Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwww

DO TYCH CO KOCHAJĄ ABORCJE!!!!

Polecane posty

Gość wygoogluj
jestem za legalizacja, ale autorko jezeli uwazasz ze ktokolwiek moze kochac aborcje powinni cie zamknac w zakladzie zamknietym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochaja aborcje
ja pierdziele, idzcie sie ludzie leczyc :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z kuraiko, pierwszy miesiac - usowanie tabletkami jak najbardziej za!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko mozna zrozumiec ale kurwa plod w 5 miesiacu??????? (sory za przeklenstwo ale az we mnie grzeje)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwwww
Jeśli ktoś ma w sobie cień człowieczeństwa to nie usunie ciąży!!!! Nawarzyło się piwa trzeba je wypić. Jak idziemy z kimś do łóżka to myśmy głową a nie dupa!!!! Co innego jak płód jest chory, życie kobiety zagrożone czy pochodzi ciąża z gwałtu!!!! Ale tak?! Bo co bo nie mam kasy na wychowanie dziecka, boi jestem młoda, bo rodzice mnie zabiją??!! – jeśli takie są tłumaczenia to kaktus do gaci a nie penis!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie poczuwam się do bycia matką a sex jest dla każdego i perspektywa niechcianej ciąży nie zniweluje we mnie pożądania i naturalnych odruchów ludzkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
seks jest po to aby poczac dziecko! seks to NIE zabawa, seks to odpowiedzialnosc! teraz pewnie powiecie ze seks to przyjemnosc.. no ok zgadzam sie ale cos za cos. Wszystko ma swoja cene

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jezeli bylas glupia i zaszlas w ciaze bo sie nie zabezpieczalas to sorry, ale z jakiej paki dziecko ma na tym ucierpiec? (mowie o laskach ktore nie wiedza co to antykoncepcja)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wwwwwwwwww
a czym według ciebie sie różni płód powstały wskutek gwałtu od płodu poczętego inaczej? jak aborcja to aborcja. jestem za pełną legalizacją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewkaww
dobra nie podniecajcie sie tak zwolenniczki poczęć po 1. takie rzeczy powinno robic sie do 5 tyg po 2 wszystkie kobiety "anty-aborcja" powinny zglaszac sie do jakiejs organizacji i deklarowac ze chetnie przyjma do siebie wszystkie niechciane chore z gwaltu etc. dzieci takie pierdolenie idź ugryź się w dupę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klllerrr
po pierwsze to nie ma takiego czlowieka co kocha aborcje co ty piszesz kobieto opanuj sie. Czasami zycie do tego zmusza. Po co robic z tego ogolną histerie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wwwwwwwwwwwwwwwwwww
do wwwwwwwww -------- Chyba tego nie trzeba Tobie wyjaśniać???? skoro idziesz z kimś do łóżka to znaczy że jego kochasz .A gwałciciela kochasz???? że chciałabyś nosić jego dziecko??? klllerrrr-----ciekawe jakie to sytuacje???? bo nagle mój ideał okazał się draniem, bo jestem za młoda, bo nie mam własnego M 4 ????? toż jest śmieszne .Opanuj się kobieto :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślę że te które usuwają tak późną ciąże nie zawachałyby się dziecka zabić po urodzeniu lub dręczyć maleństwo. aborcja- powinna być legana - szczegolnie jak czyta się o maltretownych niemowlakach- ale na litość boską przeciez mozna mieć jakies odczucia humanitarne i przerwać ciąże dużo wcześniej . pewnie niejedn wiedząc że ma czas czeka prawie do tego 24 tygodnia- bo jak my robimy- mając czas zdania pitów do 31 . 4 większość zdaje 31,4.........gdtby obnizono próg te same "matki" zrobiły by to poprostu wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już tytuł topiku
świadczy że jego założyciel jest delikatnie mówiąc lekko pierdolnięty w skrócie LP :P z takimi osobami nie warto wdawać się w dyskusje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ike-popieram ! jestem za legalizacja! przeciez codziennie slyszy sie w TV o tych biednych dzieciach maltretowanych! zazwyczaj u mlodych ludzi -ktorzy nie dojrzeli do tego zeby miec dziecko a z racji jebnietej ustawy taka panna musi urodzic! i nie wpadnie na pomysl zeby zostawic dziecko w szpitalu !bo jest za mloda i za glupia! potem jej ono przeszkadza! i tragedia gotowa..podobnie w rodzinach patologicznych..chociaz i w tzw dobrej rodzinie sie to zdarza... po co rodzic niechciane dziecko,??zeby zabic po porodzie? zmaltretowac??? zeby cale zycie bylo nieswiadome ze istnieje???lub kaleka??? kurwa pomyslcie przeciwnicy czy chcialibyscie teraz lezec przykloci do wozka, albo poparzeni na twarzy? inwalidzi? w domu dziecka? lub rodzinie zastepczej bo matka miala zly dzien? lub jej gach??? a tak-po sprawie..nie ma plodu nie ma tragedii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Co za laski
a na nadstawianie dupy MATKI nie maja zlych dni? :classic_cool: Z takim ciemnogrodem daleko nie zajedziecie moje drogie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie mam namysli plod a nie dziecko ktore ma juz 5 miesiecy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"dobra nie podniecajcie sie tak zwolenniczki poczęć po 1. takie rzeczy powinno robic sie do 5 tyg po 2 wszystkie kobiety \"anty-aborcja\" powinny zglaszac sie do jakiejs organizacji i deklarowac ze chetnie przyjma do siebie wszystkie niechciane chore z gwaltu etc. dzieci takie pie**olenie idź ugryź się w d**ę\" Popieram :) niech każdy pilnuje swojego tyłka, swojego sumienia i swojego spokojnego snu. Jeśli każdy by zachował jakieś normalne, racjonalne zasady, a nie krzyczał na innych, to by było lepiej. Im jest więcej zasad, tym ludzie je chętniej łamią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do wwwwww
mnie chodziło o to czym różni sie płód poczęty z gwałtu a ten poczęty z miłości. co ten płód z gwałtu jest winny że został poczęty z gwałtu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a co w tym dziwnego
a co winna jest kobieta, że została zgwałcona i dlaczego ma mieć spieprzone zycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cyniczka masz racje , ale aborcja nie powinna byc traktowana jak srodek antykoncepcyjny a tak jest przez niektore panie traktowana . Ike tez ma racje . Inne powody aborcji np ciezkie choroby genetyczne tu decyzja powinna nalezec do kobiety jezeli chodzi o ciaze z gwaltu to kobieta tez powinna zadecydowac co bedzie dla niej lepsze i nie ma co tu sie wymadrzac i moze wypowie sie kobieta ktora musiala zadecydowac czy urodzic dziecko ktore poczelo sie w wyniku gwaltu czy tez nie . Ja na szczescie nie musialam stawac przed takimi dylematami i Wam zycze tego samego .Ike napisze Ci tylko ze tu gdzie mieszkam w UK aborcja jest dozwolona do 24 tyg , chore .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie do końca zrozumiałam kontekstu \'chore\'.. bo do 24 tyg? ja nieskromnie zauważę, jako kobieta, że to jest moje ciało i to co się w nim dzieje to również moja sprawa.. dlaczego w ogóle ktokolwiek śmie decydować za mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przykro mi bardzo , ale jezeli mieszkasz w Polsce to juz dawno zadecydowano za Ciebie i inne kobiety bo aborcja nie jest legalna chyba ze ciaza jest z gwaltu albo aspekty zdrowotne sa wskazaniem do aborcji a z doswiadczenia wiadomo ze i tak kobiety maja problem zeby zabieg zostal przeprowadzony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×