Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zołzą będę i tyle

Dość płakania!!! Będę ZOŁZĄ!!!

Polecane posty

Zołzą będę - masz już rozwiązanie powyżej :) a jak napisze to nie odpisywać, jak zadzwoni to nie odbierać! trochę szacunku do samej siebie! chcesz go czegoś nauczyć? to bądź konsekwenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gwiazdka27
Nie no on nie jest i nie byl moim facetem..Jeszcze..Ale wszystko do tego zmierzało..Teraz musimy czekac az jego brat ozeni sie w polowie czerwca i wyprowadzis ie z domu,,wtedy mam nadzieje nie bedzie sie dopytywac codziennie Macka czy sie spotykamy..Wiem ze to dziwne, ale ten flupek robil mu codziennie 'haje', a Maciek teraz pisze prace mgr i chce miec spokoj by jak najszybciej to skonczyc i miec swiety spokoj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
ja jak nie odbiore ze dwa razy to juz stoi u mnie w dzwiach bo mysi ze cos sie stało a nieszkamy 10 km od siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
i nie rób tak ze wcale nie odpisujesz, tylko odpisz tak za poł godz albo za godz... zeby myslał czym jestes zajeta ... hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj facet tez sie niepokoi bo sie przyzwyczail ze od razu odberam. On niedawno mi cos powiedzial cos takiego, niby mialo byc w zartach ale mnie to zszokowalo:"dlaczego tak dlugo nie odbieralas? bylo juz 5 sygnalow":D nie wiedzialam czy mialam sie smiac czy plakac. :O Facet po prostu sie przyzywcail ze zawsze odbiore i to za 1 razem. A jak jestem na niego zla i nie odbieram to sie wycwanil i pisze do mojej mamy czy jestem w domu i zeby zobazyla czy wszystko w porzadku bo nie odbieram. Nie lubie tego, bo moja mama wtedy przychodzi do mnie i sie pyta czy znowu sie polocilismy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najnowsza zołza.. wiesz, ja myślę, że Twój facet tresuje Ciebie a nie ty jego.. dlatego pytałam o wiek - Ty młodziutka jesteś i łatwo manipulować (chociaż jestem pewna że myslisz inaczej, ale jednak..).. jak z tym tekstem "zrób mi dobrze" - od normalnej kobiety (w przenosni normalnej) dostałby w pysk :o a z nieodbieraniem.. niektóre kobiety to są naprawdę przepraszam, ale głupie.. dzwoni bo na pewno się coś stało, musze odebrać bla bla bla.. gdyby coś się autentycznie stało, a laska nie odb kilka razy to chyba zrozumiałe, że nagra się na pocztę lub napisze. a tak dzwoni kontrolnie i właśnie to kobieta jest "tresowana" choć mysli że jest odwrotnie.. a z tym bratem to moze być problem - nagada głupot na Twój temat i będzie.. ja bym z nim pogadała na twoim miejscu - najlepiej razem z tym potencjalnym facetem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usuń z jego telefonu nr twojej mamy - jestem pewna, ze nie zna go na pamięć :D zresztą.. sory - to jest szantaż emocjonalny.. nie wspominając o wścibstwie mamy :o pomyśleć, że dorośli ludzie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
samanta dzieki za podsumowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta wydaje mi sie ze do konca nie masz racji i czasem nie zgadzam sie z toba. Ciagle piszesz jaka to trzeba byc twarda , a jednak w swoim zwiazku tez nie jestes za bardzo konsekwentna. Pamietam jak mialam kryzys ze swoim facetem i wynioslas jego rzeczy. Jeszcze w ten sam wieczor bralas pod uwage to zeby wrocic do niego, a to nie bylo za bardzo konsekwentne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyniosłam jego rzeczy aby mu coś uświadomić - a nie żeby wynieść na stałe. i od początku też pisałam, że wróci. a Ty popełniasz tak głupie błędy, że sił brak, by doradzać.. po coś ten topik założyłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jezeli chodzi o mlody wiek to wcale nie jest tak ze kobieta sie angazuje inaczej... kocha tak samo, tylko ze chyba mlodsze okazuja to bardziej... Moja mama jest moze troche wscibska ale bez przesady. Nie uwazam ze to co robi moj faet to jest szantaz bo ja tez tak robilam jezeli dlugo nie odbieral...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem tak idealna Zolza jak ty i potzrebuje rad, jezeli nie potrafisz mi czegos doradzic to nie musisz komentowac... Widze ze masz inne poglady na ten temat. Jezeli chodzi o lajtowa zolze to racej nia nie jestes... "Zolza" to nie jest w jakims paskudnym znaczeniu, ze musi byc okropna, nigdy sie nie odzywac pierwsza nie okazywac uczuc itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
I wiesz takie przykre uwagi zachowaj dla siebie. Misiek wcale mnie nie tresuje nie jest chamem jakich znasz zwłasniego doś. jest miły i kochany, najukochanszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samanta i z tym wynoszeniem rzeczy to lepiej uwazaj bo jak kiedys zrobisz to znowu to moze nie wrocic z podkulonym ogonkiem, a wtedy bedziesz miala problem. Bo wydaje mi sie ze toche przesadzasz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
Jezeli bedziesz zimna jak lód to kazdy cie zostawi. bo facet u kobiety poszukuje takze ciepła i miłośći i uczuc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
:) Nie gniewm sie juz :) ale było mi przykro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wasza reakcja jest równie klasyczna, jak błędy, któe popełniacie, wystarczy nacisnąć na odcisk i działa na zasadzie \"uderz w stół nożyce się odezwą\". rady tu nie są potrzebne, do odbiorca ich nie potrzebuje. potrzebuje głaskania po główce i potwierdzenia, że to co robi jest dobre. nawet jeśli nie jest. nie uważam aby młode dziewczyny kochały bardziej (?) tylko łatwiej nimi manipulować i to jest zdanie meżczyzn, ja je przytaczam. i to jest moja opinia - to co napisałam - z boku tak to własnie wygląda. ale nieważne. myślę, że moje pakowanie gratów przyniesie (i przynosi) lepsze rezultaty, niż zgadzanie się i tolerowanie wszystkiego, co \"miś\" robi a płakanie na forum jak mi źle. Autroko - co napisałaś w pierwszych postach tydzień temu? nie dzwoni, nie pisze, musiałam wziąć leki uspokajające z tego powodu itd. a dziś co napisałaś? to samo (minus leki:P ) plus kolejny raz mnie zawiódł i nawalil. i co zrobisz? oczywiście NIC. do następnego razu. nie wiem czemu część ludzi jest na tyle ograniczona, że sama musi na swoich błędach się przejechać, zamiast próbować wyciągać wnioski z cudzych.. ja jestem konsekwentna i to procentuje, zresztą czytałyście wpisy pojedynczych dziewczyn tu czy na innych wątkach na kafe - nie chodzi o to, by być zimny jak lód (i ja nie jestem!) tylko by mieć zdrowy egoizm w związku. trzeba być miłym kiedy jest miło, i złym kiedy jest źle. bo każdy Cię zdepcze, oleje i dowartościuje się gdzie indziej.. takie myślenie \"będę zołzą\" do niczego nie prowadzi, jeśli jest tylko na pokaz. \"Zalozylam ten topik ale chyba niedlugo juz nie bedzie mnie obowiazywal:( \" myślałam, że najtrudniejszą sytację tutaj ma Bywam Złudzeniem - a ona sobie swietnie radzi, odnajduje się w \"tym\"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
nie widzisz błedów w swoim zachowaniu? gdybys zawsze była taka jak mówisz to zeczy twokego misia nigdy nie ujrzałby walizek... :) jestesmy tu aby sie powspierac i doradzic w niektórych sprawach :) nie oceniaj tak kategorycznie innych i nie narcyzuj swojej osoby :) nie kazdemu przychodzi zachowanie zołzy z łatwością i tu nad tym pracujemy :) zapraszamy do współpracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc właśnie piszę żebyście nie robiły tego co ja robiłam przez prawie 3 lata, bo to jest błędne kolo, a Wy nic! jak grochem o ścianę.. chcecie w ogóle się "uczyć" tego..? (Tobie nieźle idzie :P nie narzekaj :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na lala
to poradz mi co ty bys zrobiła na text "zób mi dobrze kochanie" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
kurcze zle wyszukalo mi nic sorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
takie chamskie to troche :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najnowsza zołza
hmmm...sama nie wiem ale powiedziałam mu ze sex dopiero p[o ślubie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×