Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

angel84

Aborcja w anglii

Polecane posty

Gość ktosukatosuka
polskie suki i polskie problem,nasze dzieci nie są po to aby zagraniczne suki dowartościowywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Twoje Sumienie
Nie będę tu nikogo obrażać!!! Nie chodzi o to, żeby przeklinać!!! Te które były w ciąży wiedzą, że nawet jeśli dzidziuś jeszcze nie jest ukształtowany ma się z nim niesamowitą więź. Kiedy nie wiedziałam, że jestem w ciąży jakoś to odczuwałam bo w psychice rodziły się myśli, że coś kształtuje się we mnie. Jestem teraz szczęśliwa że mam pięknego synka i nie wyobrażam sobie, że mogłabym go usunąć!!!!!!!!! Dziecko zawsze będzie dzieckiem i nic tego nie zmieni. Kłutnia na argumenty nie ma sensu, ale odwołanie się do sumienia tak, chyba że ktoś go nie ma. Wszystko krzyczy we wnętrzu kobiety, że ktoś wciska kity mówiąc że dziecko jest dzieckiem dopiero od któregoś momentu!!!!!! DZIECKO JEST DZIECKIEM OD POCZĄTKU!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ROR
"będę tu nikogo obrażać!!!" - popieram ;-) tez jestem przeciwniczka wulgarnych wypowiedzi ;-) "Te które były w ciąży wiedzą, że nawet jeśli dzidziuś jeszcze nie jest ukształtowany ma się z nim niesamowitą więź" - slowo dzidzius, gdy mowimy o ciezarnej kobiecie brzmi, wedlug mnie, troche infantylnie;-) "Jestem teraz szczęśliwa że mam pięknego synka i nie wyobrażam sobie, że mogłabym go usunąć!!!!!!!!!" - jeszcze nie spotkalam matki brzydkiego dziecka ;-) "Dziecko zawsze będzie dzieckiem i nic tego nie zmieni. Kłutnia na argumenty nie ma sensu, ale odwołanie się do sumienia tak, chyba że ktoś go nie ma" - dziecko po narodzinach tak - zgadzam sie;-) "DZIECKO JEST DZIECKIEM OD POCZĄTKU!!!!!!!!!" zgadzam sie od poczatku kiedy zaczyna zyc czyli od momemntu pierwszego samodzielnego oddechu ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sawana1
co mam zrobić? przedwczoraj sie okazało, że jestem w 6 tygodniu ciązy! nie moge teraz miec dziecka, niedawno zaczelam prace, mieszkam z rodzicami, jestem za mloda-mam 24 lata, pomozcie, jak umowic sie na zabieg w wielkiej brytani? mam tam znajomych, ale oni nie wiedza za bardzo jak to sie tam robi, a moze nie chca mi pomoc, pieniadze nie graja roli, moge poleciec w kazdej chwili, moze ktos juz korzystal z zabiegu tam, jak to tam wyglada? ile kosztuje? ja i moj facet jestesmy w szoku, ale decyzje przeanalizowalismy dokladnie, moze ktos z forum bedzie mogl mi pomoc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AborcjaLondynKlinika
Polska klinika aborcyjna w Londynie Jesteśmy certyfikowana klinika wykonująca legalna aborcje w Anglii regulowana przez Department of Health. To oznacza ze każda osoba dokonująca zabiegu aborcji w naszej klinice robi to zgodnie z Brytyjskim prawem i nie podlega żadnym konsekwencja prawnym na terenie UK jak i poza jej granicami np. w Polsce. http://aborcja.co.uk/ Mozesz zadzwonić I umówić sie na zabieg juz dzisiaj. Nasze przyjazne recepcjonistki umówią Cie na zabieg w dogodnym dla Ciebie terminie tel: 020-8767-8389 email: app@tootingcentre.uk 5 London Road/Links Road SW17 9JP W naszej klinice legalna aborcja może być przeprowadzona do 9 tygodnia. Cena zabiegu : £400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niestety z biletem lotniczym troche drogo wyjdzie. Lewice tansze i mozna usunac do 12tyg. Jednak dobrze wiedziec, ze jest alternatywa. Biznes jak kazdy inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tooting Medical Centre Polska przychodnia w Londynie 5 London Rd London, Tooting SW17 9JR Tel: 020-8767-8389 E-mail: app@tootingcentre.uk www: polski-lekarz.london

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoookrootka

Dużo straszenia w tym temacie, a tak naprawdę szybko i łatwo poszło. Trudniej zdobyć leki niż przejść całą kurację. Dwa razy mnie oszukali z tabletkami i dopiero za trzecim razem dostałam to co trzeba. Polecam kontakt :  abortiononline@wp.pl
     Facet jest meeega podejrzliwy i ostrożny ale leki ma oryginalne. Mi pomógł bardzo i pewnie długo mnie zapamięta bo dzwoniłam do niego o 2 w nocy nawet w trakcie.

Dziewczyny , nie bójcie się . To Wasze prawo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×