Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zaczarniłam sobie nick

HALO!. JEST TU KTOŚ?????????????????????????????????????????????????????????????

Polecane posty

normalnie porazka, nie mamy wspolnych teatow, nie mamy wspolnych zainteresowan....taka zmeczona sie tym juz czuje, on zamiast cos robic ze mna, woli jechca narabac sie ...... jakos do dupy tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie tez, normalnie nie mam ochoty do domu wracac ..... ja juz tak raz mialam ...no dobra ze 3 razy...i mam pewno rozwiazanie, dosc ryzykowne ale poprawia troche......trzeba sobie szybki "romans" znalezc....albo choc isc na 2 randki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam zrobić prześwietlenie ale nie zrobiłam bo po co :) Kochana jesteś he he :) Tylko dlaczego nikt sie po moich wypowiedziach nie zorientował , że jak już mówiłam to będą prosiakowe dzieci :):):):):):) agnik... sama dojrzejesz w końcu do rozstania. A dla małego jeśli to ma nastąpić to lepiej teraz niż jak podrośnie bo wtedy Ty będziesz tą najgorsza skoro widzi w tacie taki autorytet. teraz jest w takim okresie, że minie mu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche .... nie wiem , tam czasme sobie mysle, ze nie wystarczy jak sie kogos kocha .... wiec moze powinnam sie zwijac z tego zwiazku .... poza tym, dobry flircik nie jest zly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przeciez mowila, ze swinkoweee :D moje prosie niestety juz byc matka nie moze, poza tym wystarcza mi jedno prosiecie w zwiazku z kota :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytam
ale jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kucze, kiedys codziennie na inna randke szlam...a teraz...albo sie starzeje, albo mi sie cos porobilo ....ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agnik - tak pytałam. ja jestem z Poznania. A jakaś dobra przyjaciółka by Cię nie odciążyła? z dziećmi by nie posiedziała?? Ja często zostawałam z córkami koleżanki i z synkiem innej kumpelki :) albo mi po prostu podrzucały dzieci na cały dzień :) nom świnki to ja mam na razie 4 ... na razie. Jestem przeciwna rozmnażaniu zwierząt ale Gaja już do mnie trafiła w ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytam
ha przeszedł bym się na randkę do -parku nad jezioro ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość idzcie spac bo bedziecie spac
do 15 :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytam
zaczarniłam sobie nick jeżeli Ciebie pies podnieca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chodze spac o 4 a u mnie dopiero 3 a wstaje o 9 wiec jeszcze nie musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczarnilam sobie nick no popatrz jacy ci ludzie pamietliwi caly dzien czekala zeby ci poublizac to ma kobita cele w zyciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ogolnie uwazam, ze jesli chce sie kogos obrazac, to powinno sie to robic po "czarnemu" .... co ogolnie jest bez sensu, bo czy czarny czy pomaranczowy to nie wiadomo , kto jest kto...ale czarni sa bardziej kojarzeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie czytam
ja to jestem od niechcenia ale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlatego ja właśnie na każdy temat wypowiadam się pod stałym nickiem. Nie boję się konfrontacji. Mam swoje zdanie i jesteśmy tu by rozmawiać, wymieniać poglądy, wypowiadać się na dane tematy, czasem robić sobie jaja... To by było na tyle :D 💤

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hm... Większość moich zwierząt już wstała :D To znak, że czas się kłaść... :D Będę chyba uciekać powoli. Tym bardziej , że czeka mnie dłuuugi dzień :) Dobranoc swinkowaaa 🌻 :) Liczę na kolejne rozmowy z Tobą i reszta babek , z którymi dziś rozmawiałyśmy :) Jak zawsze miło mi było :):):):) No i oczekuje sowy bo ostatnio coś czasu biedaczka mało ma :( Trzymajcie sie cieplutko, dobrej nocy i miłego dnia życzę 🖐️ ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×