Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zołzą będę i tyle

Dość płakania!!! Będę ZOŁZĄ!!!

Polecane posty

Gość zołzolina
ok idą do Ciebie tez, dziewczyny wiecie o co chodzi, kurcze ja mam tak niska samoocene prze zniego ze sie sobie wydaje jak lac dałam jej i swoje ładne zdjecia, wsumie to na wszystkich wygladam podobnie ehehe i dałam raczej z jednego okresu, te jej sa i z rok wczesniej i teraz jakoś tak :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
i co macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
najnowsza - poszły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
super dostały co chiały i tera zmilcza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
dzieki za komplement najnowsza zołza:) wysłałam wam dziewczynki, yonka wysłałam Ci tez, moze złego maila pofdałas, bo poszło, kurcze to ale to musz epoprosic najnowsza zołza zeby wam przesłała bo skasowałam ten dokument w którym trzymałam te zdjecia, wiecie zeby mi czasem nie przeszpiegował i sie przypadkiem nie dowiedział bo by wtedy dopiero było..... uffff

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maila mam dobrego :( a nic nie przyszlo :( najnowsza, wyslesz mi? prooosze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
pozwalam wysłać yonce i samancie :) ale mam naprawde doła jak sie porównuje do tamtej laski :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
ale wiecie co zołza mozna tez byc w kolezeństwie:) patrzcie jak sie wysłuze teraz najnowsza zołza hehe ja mam wolne rece, a ona załatwia za mnie czarna robote :D :D :D hehe zartuje, ale naprawde ku przestrodze wysłałami skasowałam, bo by sobie pomyślał ze serio mam jakiegos pierdolca i kompleksy, oj zle by to wyszło w jego oczach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
wiecie co ja sie wychowałam w rodzinie gdzie ojciec zdradzał matke teraz is erozwiedli ale miałam ojca tyyrana i mysle ze podświadomie szukam takiego zimnego drania, kurde tylko ze ja kocham tego mojego tak to on jest dobry dla mnie tylko ma problemy ze szczerościa jest za szczery :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
kurcze sory za literówki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz to swieta prawda ze kobiety podswiadomie poszukuja do zwiazku faceta, ktory przypomina im ojca. moj chlop tez ma cechy ktorych u ojca nienawidzilam (teraz z rodzicami nie mieszkam wiec mi to zwisa, ale jak mialam kilkanascie lat to matko swieta, jakie awantury sie dzialy! :O) a tak sobie wmawialam, ze moj maz bedzie inny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale w sumie nie jest zle ;) tylko ta mamuska :O tesciowa znaczy :O nie, nie mieszkamy razem, ale wychowala go na takiego, ktory tylko czeka az mu sie podstawi pod nos i potem po nim sprzatnie:O mi sie udaje to zwalczac, ale gdy tesciowa byla u nas z wizyta na 3 tyg - masakra :O jak probowalam protestowac ze facet ma rece i nogi i sam moze wstac i sobie zrobic kanapke, to ona nawet nie dawala mi skonczyc, tylko: ciiiiiiii, nic sie nie dzieje.............:O boze jak to wspominam az mnie dreszcz przechodzi, bno ona znowu chce nas odwiedzic :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
a jego ojciec był alkoholikiem i umarł gdy on miał 14 lat i wychowywał go brat wiecie na jakiej zasadzie za wzór miał go a bracik to hulaj dusza.... i wydaje mis ie ze to przez to mamy trudności, on mi wbija tak, zebym go nie zdradzila i nie zostawiła, bo zakochał sie we mnie a wcale nie chciał, jestem jego pierwsza dziewczyna która kocha , przeslziśmy już akty zazdrości, z obawy kiedyś mi mówił że go ze wszystkimi zdradzam etc etc co nie bylo prawda bo to jest mój pierwszy, długo trzymalam dziewictwo i postanowilam ze jemu je dam bo go pokochałam , bo mi tez nie zalezało na zwiazkach, nmie chciałam miec faceta zeby mnie zdradził. Wsumie to zaczeliśmy sie spotykac tak dla przyjemności i dopiero potem zrodzilo sie z tego uczucie a zadne z nas tego nie przewidzialo ze tak bedzie ze tyle lat bedziemy razem i mysle ze my sie obaj krzywdzimy nie majac wcale takiego zamiaru. on robi z emnie kogos na zasadzie vrzydkie kaczątko, dobrze ze jest takie bo wtedy nikt mi jej nie weźmie ani nie zawiedzie moich uczuć a ja mu robie na złośc bo nie bedzie mna facet pomiatał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
yopnka no to mamy wspólny temat bo " teściowa" jest identyczna. narzeka ze mu trzeba 10 razy obiad odgrzewać a ito mu odgrzewa wiem ze bede miała cholernie ciezko z nim, wszystko mu pod nos podsuwa a on od małego nauczył sie tak manipulowac jak czegoś nie ma to mówi: przynieś mi kompot albo ścierke bo wylałem a ta leci i mu niesie , i jak ja to słysze ze tak do matki to mnie az krew zalewa i w moim towarzystwiejest tak że albo sie matki pyta albo mnie, z tym ze ja zawsze robie tak, ze ide sobie po kompot i smacznie zapijam i mu robie smaka hehe albo niose sobie i jego mamie a jemu nie, a jak sie zdarzy ze sobie pójdzie i pomyśli tylko o sobie to mu na eksa wypijam i mówie ze baaardzo byłam spragniona :) ot taki przykład :) !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzolina
ale ja błedy ort robie ups :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki:) Co slychac? Ja jutro pierwszy dzien w pracy:O troche sie stresuje;) A tak ogolnie to moj Misiek pojechal na sezon i chyba zobaczymy sie dopero za tydzien:( Nawet nie zdarzylam sie dzis z nim pozegnac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Strąk men
Dzień dobry. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzolina - jesteście z tamtą laską (dziękuję Najnowszej zołzie za zdjecia 🌼 ), że nie ma żadnej możliwości porównywać. faktycznie z tą szwedką ;) natomiast na twoim miejscu kopnęlabym takiego frajera, stać Cię na coś lepszego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc baby 🖐️ do mnie fociaki nie doszly.... :( samanta, moze teraz ty spróbujesz wyslac? :) yonka@onet.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyda się niestety
Hej dziewczyny, Czy ja tez moge prosic? Oj przyda sie, niestety mineko@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyda się niestety
Przyda mi sie oczywiscie sie lektura:) i pozniej ewentualnie bycie zolza Chociaz nie bedzie to latwe, bo chyba mam taki charakter ze nawet jak ostro pogram, chwile pozniej mam wyrzuty sumienia fajny topik!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yonka od razu jest zwrotka, nie wiem czemu nie idzie do Ciebie (może masz zapchaną skrzynkę..) spróbuję wysłać ksiażke z zołzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×