gdzie w łodzi?

Polecane posty

Gość ela77
trafiłam z dobrych opini z netu do salonu świat kobiet przy Tymienieckiego. przedłużyła włosy w kolorze blond metodą linkową kolor dobrany idealnie nie widać różnicy, salon godny polecenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Sprzedam włosy, które zamierzam obciąć. Kolor ciemny blond/jasny brąz o długości 42cm, falowane, nigdy nie były farbowane, ani nie wykonywałam trwałej. Cena do uzgodnienia. Proszę o kontakt, zdjęcia wyślę na maila lub zapraszam na spotkanie celem sprawdzenia włosów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dagaz
Elu zgodnie z Twoja opinia skorzystałam z rady i przedluzylam włosy w salonie świat kobiet na tymienieckiego u Mariki, miałaś racje, włosy dobrej jakości doczepila idealnie i nie mam kłopotów z rozczesywaniem, dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasienieczka
A ja przedłużam w Pabianicach w Galerii Fryzur na 20 stycznia u p. Ewy. Włosy są ludzkie z głowy bo przy mnie z naturalnego koloru myszkowatego blondu p. Ewa zrobiła piękny mój popielaty blond taki sam co na mojej głowie. a włoski super mięciunie mua ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Łodzi to polecam salon fryzjerski Nowa Fala. Na metodach przedłużania włosów akurat się nie znam, więc nie doradzę, ale w Nowej Fali jest naprawdę super, sami profesjonaliści, ja zawsze wychodzę zadowolona! ;) http://www.nowa-fala.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bardzo polecam Magiczne Włosy :) Przedłużam u niej już 2 lata nic się z włosami nie dzieje są najlepszej jakości super dobrane i założone. Dziewczyna ma talent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.dorotatyllak.pl/ wejdźcie na stronke skontaktujcie się i pytajcie znam szefową salonu przedłużałam sb u niej włosy metodą keratyny super wyszło. polecam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Norm1298
Ja tez polecam tylko i wyłącznie Magiczne włosy !!! Kiedyś trafiłam do pseudo stylisty ktory sie tym zajmował i wyszła masakra a Pani z magicznych uratowała mi włosy i przedłużyła tak ze nic nie widać a jakość wlosow jest rewelka :) wiec ja nigdzie indziej nie pojde tylko tam koniec kropka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam metodę Cre-Cap, 100% naturalne włosy rosyjskie. Noszę około roku i jestem bardzo zadowolona, http://www.cre-cap.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko i wyłącznie Great Lengths! Długo się wahałam, ale nie ma porównania nawet do innych salonów.... Włosy są piękne, łatwe w pielęgnacji... Jeśli tylko macie pieniądze i możecie je zainwestować, to będzie najlepsze miejsce :) Nie żałuję wydanych pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja również byłam U Krzysztofa na Piotrkowskiej nie byłam zadowolona a obecnie od 1,5 roku korzystam z usług Martyny Magiczne Włosy i jestem bardzo zadowolona. Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam przedłużenia włosów na zimno metodą Easy Hair. Osobiście przedłużałam włosy w salonie Pani Darii przy ul.Baczyńskiego 132. Efekt kapitalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość klaudek
Mechanicze przedłużanie lub zagęszczanie włosów może być niebezpieczne ponieważ twoje włosy mogą osłabnąć a potem wypaść. Ja polecam stosowanie suplementów diety np Profolan na bazie skrzypu polnego. Wzmacnia włosy, utrzymuje naturalny ich kolor i powoduje powstawanie nowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość oleńka
Nie widzę sensu przedłużania włosów metodą mechaniczną. Każda ingerencja we włosy może spowodować że osłabną lub nawet wypadną. Ja stosuję naturalne suplementy na bazie skrzypu polnego Profolan. Wzmacnia włosy oraz powoduje powstawanie nowych. Poza tym, że szybciej rosną to są gęściejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
weszlam na forum specjalnie aby w taki sposob podzekowac Pani Martynie Magiczne wlosy za przedłuzanie ktore wykonala na mojej glowie. straiclam wlosy po ciazy gestosc i ogolnie to byl pierwszy taki zabieg i dlugo sie zastanawialm gdzie pojsc i zdeycowalam i nie zaluje wlosy idealnie zalozone i rewelacyjnej jakosci polecam wszystkim i bardzo dziekuje. aaa jest to osoba profedjonalna przy mnie odmowila przedluzania poiewaz klienta miala nadmierne wypadanie wlosow polecila gdzie moze sie zgoscic i jakie badania wykonac a to w tych czasach na prawde na wage zlota. Magiczne wlosy dziekuje. Monika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
każda metoda przedłużania włosów jest mało zdrowa dla włosów.. jak do osłabionych poprzyczepiasz kolejny ciężar to już w ogóle uschną i będą wypadały jeszcze bardziej.. teraz modniejsze są kosmetyki do włosów, koleżanka mi poleciła i uważam to za super rozwiązanie poczytaj sobie na http://drhair.de/ rano z makijażem nakładasz to na włosy i masz efekt zagęszczonych i pogrubionych włosów od ręki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elka2222
A ja polecam doskonałą i wypróbowaną przeze mnie metodę zagęszczania: http://apps.greatlengths.pl/. Włosy są zdrowe, piękne i gęste :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olga 1986
Byłam u Martyny z magicznych włosow ona robi włosy celebrytką włosy przedluzalam już w kilku miejscach ale nigdy nie wyszłam tak zadowolona moim zdaniem jest najlepsza wiec mogę wam ja polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jaka reklama pani Martyny.. Jestem w szoku co do jej wykonania. Wielkie boble z keratyny. Każdy innej wielkości. Ilość włosów w paśmie jak idzie. A co najgorsze to zdejmowanie. Powinna poczekać zanim zacznie działać środek i wtedy włoski lekko schodzą a ona szarpie rozrywa ze nie wspomnę o tym jak wiele marnuje włosów.Jednym słowem masówka. Może podpowiedźcie mi kto robi to w łódzi fachowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IgaMiga
Dziewczyny mam pytanie! Znalazłam firmę, która sprzedaje włosy do przedłużenia (http://www.locahair.de) tylko nie wiem, czy jeśli kupie sobie takie coś, to sama jestem w stanie przedłużyć sobie włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wsciekla klientka
Odradzam i przestrzegam przed przedłużaniem i zagęszczanie włosów w lodzi ul piotrkowska 107 pan Krzysztof Włodarczyk totalna porażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowanaMagiczneWlosy
A ja polecam tylko i wylacznie salon na ul.Piotrkowskiej 107!!Wczesniej sugerujac sie tu opiniami o Magicznych Wlosach poszlam zalozylam metoda tap on,masakra!!tasmy biurowe rozkleily sie na calych moich wlosach!!dopiero Krzysiek z Piotekowskiej 107 naprawil dolozyl wlosow i zalozyl tak jak powinno to wygkadac,Pani Martyna na rynku jest 3 lata a Pan Krzysiek 14...o czyms to rowniez swiadczy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozczarowanaMagiczneWlosy
A i dodam ze moja siostra rowniez tam zakladala ta sama metoda i miala to samo!!!i rowniez Pan Krzysztof to poprawil.Prosze wejsc i poczytac prawdziwe opinie na portalu ofachowach na temat Krzysztofa Wlodarczyka i na temat Pani Martyny Wdowiak lutomskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia Wxx
Co do przedluznia na Piotrkowskiej 107 to powiem tylko tyle ze dzieki nim zapuscilam swoje wlosy,dobral metode odpowiednio wlosy idelnej jakosci i po 2 latach moglam sie cieszyc swoimi dlugimi zdrowymi wlosami,Teraz chodze tylko na regeneracje do royal hair do Pani Anetki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka1984 08
W skrocie o mojej przygodzie z przedluzaniem Magiczne Wlosy-tragedia!!! Royal hair-tylko pielegnacja ,reszta tragedia Piekne Wlosy-tzw Piotrkowska 107,przedluzanie wlosow Super-koloryzacja tragedia. Kaska na sprawiedliwej-wszystko ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc zazenowana
Odradzam Martyne lutomska!!!zgrzewy wielkie i grube wszysyko sie wyczesalo,bardzo drogo a do tego dziewczyna sprawia wrazenie jakby pozjadala wszystkie rozumy w dziedzinie fryzjerstwa a z tego co wiem to fryzjerka z niej zadna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka991
Podzwoń po salonach fryzjerskich i zapytaj w którym wykonują przedłuzanie metodą GL Apps - http://apps.greatlengths.pl/ To jedna z najlepszych metod przedłużania włosów. Włosy są naturalne, mają gwarancję i swietnie się układaja. Sama zastanawiam się nad zamówieniem ich dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Walia 1357
Ja polecam Royal hair na placu wolnosci i Piekne wlosy na piotrkowskiej 107,wlosy 100% naturalne i metody fajne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×