Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sloneczko463

makijaż na slub

Polecane posty

Gość sloneczko463

Witam! Szukam kogoś z okolic Zabrza, Chorzowa, Rudy Śląskiej, kto robi makijaż na śluby. Proszę o jakiś kontakt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mozesz umalowac sie sama ? sama najlepiej wiesz w czym ci jest dobrze w jakich odcieniach .ja bede malowac sie sama :) i to nie z oszczednosci a tylko dla tego ze z moich kolezanek zadna nie byla zadowolona ze swojego makijazu wykonanego u stylisty czy kosmetyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie wyobrazam sobie, zeby sie sama malowac, ogolnie nie maluje sie, tylko tusz do rzes, puderek lekki w kulkach, blyszczyk, tyle.. juz tak od lat, nie mam piojecia o malowaniu, dlatego wybieram kosmetyczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo najpierw robi sie
probny makijaz aby dobaczyc czy wyjdzie, a pozniej idzie sie do sprawdzonej kosmetyczki. ja ide na wesele jako gosc, a napewno nie bede sie sama malowac, bo nie mam w domu profesjonalnych kosmetykow, ktore wytrzymalyby cala noc, a jechac aby je kupic na targi to zbedny wydatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MI MOJA KOSMETYCZKA STWIERDZILA, ZE NIE BEDZIE MI ROBIC PROBNEGO, JUZ NIE RAZ MNIE MALOWALA WIE W CZYM MI DOBRZE (JASNE KOLORY) TAKZE NIE BEDZIE PROBLEMU:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sloneczko463
zgadzam się z wredniakiem. na co dzień robię tylko delikatny makijaż i nie czuję się na siłach, żeby wymyślić coś super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwweee
cóż a nie lepiej kupic dobry korektor i podkład , puder które starcza na długo niz płacic za makijaz slubny 120 zł?? ja sie maluje kosmetykami profesjonalnymi na co dzien bo mam trudna cere, szminke i róz mam ulubione kolory które ciezko znależc w sklepach jest obawa ze wizazystka wtmaluje cie nie tak jak bys chciała i bedziesz niezadowolona oczu nie radze za mocno malowac na slub co za di\o to niezdrowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może masz sephore gdzieś w pobliżu? podobno tam super malują do ślubu. ja osobiście 2 razy byłam malowana przez profesjonalistki i szczerze polecam:) różnica była ogromna, a makijaż super jakości kosmetykami i bardzo trwały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viss
ja skusiłam się na kosmetyczkę, gdyż nigdy wczesniej nie byłam malowana przez profesjonalistkę i chciałam sobie zafundować taką przyjemnośc. Tłumaczenie maluje się na codzień i wiem w czym mi jest dobrze nie jest trafnym argumentem, bo może coś na co normalnie nie skusiłabym się okarze się super odkryciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurczę jak tak WAs czytam to się dziwię, bo mi kosmetyczka powiedziała 40-50 zł za makijaż ślubny... Pytałam o kosmetyki, Kryolan (czy jakoś tak), ogólnie profesjonalne, więc dziwię się że tak mało mi powiedziała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość perła5
słuchajcie ja robiłam makijaż ślubny w Olsztynie w GALERI URODY na ul.Skłodowskiej 11 . Na prawdę polecam . Robią profesjonalnie, ale też zwracają uwagę na to żeby dobrze się czuć w tym makijażu. Malowali moją mamę i pół wesela i wszyscy byli oczarowani. Też na kosmetykach KRYOLAN (super się trzymają moja ciotka poszła w nim spać i rano wyglądała całkiem nieżle)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość umpa lumpa
ja ze swej strony dodam, ze zauwazylam (jako gosc na weselach), ze panna mloda wyglada lepiej w ciemnym makijazu, niz w jasnym. A to dlatego, bo zazwyczaj patrzy sie na nia z oddali, np. przy otlarzu w kosciele, pozniej na weselu, przy tancu. Tego mocnego makijazu nie widac az tak bardzo, bo panne mloda widzi sie z pewnej odleglosci. No i trzeba wziac pod uwage oswietlenie kamerzysty - przy jasnym makijazu oczu nie bedzie widac, przy ciemnym, owszem. Mam male oczy i na wesela, rowniez na wlasna studiowke umalowalam sie delikatnie, pozniej zalowalam, bo wygladalam, jakbym zupelnie oczu nie miala. :) Trzeba wziac pod uwage dystans, oswietlenie, czas zabawy, temperature otoczenia, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×