Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Nowa1989

przedłużanie włosów - jaka metoda i gdzie w łodzi?

Polecane posty

Gość gość
Ja rowniez robie włosy u P.Martyny i jestem bardzo zadowolona...na ostatnim spotkaniu z P.Martyną byłam zaskoczona ilością dziewczyn czekajacych na przedłużenie włosów...robię keratyne trzyma się fantastycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Zdecydowanie odradZam Krzyska na piotrkowskiej, to jest stek bzdur ktore na stronie o fachowcach. Jesli chcecie przejsc katorge wyrywania wlosow to tylko tam. Moze i pierwszy efekt byl spoko ale pozniejsze wizyty to porazka. Wlosy zalozone w caly swiat. Jedne krotkie jedne dlugie. Nierowne... na pewno nie tak mialo To wygladac. Zalozone tulejki powciagaly inne wlosy z pasemek przez co ciągna i bolą. Musialam sama je rozplątywac. Robienie aby szybko aby jakoś. I przeklinanie przy klientach. K*^%# ch%^* itd. Nie polecam jesli chcecie miec spokojną glowe, to nie tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AngelikaKuczinsky
Sprawdźcie sobie w salonie przy Przełajowej 14 u david bernat, to autoryzowany salon Great lengths, tej profesjonalnej i coraz bardziej znanej metody przedłużania włosów. jestem mega zadowolona z efektów, włosy świetnej jakośc****iękny efekt i na prawdę długo ładnie się trzymają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też na początku szukałam sprawdzonego fryzjera w Łodzi jeżeli chodzi o przedłużanie, ale nikogo dobrego nie znalazłam.. a jak już miałam jeden praktycznie wybrany to klientka mi pokazała jaką masakre na głowie jej zrobili ;( Mam swój jeden zaufany w Warszawie - Hollywood Hair :) Kawałek drogi jest ale opłaca się <3 włoski są najlepsze i długo się trzymają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrobiłam wloski w salonie Great lenghts w Poznaniu...jestem zachwycona.. Polecam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marlena3443
Łódź i Warszawa to nie jakaś duża odległość.. sama jestem z Łodzi, a zdecydowałam się jednak na zrobienie włosów w Warszawie , bo wolałam wybrać naprawdę renomowane miejsce. Salon Hollywood Hair wykazał się profesjonalnym podejściem... włosy trzymają się super i nie zamierzam rezygnować z przedluzonych włsków o jakich zawsze marzyłam :D Niedługo jadę na podciąganie włosów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej dziewczyny. JA przedluzam wlosy od kilku lat w salonie Luisse w Lodzi.Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo nie polecam tego salonu. Miałam mieć zagęszczane włosy , gdyż są bardzo przerzadzone przez moją chorobę. Konsultowała mnie pani Lena( z dość ukraińskim akcentem) gdyż rzekomo najpierw to ona miala włosy zagęszczać , a ostatecznie okazało się ze jednak bedzie to wykonywać pani martyna , która jednak wcześniej moich włosów na żywo nie widziała. Kiedy przybyłam do salonu pani Lena zaczęła farbować mi włosy mimo , iż pani martyna się spóźniała i jej nie było jeszcze w salonie. Po pofarbowaniu , kolor włosów był fatalny. Odcienie żółci i szarości. Zrobiło mi się lekko słabo. Po przyjeżdzie pani martyny, ta poinformowała mnie , iż jednak ze względu na stan moich włosów nie wykona ich zagęszczenia. I tak zostałam z niczym , jedynie z problemem okropnego koloru włosów. Mimo moich próśb , pani lena nie chciala poprawić nieudanego kolor włosów. Zmuszona byłam niestety iść do innego salonu fryzjerskiego i poprosić o poprawę koloru. Co też mi wykonano. Delikatnie mówiąc- duży nieprofesjonalizm usług. Wszystko odbywało się jedynie telefonicznie( choć i to było utrudnione). Zadatek 300zł wykonałam przelewem tak jak mnie o to poproszono. Nie zwrócono mi go!!!! Nie polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo nie polecam salonu fryzjerskiego ""Magiczne włosy"" na ul. Limanowskiego!!!Miałam mieć zagęszczane włosy , gdyż są bardzo przerzadzone przez moją chorobę. Konsultowała mnie pani Lena( z dość ukraińskim akcentem) gdyż rzekomo najpierw to ona miala włosy zagęszczać , a ostatecznie okazało się ze jednak bedzie to wykonywać pani martyna , która jednak wcześniej moich włosów na żywo nie widziała. Kiedy przybyłam do salonu pani Lena zaczęła farbować mi włosy mimo , iż pani martyna się spóźniała i jej nie było jeszcze w salonie. Po pofarbowaniu , kolor włosów był fatalny. Odcienie żółci i szarości. Zrobiło mi się lekko słabo. Po przyjeżdzie pani martyny, ta poinformowała mnie , iż jednak ze względu na stan moich włosów nie wykona ich zagęszczenia. I tak zostałam z niczym , jedynie z problemem okropnego koloru włosów. Mimo moich próśb , pani lena nie chciala poprawić nieudanego kolor włosów. Zmuszona byłam niestety iść do innego salonu fryzjerskiego i poprosić o poprawę koloru. Co też mi wykonano. Delikatnie mówiąc- duży nieprofesjonalizm usług. Wszystko odbywało się jedynie telefonicznie( choć i to było utrudnione). Zadatek 300zł wykonałam przelewem tak jak mnie o to poproszono. Nie zwrócono mi go!!!! Nie polecam !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Floretka

Tylko Great Lengths, a dokładnie salon w Poznaniu ❤️ Cudna obsługa, efekt przedłużania i włoski 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malilena

"Magiczne Włosy" M.L Łódź

Nie polecam, nie dajcie się zwieść tym wszystkim zdjęciom (w większości plastikowych lalek) na portalach społecznościowych. Ja się nabrałam zamiast przejrzeć internet i poczytać opinie bo oczywiście, z wiadomych względów recenzje na Facebooku są zablokowane. Włosy paskudne, sztywne, wyglądają nienaturalnie po założeniu. Wytrzymałam w nich kilka dni i z radością się ich pozbyłam, co też nie było przyjemne bo przy ściąganiu straciłam sporo swoich włosów. Poza tym z tej Pani żaden profesjonalista-fryzjer, to kosmetyczka po kursie przedłużania włosów. Nie warto!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem ci klienci widzą w salonie na ul.Dmowskiego w Poznaniu. To jakaś porażka, szefowa bardzo nie miła dla klientów. Pracownik- młody chłopak to chyba do szkoły musiał by się udać bo wiedza zerowa. Brak możliwości płatności kartą. Po usłudze brak paragonu. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o przedłużenie włosów polecam metodę hairtalk. Przedłużam włosy od 2 lat, moje już całkiem sporo urosły. Ta metoda jest szybka, bezpieczna i według mnie bardzo wygodna. Włosy fajnie utrzymują stylizację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×