Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zołzą będę i tyle

Dość płakania!!! Będę ZOŁZĄ!!!

Polecane posty

Hej dziewczynki:) Co tam slychac nowego? Ja wlasnie wrocilam z rozmowy o staz i prawdopodobnie od środy bede pracowac:) Cieszy mnie to:) zołzolina- Gdyby moj chlopak tak mi powiedzial to dostal by w twarz i na tym by skonczyl sie ten zwiazek:O Jak mozna tak powiedziec do dziewczyny...Mi bynajmniej by sie zrobilo przykro... Ja tez chetnie bym zobaczyla te zdjecia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najnowsza- Ja tez zauwazylam ze ostatnio tu pustki sa. Mnie nie bylo bo mialam zjazd i nie mialam za bardzo czasu...Ciekawa jestem co tam u bywam zludzeniem.... Coraz rzadziej tu bywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej strong woman 🖐️ gratulacje, gdzie bedziesz pracowac? zolzolina, czekam na fotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yonka- dzieki:) Zaczynalam juz marzyc o jakiej kolwiek pracy, nie ch siedziec w domu i stwarzac sobie problemy;) A bede pracowac w biurze w kadrach. Jakies sprawy papierkowe:) Jak jutro wszystko dobrze pojdzie do w środe zaczynam...Tylko jakies jeszce badanie lekarskie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj przykładowo połozyłam się na łóżku po południu bo byłam bardzo zmęczona po imprezie i niedzielnej mszy sw to Miś: -zrobic cos dla ciebie? -przynieść ci coś? -pomasować? -koc a moze poduszke? -rozłożyc Ci łóżko.... itd dodam ze to było u mnie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najnowsza- Ale chyba zmian na dobre;) U mnie ostatnio byla niemila akcja z miskiem:( Prosilam Go zeby nie dodawalm mi zmartwien w ten weekend bo mialam ciezki zjazd przed soba, obiecal ze nie bedzie. A w sobote jak zadzwonilam do niego to byl KOMPLETNIE pijany. Cos tam pobelkotal przez telefon i sie rozlaczylam:O Na drugi dzien oczywiscie przepraszal i mowil ze juz nie bedzie, ze to byl ostatni raz. Postanowilam nie robic jakis fochow tylko konkretnie mu powiedzialam ze jak jeszce raz mnie tak zawiedzie to jeszcze raz sie powaznie zastanowie nad naszym zwiazkiem. Wczoraj "właził mi w tylek" przez ta sytuacje, ale ja bylam twarda. Pozniej pojechalismy nad morze i bylo super...:) Od takiego jednorazowego wyskoku nie bede robic kilkudniowego focha... Tym bardziej ze jezeli chodzi o alkohol to juz dawno nie bylo takiej sytuacji... tfu tfu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najnowsza zolza - no pozazdroscic :D ja sie nudze ostatnio bo moj zostaje po godzinach a mi sie nic nie chce, nawet na kafe mi sie nie chce wchodzic :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najnowswza- to tak jak piszesz to wlasnie u mnie wczoraj bylo:P hehe a na dodatek wczoraj poszlam z grupa na piwo i kazalam muczekac na siebie az wroce. Jak zobaczyl jak bylam ubrana to robil mi jakies dziecinne sceny zazdrosci( ktore mi sie podobaly);) A dla kogo tak sie ladnie ubralas? A kto byl na piwie? Siedzial kolo ciebie jakis chlopak? Nie chce zebys zakladala ta bluzke do szkoly bo jest za bardzo wyzywajaca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na imprezie zostawiłam go przy stoliku.... Ale potem zachciało mi sie pić i zaczęłam sie skradać do stolika.... patrze.... a tam Misiek wystaje na paluszkach i patrzy co robie i z kim :) hi hi podchodzę bliżej i patrze co robi... przy stoliku wszyscy sie śmieją i Misiek aż cegłę spalił :P 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"-zrobic cos dla ciebie? -przynieść ci coś? -pomasować? -koc a moze poduszke? -rozłożyc Ci łóżko.... itd\" --> ja to mam na codzień :P plus przygotowywanie posiłków, bo tego nienawidzę. jak już nie mam wyjścia, to coś skręcę do jedzenia, ale ile mnie to stresu i złości kosztuje, to nikt nie wie 😡 wolę górę jak mount everest prania prasować etc niż gotować :o dlatego kolacyjki i posiłki w weekend mam serwowane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samtanta- ja tez mam dwie lewe rece do gotowania za to moj facet swietnie gotuje:) Ja mu jak narazie moge zrobic tylko pyszne kanapki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie mieszkam ze swoim ale jak siedzimy nieraz caly dzien razem to jak mamy zamiar cos zjesc to albo on przygotowuje albo zamawiamy cos do jedzenia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie to po 2 godzinach matka wysyła; rob kanapki i herbatke, dorob kanapek... no wiecie wychowuje mnie na pomoc domową a nie na niezależna kobiete :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój facet wie, jaką traumę wywołuje u mnie gotowanie, więc nie ma z tym problemu. ubzdurała mi się botwinka wczoraj i dziś ma zamiar gotować (ciekawe co z tego wyjdzie :P ) Najnowsza - pisałaś że masz brata? młodszy/starszy? jego mama też tak wychowuje - analogicznie do tego, jak CIebie - że on nic robić nie musi itd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
zaraz wyśle:) ale nie róbcie mi żartów oki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj brat jest mlodszy o 2 lata nie ma go ciągle w domu a jak jest to po całym domu lezą jego majtki skarpety, wszystkie ubrania... a kto ma to sprzatac??? JA !!!!! nasłuchał sie i juz wiem jak sie nie namęczyc i ja musze sprzatac bo kiedys po męzu tez bede sptrzatac a jak nie to bedzie mnie po mordzie lał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co Wy tu rozysłacie? fotki? to ja też chcę! :D :P wiesz, może Ty Najnowsza ma szanse na jakiegoś męża, natomiast Twój brat na żonę żadnych.. chyba że jakaś sierota po podstawówce z kiepskiej rodziny (badania potwierdzają, że kobiety spełaniające te kryteria bardziej "schematycznie" podchodzą do małżeństwa - żona zniesie dla męża wszystko etc) - i to niestety jest wieeeelka krzywda, jaka matka chłopcu robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
wysyłam a wy mówcie szczerze oki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
cos sie nie chca wysłac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
wysylam pierw do ciebie strong woman ale cos długo idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
poszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×