Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zołzą będę i tyle

Dość płakania!!! Będę ZOŁZĄ!!!

Polecane posty

U mnie chyba dziś nie podziała, stwierdziłam, że muszę zmienić pracę, w tym co robię jestem beznadziejna, przemęczam się tylko:( nawet teraz nie chodzi mi o faceta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
czas wziąść zycie w swoje ręce i moze czas na zmiany????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako ja i nie ja
moze i mi by ktos przesłał tą ksiazke na maila? fanke5@wp.pl z góry dziekuje chcetnie przeczytam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najnowsza zołza - a ile lat ma Twój facet..? Złudzenie - jeśli możesz zmienić pracę, to lepiej to zrobić.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
jest 3 lata starszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziocha ny
ja jestem zolza zolzowata az mi go szkoda czasem ale coz do roboty trza sie wzaic i tresowac misiow patysiow:)....ostatnio sie mnie pytal czy mi sie podoba a ja na to ze NIE....CHYBA PRZESADZILAM...ale i tak zadzwonil:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
Cudownie :) Misiek zaaranzował przemile popołudnie w plenerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
Na spacerze w plenerzwe i mamy mnóstwo pieknych zdjęć. powiedziałam mu ze jestem z niego dumna ze dupsko ruszył a on wziebowziety bo ja cały czs ząbki pokazywałam i biło ode mnie radością :) Alez ja go kocham jak sie stara :):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
buziaczku ? jak chcesz pokazac kto ma te jajka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
Mam swojego juz 2 latka :) Hi Hi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
Nie zapomnij podzielic sie tym z nami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczek---> ja proponowalabym ci powiedziec, ze jezeli masz zyc w takim zwiazku dalej to ty wolisz sie wycofac, bo nie czujesz sie szczesliwa , a chcesz byc z nim albo bez niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
Powodzenia zycze i zegnam sie jutro do szkoły Buuuuuuuu ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
pewnie ze wpadne czekam na nowe wiesci koleżaneczki bo tak szczerze to tylko tu mogę sie wygadać bo kolezankom to nie zawsze warto ufac do jutra :* :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jeszcze krotko i masz jeszce czas na to zeby sie nie za bardzo angazowac, wiec jezeli czujesz ze to nie to to lepiej odejdz od razu, bo jak sie zaangazujesz to bedzie tylko gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monidło wredne
cze wredoty:) A ja na mojego faceta nie mam siły, a raczej nie wiem jak go mam straszyć :))) NIC NA NIEGO NIE DZIAłA. Ostatnio się go zapytałam czy niebędzie miał nic przeciwko jak sobie znajde kochanka, to miałby o połowe mniej do zajmowania się mną :) A on mi mówi- i tak nie znajdziesz.... Nawet takie straszenie nie pomaga, co mam zrobić??? A jestem dopiero 3 lata po ślubie i chyba myśli ze nie musi się starać :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monidło wredne
A facet nie ma lekko ze mną, bo jak ja coś chce to tak ma być. Inaczej mam straszne fochy. Tylko nie można go zmusić do bardziej aktywnego spędzania czasu razem. Już się razem nie śmiejemy, co najwyżej z siebie na wzajem. I w tym przypadku jestem bezsilna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monidło---> on wie ze juz ma cie w garsci i nie musi sie starac. Mowiac mu o tym ze znajdziesz sobie kochanka, to on wie ze to nie prawda dlatego sie tym nie przejmuje. Nie poswiecej mu zbyt wiele uwagi, niech widzi ze cos sie dzieje:) Faceci nie lubia zmian, wtedy czuja sie niepewnie. A kubeł zimnej wody napewno mu nie zaszkodzi;) Zapewne ciagle mu powtarasz ze sie toba nie zajmuje. "A facet nie ma lekko ze mną, bo jak ja coś chce to tak ma być. Inaczej mam straszne fochy." Tak tez nie moze byc. Facet czasem musi postawic na swoim, nie mozesz miec tylko ty racje. Pewnie to tez go wykancza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, czytam ten wasz topik i ciesze sie, ze powstal! kazda kobieta powinna sie nauczyc bycia zolza chociaz w niewielkim stopniu. nie jestem feministka, ale zalamuje mnie to, jak faceci potrafia nas traktowac!!! powiedzmy sobie glosno: DOSC!!!!! dosc plakania, uzalania sie, myslenia czemu on jest taki a taki, dosyc telefonow, smsow itd. ZAJMIJMY SIE SOBA! a facet i tak wroci jak piesek :P:P a jak nie wroci, to znak, ze nie jest wart tego zwiazku i szkoda marnowac dla niego czas. ;) buziaki dziewczyny ** bede tu zagladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×