Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irka2006

zwrot podatku w UK

Polecane posty

Gość doradca_euro-tax.pl
Witam, Jesteśmy największą polską firmą zajmującą się doradztwem w zakresie zwrotu podatku oraz innych usług związanych z legalną pracą za granicą. Do tej pory pomogliśmy odzyskać ponad 100 mln zł podatków dla ponad 100 tysięcy Polaków pracujących poza granicami Polski. I wierzymy, że uda nam się pomóc jeszcze większej liczbie osób. Zapraszam do odwiedzenia strony internetowej Euro-Tax.pl - w nowej odsłonie. Znajdą tam Państwo wszelkie niezbędne informacje o wymogach, przepisach i sposobach rozliczenia podatków zagranicznych. Oraz szczegółową ofertę Euro-Tax.pl doradztwa w zakresie zwrotu podatku oraz innych usług związanych z legalną pracą za granicą. Niezmiennie pozostaję do Waszej dyspozycji. Pozdrawiam, Marcin Doradca online Euro-Tax.pl Zwrot podatku za pracę za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przewodnik migranta i pomocne gadżety dla wyjeżdżających za granicę. DARMOWE KARTY SIM DLA OSÓB WYJEŻDŻAJĄCYCH ZA GRANICĘ Pierwsze kroki w pracy za granicą nie należą do najłatwiejszych. Dobrze o tym wiemy, dlatego postaramy się udzielać Wam porad i wskazówek dotyczących pracy i życia w obcym kraju. Dostarczymy Wam przydatnych informacji oraz realia życia i pracy za granicą. Zapraszamy do odwiedzin naszej strony na Facebooku. Wszystkich, którzy wybierają się do pracy na obczyźnie zapraszamy także po odbiór prezentu – zestawu starterów telefonicznych, które pomogą Wam komunikować się z bliskimi. euro-tax pl/kampania/lp/ Pozdrawiam, -------------------- Marcin, Doradca online Euro-tax

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zwrot podatku
Prowadzimy rozliczenia z Holandii, Niemiec i Wielkiej Brytanii. Najniższa prowizja na rynku, 7% netto. Żadnych ukrytych opłat. Firma Tax-Pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rabatowy
Unikalny kod uprawniający do 10% zniżki na usługę zwrotu podatku z Holandii, Anglii i Niemiec w firmie Tax-Pol! Jeśli ty, ktoś z twojej rodziny, znajomi itd pracowali, pracujecie lub będziecie pracować za granicą to ta oferta jest właśnie dla was! Kod rabatowy to: 1642 Aby skorzystać z rabatu należy wejść na stronę www.Tax-Pol.pl wypełnić formularz znajdujący się po prawej stronie chcąc ubiegać się o zwrot podatku, a w polu "kod rabatowy" wpisać liczby 1642 i kliknąć opcję "wyślij". Teraz na twojego maila zostaną wysłane dokumenty do wydrukowania, wypełnienia, załączenia odpowiednich dokumentów i odesłania do firmy. Teraz już tylko pozostaje czekać na zwrot podatku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opóźnienia w Urzędzie Holenderskim. Z informacji uzyskanych z Belastingsdienst, z działu zajmującego się procedurami skarbowymi w Holandii wynika, że w tym roku nie wszystkie deklaracje 2012 zostaną rozpatrzone na czas. Poniżej przedstawiamy wypowiedź jednego z przedstawicieli urzędu skarbowego: „Dziś otrzymaliśmy informacje, że część osób, które złożyły swoje deklaracje podatkowe 2012 do 01.04.2013 nie otrzymało decyzji do 01.07.2013. Sprawdzamy ten problem i postaramy się go możliwie szybko rozwiązać. Nie ma możliwości wysłania nowej deklaracji podatkowej i otrzymania decyzji wstępnej. Proszę poinformować klientów, że rozwiązanie tego problemu zajmie trochę czasu. Każdy otrzyma decyzję w sprawie swojej deklaracji podatkowej, natomiast nie wiemy kiedy to nastąpi.” Jeśli zechcieliby Państwo potwierdzić powyższe informacje podajemy nr telefonu pod którym można skontaktować się z urzędem skarbowym Belastingdienst pod numerem 0031 555 385 385. Pozdrawiam, -- Marcin Doradca online Euro-Tax pl Zwrot podatku za pracę za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opóźnienia w niemieckim Familienkasse Sachsen Otrzymaliśmy oficjalne pismo z Familienkasse Sachsen, która od jakiegoś czasu odpowiedzialna jest za sprawy Polaków i Czechów ubiegających się o Kindergeld. Niestety urząd ten ma spore opóźnienia w procesowaniu spraw. Dnia 01.05.2013 została na nowo uregulowana przynależność do kas rodzinnych. Według nowej regulacji kasa rodzinna Sachsen z siedzibą w Bautzen jest odpowiedzialna za sprawy Polaków i Czechów pod względem weryfikacji wniosków wg. ponadpaństwowych i międzypaństwowych przepisów prawnych. W chwili obecnej mamy bardzo dużo pracy. Opracowanie wniosków potrwa jeszcze jakiś czas. Prosimy o odstąpienie od zapytań w imieniu klientów co do tego, na jakim etapie znajduje się rozpatrywanie sprawy. Familienkasse na pewno się tym zajmie. Z pozdrowieniami Familienkasse Sachsen Pozdrawiam, -- Marcin Doradca online Euro-Tax pl Zwrot podatku za pracę za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zwrot podatku za pracę w UK Zwrot podatku za pracę w UK przysługuje każdej osobie, która legalnie pracowała w jednym z krajów: Anglii, Szkocji, Walii i Irlandii Północnej, a pracodawca odprowadzał za nią zaliczki na podatek. Wnioski o zwrot nadpłaty podatku z Wielkiej Brytanii można składać przez cały rok. Odzyskujemy maksymalny zwrot podatków dochodowych za pracę w Anglii, Szkocji, Irlandii Północnej i Walii, a prowizja pobierana jest dopiero, gdy odzyskamy Twoje pieniądze. Zwrot podatku z UK na podstawie kart podatkowych P45 i P60, realizowany jest w okresie 4 do 6 miesięcy. W przypadku rozliczeń na podstawie payslipów, procedura zwrotu podatku z Wielkiej Brytanii może trwać dłużej i jest uzależniony od pracodawcy. O zwrot podatku za pracę w Wielkiej Brytanii można ubiegać się za okres 5 ostatnich lat podatkowych (od roku podatkowego 2008/2009). Otrzymujesz od nas zestaw dokumentów wraz z instrukcją jak je wypełnić. Dokumenty, które są potrzebne to: P45 lub P60, jeśli ich nie masz wystarczy nam Twój ostatni payslip, czyli rozliczenie wypłaty otrzymywane wraz z cotygodniową pensją. Możemy także podjąć próbę kontaktu się z Twoim brytyjskim pracodawcą i odzyskać potrzebne dokumenty do zwrotu podatku za pracę w UK. Pozdrawiam, -- Marcin Doradca online Euro-Tax pl Zwrot podatku za pracę za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZBLIŻA SIĘ KONIEC TERMINÓW ROZLICZEŃ Kończą się terminy, do których można składać deklaracje podatkowe z poszczególnych krajów. Wnioski z takich krajów jak: Niemicy za 2009 rok (także Gewerbe za 2009) Irlandia za 2009 Austria za 2008 Holandia za 2008 Belgia za 2008 Norwegia za 2010 należy złożyć do końca bieżącego roku. Aby uniknąć problemów związanych z logistyką dokumentów podatkowych do nas jak i do urzędów skarbowych, zalecamy składać wnioski do Euro-Tax pl w terminie do 10 grudnia 2013 roku. Pozdrawiamy, zespół Euro-Tax pl -- Marcin Doradca online Euro-Tax pl Zwrot podatku za pracę za granicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stenka245
Wiesz, my tutaj możemy sobie gdybać. Zapytajcie lepiej kogoś wprost. Kogoś kto się na tym zna. Masz tutaj namiar na mojego znajomego księgowego info@consultingdivision.net Odzyskuje mi co roku praktycznie cały podatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odzyskuje ci tylko tyle ile ci się należy - nic ponadto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gartos
Patrząc na to, jak firmy mają w PL coraz wyższe koszty, a nic się nie robi z kwotą wolną, progami podatkowymi, czy kilometrówką. Działamy jako spółka w UK, mamy w Polsce przedstawicielstwo. Korzystając ze schematu Pawła Kurnika działamy legalnie, zgodnie z prawem UE. W pierwszym roku zostało nam w kasie kilkanaście tysięcy - i właśnie taki był cel. Legalna optymalizacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli ktoś poszukuje firmy zajmującej się zwrotem podatku z UK to mogę polecić http://www.mag-tax.pl/. Skorzystałem z ich usług i wszystko poszło bardzo sprawnie, całość zajęła może 3 miesiące maksymalnie. Prowizja biura nie była szczególnie wysoka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eloiza89
Hej, czy ktoś korzystał z usług biura http://www.euro-punkt.pl/? Dostałam namiar od agencji pracy, od której miałam ofertę. Nie wiem jak to z tymi podatkami z UK, więc potrzebuję żeby mnie ktoś poprowadził. Dajcie znać plz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozumiem, po co wam biura do odzyskiwania podatku! W Polsce też korzystaliście z księgowych w tym celu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwrotpodatku.pl tax consulting najnizsza prowizja w sieci na rozliczenie podatku kod rabatowy 5% prowizji mniej 'PPG80'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ta firma http://www.euro-punkt.pl załatwia również child benefit z UK? Bo słyszałem od koleżanki że niemieckie świadczenia załatwiają, bardzo zresztą chwaliła tą firmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie oni mają biura? w jakim mieście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robik33
Dobry kontakt jest z biurem ze strony www.fenixtax.pl . Przy okazji możesz sobie szybko wyliczyć ile tam pieniędzy Ci przysługuje za ostatni rok. Wiem, że pomagają też w temacie zasiłków, dodatków, jakiś rozłąkowych i tak dalej. Jest trochę pieniędzy do wyciągnięcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja polecam jeszcze Europejskie Centrum Podatkowe, tu macie namiar http://www.ecpodatkowe.pl/ - biura w całej Polsce. Zresztą podobnie jak Euro Punkt. Obie firmy znam i obie mogę polecić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A korzystaliscie moze z oferty biura getek, oto ich strona www.biurogetek.pl podchodze do swojego rozliczenia pitu, drugi rok, w tamtym zrobila to za mnie mama, która nie ma możliwości teraz tego zrobic i jakos musze sobie proadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam ze komuna i pojscie na darmowe juz sie w polsce skonczyla wiec nie wiem nawet dlaczego ten temat nauczcie sie sami pieniandze zarabiac jak kapitalism 333 www.youtube.com/watch?v=pKCDtTs0vWg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×