Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nowa1989

przedłużanie włosów - jaka metoda i gdzie w łodzi?

Polecane posty

Gość Dominika 98531
Ja byłam już w w wielu miejscach miedzy innymi na Piotrkowskiej 107 tam nie ma w ogóle co iść szkoda włosów .... Teraz jestem tydzień po przedłużaniu w Magiczne włosy i jestem bardzo zadowolona. Pani Martyna bardzo miła i wytłumaczyła mi wszystko mam tasmy i w ogóle ich nie czuć super .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werka 92
Zakladalam wlosy miesiac temu na Piotrkowskiej 107 u Pana Krzyska ,metoda Tape on.Włosy takie jak chcialam wszystko super sie trzyma,atmosfera bardzo miła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zadowolona magiczne
Martyna Magiczne Włosy pełen profesjonalizm i miła obsługa . Zakładam wlosy u niej kilka lat i jestem bardzo zadowolona . A negatywne opinie może pisać tylko i wyłącznie konkurencja ‼️ Ja polecam z czystym sumieniem Martynke ‼️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZAZENOWANA KLIENTKA
Kilka faktow na temat Magicznych Wlosow.Bylam jakis czas temu,wlosy zaczely spadac,chcialam sie zapisac na poprawke,szkoda czasu,bylam zwodzona bardzo dlugo,wrecz w sposob hamski traktowana,aze nie naleze do osob spokojnych skonczylo sie awatura!!!!Placz Pani Szefowej nic nie dal bo wiecej sie tam nie zamierzam pojawic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zla 1990
Boze swiety tyle moge pow na twmat Martyny z Magicznych wlosow...mialam miec kolor jak natalia siwiec..wlosy zostaly spalone kolor wyszed zolty ...stracilam wlosy...obsluga jeszcze gorsza..ona na pewno nie jest fryzjerka,trafilam na poprawke do Pieknych wlosow na Piotrkowska 107 i dzieki bogu jakos wygladam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARZENA WAJTCZAKOWSKA
A ja powiem od siebie ze bardzo chciałam skorzystać z Magicznych Wlosow,Pani odebrala powiedziala ze oddzwoniza chwilke i cisza,probowalam kilka razy ale nie wyszlo,chyba sie w glowie przewrocilo od tych pustaków z Mtv i takie smiertelniczki zwykle jak ja nie maja po co dzwonic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćqwerty
Pani Marzeno prosze spojrzec jak wygladaja te Panie z W.Shore...przemiany takie ze chyba dobrze ze nie skorzystala Pani z Magicznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam tylko i wylacznie salon na ul.Piotrkowskiej 107 - Krzyśka, byłam u MagiczneWłosy u Pani Martyny, zaplaciłam za założenie ponad 2 tysiące metodą tape-on po czym pierwsze 2 taśmy odpadły mi po 2 myciach, gdzie mimo wszystko zakupiłam u Pani Martyny specjalny szampon i odżywkę, gdy po 3 tyogdniach od założenia zostałam z 4 taśmami na głowie udałam się do Krzyśka, który sciągnął mi te włosy okazało się, że wogole nie miałam metody tape-on tylko włosy były przyklejone na klej do peruk!!!!! Gdyby nie fachowa ręka Krzyśka pewnie z innego salonu wyszłabym łysa... On na szczęście uratował moje włosy... a Pani Martyna po otzrymaniu wiadomości ode mnie , że obsmaruje ją w internecie oddała mi 1/4 sumy którą u niej zapłaciłam a w sumie wyrzuciłam do smieci.. Stanowczo nikomu nie polecam ! MagiczneWłosy.. chyba tak magiczne, ze odpadają bardzo szybko . p.s co do tego, że u niej robią włosy " celebrytki" tzn dziewczyny z warsaw shore no to nie badzcie naiwne robi im za pol ceny albo za freee to robią :D ale to nie znaczy ze to super salon...Ja jeszcze raz stanowczo nie polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja noszę takie dopinki clip in, możesz sobie na http://europe-hair.com/ zobaczyć odrazu też jest tutorial jak się je zakłada. :) ale to bardzo proste i nie zajmuje dużo czasu. Mnie zwykle przedłuzanie bardzo zniszczylo wlosy dlatego teraz korzystam z tego i jestem mega zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozczarowana klientka
Piotrkowska 107 Pan Krzysztof Wlodarczyk to jakaś totalna porażka. Przedłużył wlosy na ringi tulejki metalowe zrobiły się złote usiely wlosy. Włosy doczepiane w każdą stronę że nawet fryzjer miał problem z uczesaniem. Po 3 m-c postanowiłam je ściągnąć gdyż zrobiły mi się przy łączenia ch dosłownie dredy. Ściągal am 3h wlosy z łzami w oczach ból nie do opisania 2 fryzjerski nie mogły tego rozczesc. Ilość straconych pocie tych moich wlosow połowa jak nie więcej. Fryzjerka odmówiła założenia nowych wlosow. Pan Krzysztof powinien zostać raczej rzeznikiem a nie fryzjerem! Szkoda ze nie mogę dodać zdjęć tego co miałam na glowie po 3 m-c i ilości pocie tych wlosow moich. Może cena była nawet przystępna ale za jakość materiałów technika i wiedzą tego rzeznika porazajaca. Zresztą sam "klimat" i "profesjonalizm" tego salonu ludzi tam pracujących mówi uciekaj puki możesz. Już nie wspomnę o tym ze najpierw chciał zakładać wlosy potem farbowac porażka. Serdecznie odradzam to miejsce i tego człowieka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja od kilku lat korzystam z uslug salonu na Piotrkowskiej 107.Najpierw zakladalam wlosy na tulejki,a teraz od jakiegos czasu na tape.Zawsze jestem bardzo zadowolona i z czystym sumieniem polecam Pana Krzysia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przełuzam metodą kanapkową i mam te włosy z tasmami, zamówiłam sobie parę miesięcy temu na https://www.rubin-extensions.pl/. To ta firma z która współpracuje Julia Dybowska, polska barbie. Bardzo fajnie się trzymają i nie są ciezkie czego się obawiałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko Krzysiek Wlodarczyk jezeli chodzi o przedluzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agata33333
Dziewczyny ! Przedluzalam wlosy juz chyba we wszystkich miejscach w Lodzi - napisze w wielkim skrocie - p Krzysztof Wlodarczyk to pseudostylista, faktycznie ma grono swoich 'fanek', robi tanio pracujac na produktach najgorszej jakosci, na poczatku super, po jakims czasie zaczyna oszukiwac, miesza wlosy naturalne z syntettycznymi, zdejmuje jednej klietce i zamiast wyrzucic zaklada drugiej, zaklada bez ladu i skladu, WYRYWA WLOSY, ROBI KOLTUNNY, masa klientek pozwala go do sadu za lyse place; p Martyna z Magiczne Wlosy robi sobie reklame zakladajacc wlosy dziewczyna z Warsaw Shore ZA DARMO, ovczywiscie dla nich na najlepszych materialach, swoje klientki probuje oszukiwac, gdy cos zaczyna sie dziac zbywa je, ceny ogromne a jakosc zadna, wlosy sie placza, spadaja, sa nieprawidlowo zalozone, mialam tasmy - tape on z ktorych sie wszystko wyczesalo i z wlosow za 2 tys nie zostalo NIC, ostatnio przedluzanie wykonywalam u Magdaleny Rudeckiej ktora stricte zajmuje sie przedluzaniem wlosow i jestem zachwycona, wykonywalam tape on, ceny przystepne, wlosy niesamowitej jakosci, kanapki elastyczne ale nic sie nie wyczesuje, wszystko sie trzyma, wlosy wygladaja pieknie, szkoda, ze musialam sie wczesniej sie tyle razy przejechac dlatego przestrzegam was przed tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POLA 3333
Oj widac ze jakas tania reklama Madzi...zalosne...Skad wiesZ ze nie wyrzuca Pan Krzysztof wlosow?siedzisz w jego smieciach???skad wiesz ze Pani Martyna zaklada za darmo komukolwiek???jestes jej kasa fiskalna???porownujesz osoby jak Pan Krzysiek ktory jest na rynku 15 lat i Pania Martne ktora tez jiz sporo lat sie tym zajmuje do Madzi ktora jest od wszystkiego czyli od niczego i w dodatku rok czy dwa...slaba i dziecinna reklama.Co do koltunow to raczej fryzjer ich zrobic nie moze tylko twoje niedbalstwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karakk
Pani Magda niestety nie potrafi zakladac wlosow jak i rzes zero doswiadczenia,z przykroscia stwierdzam za to podczas calego zabiegu zakladania wlosow obgadala chyba kazdy salon w lodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PATI Legi
Ja dzieki przedłużaniu zapuscilam swoje wlosy,czytajac te bzdury ze komus sie koltuny zrobily i wlosy powyrywaly i to wina fryzjera to az mi zal takich dziewuszek...wystarczy dbac w odpowiednim czasie podciagac wlosy czesac je!!!!!rowniez od skóry!!!a nie liczyc na cud!!!To w jakim stanie sa włosy po przedluzaniu nie zalezy od fryzjera a kto tak.uwaza to niech porządnie walnie sie w leb!!Większość tych pan niestety nie stac na przekladanie w odpowiednim czasie i pozniej jest dramat bo koltuny sie porobily i jaki ten fryzjer zly.Jezeli bede mogla to bede polecac zabieg przedluzania a juz tym bardziej u Pana Krzyska z piotrkowskiej.Wiedza a przede wszystkim doswiadczenie robia swoje wystarczy sluchac i wspolpracowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ka d i a
Tylko Piekne Włosy Piotrkowska 107

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kristoff z Piotrkowskiej 107 zna sie na rzeczy :) wlosy pierwsza klasa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aja polecam Martynę Lutomską z Magicznych Włosów. Korzystam z jej usług od początku jej kariery i nie wyobrażam sobie aby ktos innym miał to robić. Zgodzę się z Panią która napisała wyżej ,że o włosy trzeba dbać. Ja podciągam co1,5 mc i nie mam kołtunów. Używam też specjalnej szczotki,a głowę nie myje byle czym. Trzeba dbać a nie zganiać winę na fryzjera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oliwia30
ja polecam Great Lenghts - mają piękne włosy i szkolą fryzjerów w ultradźwiękowym przedłużaniu. robiłam swoje w Poznaniu i na serio mega to wyszło. no i naturalki nie ucierpiały wcale <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecic moge jedynie Krzysztofa Wlodarczyka z Piotrkowskiej,metoda tape on wlosy super !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam metodę na ultradźwięki. Ostatnio trochę o niej poczytałam na blogu Great Lengths - warto przeczytać, bo otwiera oczy na masę ciekawych kwestii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odkąd po przedłużaniu w salonie mi się strasznie włosy zniszczyły noszę teraz włosy tape in wygodne, bardzo łatwo sie zaklada i w ogole super wyglada, ja jestem zachwycona, mam sprawdzony sklep http://remy-hair.pl/ i potem bez problemu fajne fryzurki można układać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Alik87
Witam. Sa tu osoby ktore przedluzaly wlosy na Piotrkowskiej 107?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga858
Polecam zajrzeć na stronę http://greatlengths.pl/kontakt.html i poszukać salonu w Łodzi. Great to prawdziwi specjaliści, naturalne włosy nie niszczą się, doczepiane nie wypadają, pomagają na każdym etapie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PaulinaWielkopolska
W łodzi to Ci nie powiem gdzie iść, ale jakbyś była w Poznaniu to z pewnością nie znajdziesz lepszego salonu niż Great Lengths . Mają świetne włosy, metody, techniki i produkty jakie można później kupić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenka8989
Czemu jak ktos polecil p. Magdalene Rudecka to od razu pojawily sie 3 negatywne komentarze (w tak krotkim odstepie czasowym)? Widac forum nie jest okupowane przez klientki tylko przez fryzjerow robiacych sobie reklame. Wczesniej nie bylo o p. Magdzie zadnych opinii a zaraz po pozytywnej nagle negatywne. Ja bylam i rowniez bardzo polecam (p Magda zajmuje sie wlosami od 2008 roku i wtedy tez powstala jej strona internetowa a na temat innych salonow w ogole sie nie wypowiada w rozmowach z klientka, ale kazdy musi przekonac sie sam) natomiast nie polecam klientka sugerowac sie wypowiedziami na owym forum, same autoreklamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
„Magiczne Włosy” Martyna Lutomska - dziewczyny to oszustka! Nie dajcie się nabrać! Wszystkie moje koleżanki które były u niej są zawiedzione. Zakłada włosy bardzo złej jakości! Po pierwszym umyciu włosy wygladaja jak miotła mimo ich nawilżenia. W dodatku ona nie przyjmuje reklamacji i nie oddaje pieniędzy! To typowa amatorka która nie ma pojęcia o fryzjerstwie. Ceny na stronie www są nieaktualne i podczas zakładania informuje, ze cena wlosow jest wyższa!! Poszłam do innej dziewczyny w Łodzi zrobiła mi włosy za polowe ceny co w Magicznych Włosach i jestem zachwycona efektem!!! Włosy są śliczne, miękkie i wyglada bardzo naturalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zakładam włosy u Martyny,, Magiczne włosy " jestem bardzo zadowolona i polecam szczerze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×