Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zołzą będę i tyle

Dość płakania!!! Będę ZOŁZĄ!!!

Polecane posty

Gość Najnowsza zołza
ja ma dopiero 17 lat i nie chce ciagle siedziec w domu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
a co wy chciałybyscie robic ze swoimi facetami :)???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
musimy to zmienic!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! młodośc przeleci a my całe zycie przed tv spedzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bella
hhhi a ja miałam szczęscie do takich co mieli zawsze ocohote na spacery tylko ja wiecznie zauczona..czy potem zastdiudowana byłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
Pytanie dnia! jak wyciągnąc faceta z domu?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę, sporo przegapiłam, a nie mam niestety chęci czytać. Po pierwsze gratuluje prawka- za którym razem zdałaś? Chwila przerwy w pracy, więc przyłączam się do rozmowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najnowsza zołza--> chyba na stronie 11 jest moja rada, wyjść samej- wtedy na pewno jemu samemu nie będzie się chciało siedzieć w domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
to co zostawie go z moja mama w domu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bywam zludzeniem---> Hej:) Zdalam za 7 razem dopiero:( wiec sama rozumiesz...Sraszny stres... Ale siódemka zawsze przynosila mi szczescie:) 27maja o godzinie 7 za siódmym razem:D Wracajac do pytania, sama cchialabym to wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anna Bella---> w związku trzeba iść na kompromis, więc może czasem warto oderwać się od książek? A tak przy okazji co jest dobrego na zmęczone oczy- cała noc przede mną przy kompie- chodzi mi o środki domowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slyszalam ze jak siedzisz dlugo przy kompie to powinnas sobie robic przerwy co mniej wiecej 45 min i patrzec sie przez jakis czas na kolor zielony , wtedy oczy odpoczywaja ale nie wiem czy to prawda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zołzą będę---> to tym bardziej gratuluje, ja w przyszłym tygodniu mam 4 egzamin:( A co wo wyjścia z kolegą, niech idzie, zobaczysz kto pierwszy zatęskni- tylko nie dzwoń w trakcie swojego wyjścia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On zwykle dzwoni gdy juz jest po spotkaniu i jest juz w domu...Albo napisze smsa ze jestjuz w domu... Teraz bedzie mial w koncu przez jakis czas przerwe w pracy wiec moze wreszcie spedzimy wiecej czasu razem. A w sobote idziemy na wesele wiec w koncu sie wytancze bo ostatnio tanczylam na mjej studniowce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
ale jak przyjedzie do mnie i chce siedziec jak kupa w domu? co ja mam wtedy zrobic???????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na to jest sposób (moim zdaniem) - skarbie przepraszam, ale ja się umówiłam z kumpela na spacer, albo idziesz z nami albo siedzisz w domu- ewentualnie albo nawet i lepiej wyjście z psem. a wesela zazdroszczę- ja też dawno się nigdzie nie wytańczyłam, bo za dyskotekami nie przepadam, a wesele przyjaciółki dopiero w sierpniu. A może tak dyskoteka z koleżankami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
to mam go zostawic w moim w domu z moja mama? a sama mam wyjść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a propo dyskoteki z kolezankami... przypomnialo mi sie jak ja kiedys wyszlam na dyskoteke. Jak bylam u kolezanki i przed dyskoteka troche wypilysmy i nie slyszalam tel. to az przyszedl pod jej dom. Byl strasznie zly i oczywiscie juz podpity co tlumaczyl tym ze nie mogl zniesc tego ze jestem na dyskotece:D glupie tumaczenie... Podobnie tez bylo na spotkaniu klasowym ostatnio. Poszlismy gdzies w glab parku i nie slyszalam tel. Pilismy piwo az tu mi kolega mowi ze moj facet stoi dalej, byl wsciekly bo nie odpisywalami myslal ze cos mi sie stalo(tez byl łykniety)wtedy cos bredzil o rozstaniu a za chwile rozbeczal sie i przeraszal i pytal sie czy go nigdy nie zostawie:O faceci sa naprawde dziwnie i zmienni jeszce bardziej niz kobiety:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
faceci sa dziwni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
co jeszcze powiecie? bo zaraz musze wypr napisac ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Bella
Nic nie powiemy;) hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi dziś, źle mi dziś, wszystko jest do kitu:( Czuję się taka beznadziejna... zawaliłam pracę, Misiek jutro nie przyjeżdża, tylko dopiero w piątek albo sobotę, czuję się do kitu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i co Ci da użalanie się..? nic :P paznokcie pomaluj, zrób spa dla stóp albo masaż antycellulitowy etc - cokolwiek na co masz ochotę (tylko nie zajdaj smutków!) - znajdź sobie zajęcie, od razu będzie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
ja tak zawsze robie i co najlepsze działa :) :) :) :) :) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×