Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaczarniłam sobie nick

HALO!. JEST TU KTOŚ?????????????????????????????????????????????????????????????

Polecane posty

Musi ktoś tu być! Mi nudno , poza tym właśnie za dużo zjadłąm, jestem chora, źle się czuję, oczekuję porodu , boli mnie brzuch a nikogo tu nie ma ... 😭 i co teraz ... ?? chyba zapalę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nawet nie ma zamiaru wystarczy ze maz pali t juz o jednego palacza w domu za duzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwiazek sie sypie a moze jak to mowi moja znajoma tylko wiosenne przesilenie?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O.K swinkowaaa moja ulubienica z dawnych czasów ... sprzed jakiś 3 miesięcy znaczy :P coś ostatnio po nocach zagląda... o co kaman? agnik opowiedz o tym związku... może coś doradzimy? albo chociaż poznasz mój punkt widzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczernilam sobie - to juz mnie nie lubisz :D ide skoczyc, wiedzialam , ze ta praca zakluci moje kontakty kafeteryjne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie tez cos nei uklada, 5 lat razem i jakos nie mam juz sily, czuje sie jakbym byla sama, sam ajezdze na imprezy, zakupy, sama spie bo podobno chrapie :(, sama sprzatam, piote, gotuje..... rece mi opadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie wiem kto to jarek bo zazwyczaj siedze na topikach dla mamus i ciezarnych a on chyba do nich nie nalezy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jako ciotka z cafe z ameryki moge wyslac cos ladngo :) tylko plec i adres sa do tego potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×