Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość linia na brzuchu w ciąży

linia na brzuchu w ciąży

Polecane posty

Gość linia na brzuchu w ciąży

witajcie, czy jest możliwe żeby ta ciemna linia na brzuchu pojawiła się w bardzow czesnej ciązy, jeszcze przed wykonaniem testu i tak wlaśniciwe przed dowiedzeniem się o ciązy...? dzis moj 16 dc i zauwazylam te ciemniejsza linie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możliwe:) I tak już będzie ciemnieć do końca ciąży. A potem baaaaardzo powoli jaśnieć - ja jestem już 5 miesięcy po porodzie a ta małpa wciąż jest:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
watpie ja tej lini jeszcze nie mam (28 tydzien) w 1 ciazy ledwo widoczny paseczek pojawil sie ok 25 tyg ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie sadze, mnie pojawila sie ok 20 tyg ciazy i mam ja az do teraz bardzo powoli blednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linia na brzuchu w ciąży
hmm tak pytam... bo zxauwazylam ze jest ciemnijsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja czytalam w necie ze ta linia pojawia sie dopiero w zaawansowanej juz ciazy, wiec nie sadze zeby moga tak szybko sie pojawic u autorki no ale roznie to bywa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beniaaa.
Linia pojawiła się tak około 7 miesiąca, ale nie była ciemna. Ale po porodzie BAAARdzo ściemniała i wydłużyła się, jest nad pępkiem aż prawie do piersi:( jestem 4 miesiące po a ona jeszcze jest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o kurcze nie wiem czemu macie takie problemy z ta linia ja pozbylam sie jej bardzo szybko, niecay miesiac po nie bylo po niej najmniejszego sladu ciekawe od czego to zalezy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pojawiła się jakoś ok 5-6 miesiaca. Po porodzie troszke zbladła ale utrzymywała sie ok 7-8 miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość linia na brzuchu w ciąży
ja zawsze ja mialam ale byla bardzo jasna teraz mis niew ydaje ze jest ciemniejsza no i tak sie zastanawiam czy moze zmieniala kolor bo moze jestem w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niewiedzaca25
a dlaczego ta linia sie pojawia????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ananasowa pyta sie
lini na brzuchu narazie niewidze ale....:( czy mimo tego moge byc w ciazy?? ostatni seks uprawialam 2,5 m-ca temu , zaczełam robic kilka testów , zrobiłam 8 testów ciazowych wyszły negatywne , testy robiłam z rana i co kilka dni , do tego zrobiłam beta hcg czy mimo tego moze to byc ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale głupie gadanie
u jednej osoby jest szybciej u innej później u mnie ta linia pojawiła się naprawdę szybko dziś jestem w 30 tygodniu i jest cholernie wyraźna i biegnie już nawet nad pępkiem i cały czas rośnie - z tego co mi wiadomo sięga tam gdzie teraz jest wierzchołek macicy to jest tak jak z widocznymi żyłami na klatce piersiowej większość kobiet pisze, że siatką żył pokryła im się klatka piersiowa zanim zrobiły test, a u mnie? dopiero w 4 miesiącu! i nikomu nie zamierzam wmawiać, że to niemożliwe by żyłki pojawiły się wcześniej, bo u mnie było inaczej mówmy za siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tez mysle, ze to sprawa indywidulana, ale nie pojawi sie w 16 dc :o Przeciez nawet wtedy zarodek nie jest w macicy jeszcze.. Ja koncze 37 tc i nie mam zadnej linii, a przebarwienia na twarzy i plecach straszne :o A slyszalam, ze linia ta pojawia sie od zmian hormonalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak to jest z ta linia kiedy moze sie pojawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 123
Dnia 21.01.2018 o 14:56, Gość gość napisał:

Jak to jest z ta linia kiedy moze sie pojawic

 

Wiem,że „brązowa linia" pojawia się na skutek dużej ilości melaniny w organizmie,która wzrasta podczas ciąży 😉 Jestem obecnie w 14 tc i jeszcze się nie pojawiła choć wiem,że już niedługo może zacząć się pojawiać 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×