Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zołzą będę i tyle

Dość płakania!!! Będę ZOŁZĄ!!!

Polecane posty

no wkurzyłabym się jak by mi ktoś tak napisał !!! ja np. zdałam za drugim bo miałam spoko egzaminatora !!! a jak by jakiś pojebany był to by się doczepił bo raz nie włączyłam migacza i mógł by mnie oblać !!! teraz to na głupotach oblewają ludzi , koleżanka nie zdała bo najechała kawałek na linie ciągłą ! bez sensu ...kto zwraca uwage na takie szczegóły ? i nie wiem dlkaczego ciągle tylko się słyszy że blondynki są głupie ??? CO MA KOLOR WŁOSÓW do inteligencji to ja nie wiem ?! :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ez nie a on wlasnie tak uwaza... dlatego z takim szmaciarzem nie mam zamiaru pisac :D ja tez nie wiem co klor wlosow ma do inteligencji. To tylko jakis glupi stereotyp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa to pewnie go zazdrość zżera bo ty zdałaś a jemu zabraliii :D:D:D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie - nie ma się czym przejmować :] a wracając do tematu : odpisał ci coś czy cisza???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie cisza.... ciekawe co wykombinuje. Niby wczesniej napisal ze musimy powaznie porozamwiac i ze przyjdzie ale tez nie wiem o ktorej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mieszkasz z nim czy osobno ??? bo ja z moim mieszkam i czasem mam go dość ... :\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mieszkam z nim ale mieszkamy w tym samym miasteczku. nie wiem czy to lepiej czy gorzej. Moze jakbysmy mieszkali razem to bylo by lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
możliwe że było by lepiej ,my narazie mieszkamy z moją mamą i siostrą młodszą więc są kłótnie też z tego powodu... jak byśmy byli na swoim to pewnie też inaczej by było , no ale niestety muszę się wstrzymać z przeprowadzką jeszcze jakiś miesiąc ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jakbysmy mieszkali razem to moze bysmy wiecej o tym rozmawiali bo bysmy sie czesciej widzieli a tak... Sama juz nie wiem co o tym myslec. W takich sytuacjach mam straszny metlik w glowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mielismy zamieszkac razem kiedy rozpoczynalam studia. Mielismy sie wyprowadzic i znalezc sobie cos ale brak kasy spowodowal ze zostalismy tu gdzie bylismy a ja dojezdzam... Czasem mysle jak by bylo gdybysmy mieszkali wtedy razem, czy bylo by lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to może sprobujcie zamieszkać razem ??? może się wam wtedy ułoży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mamy narazie takiej mozliwosci... ja mieszkam u rodzicow on tez, wiec narazie nie ma potrzeby mieszkac razem. Poza tym tez nie mamy kasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziocha ny
witam zolzy jak sie dzis czujecie?bo ja wysmienicie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
czesc dziewczyny! od wczoraj napisal mi dwa milutkie smsy tak gdzies rano, a ja własnie odpisałam tylko tyle ze bateria mi padła ide dzis na ognisko naszych starych klas jeszcze z gim. ide sama, chcial isc ale powiedzialam ze z babami na ploty sie umówiłam :) bardzo chce po mnie przyjechac jak sie skonczy, bo sie martwi, w sumie dobrze bo z buta 3 km to sporo :( Misiek jest dobry :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
a i jeszcze jedno do -BadGirl20- moj najpierw mnie zabiera na impreze ale pyta czy mam pieniądze, no to ja ze tak bo co innego :( razx mu powiedziaąłm ze mnie zaprosil a potem płacic każe :) zrobił głupią minę :) jak zmienic takie zachowanie??? jak on sie teraz zachowuje w sprawach finansowych??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziocha ny
a moj pluszak wczoraj sie pytal czy go kocham:)..no a ja na to ze nie bo ajk mzona kochac kogos po miesiacu znajomosci??..mowie mu ze go lubie a on sie pyta jak bardzo wiec ja na to ze troche....ohhh co za pytania zadaje!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
Moj jak sie pyta czy kocham zawsze mówie ze troszke :) hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
ide sie szykowac. wpadne potem :) BadGirl20 cezkam na odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helllou! Od wczoraj zasilam duchowo wasze szeregi ;) dziś postanowiłam przyłączyć się oficjalnie. Po każdym zakończonym związku stwierdzam "kolejne doświadczenie, kolejna nauka, kolejny raz bura suka!" ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamanadra plamista
witam dziewczyny. dolaczam sie do kolka zolz. moj byly odezwal sie do mnie po miesiacu i chce sie spotkac. teraz mam wrobelka w garsci, tylko ze garsc juz nie ta sama. jak to moja mama mowi: z chlopami do wora i do Wisly!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziocha ny
jak was czytam to mi sie chce smiac....podniecacie sie jakimis sms-ami i wychodzicie z facetem co za was nie placi....to zalosne....ja nigdy nie placilam i nie zaplace bo faceci zarabisaja wiecej od nas i maja byc gentlmenami a nie jakimis skapcami i udawac tylko gentlmenow!!!................zgroza dziewczyny!!!ale sobie pozwalacie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamanadra plamista
madziocha- to milo jak facet placi. na pierwszych kilku randkach to podstawa, inaczej olewam skapca! ale jakze milo zaplacic od czasu do czasu za siebie... wtedy ucierasz takiej gadzinie( czytaj: facetowi) nosa, bo widzi, ze jestes niezalezna i musi sie bardziej starac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziocha ny
DLA MNIE TO NIE JEST NIEZALEZNOSC PLACENIE ZA SIEBIE!! ja uwazam ze kobieta niezalezna potrafi na siebie zarobic i jak idzie z kolezankami to powinna placic za siebie ale nie jak wychodzi z facetem!!ja utrzymuje sie sama od 21 roku i uwazam sie za kobiete bardzo niezalezna ale nigdy nie zaplace za siebie jak wychodze z facetem....chyba ze jest moim kumplem ale i tak kumple placa za mnie bo sa gentlmenami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamanadra plamista
ale co masz dokladnie na mysli mowiac, ze nigdy nie zaplacisz za siebie? nawet jesli bedziesz z gosciem w kilkumiesiecznym zwiazku tez za siebie nie bedziesz placic? ja mysle, ze to troche nie fair w stosunku do faceta. no chyba, ze jest milionerem, wtedy skubalabym ile wlezie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziocha ny
kupuje mu cos....jakis prezent niespodzianke....bylemu kupilam rower np.....ale placic nie palce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
moj jeszcze nie oracuje, dopiero szkołe skonczył :0 takze to go w minimalnym stopniu usprawiedliwia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamanadra plamista
rower? oszalalas? w zyciu bym tyle kasy na faceta nie wydala! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziocha ny
facet sie nie bedzie bardziej staral dlatego ze ty zaplacisz za swoja kolacje czy bilet do kina...wedlug mnie to bzdura....facet sie stara jak widzie ze jestes kobieta interesujaca i nie ingerujaca w jego zycie....nie wiem taka jest moja opinia...kazdy musli inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×