Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irka2006

zwrot podatku w UK

Polecane posty

Gość Flyman
About a year vigora bovolenta "As a result of this transaction, Altice will become thelargest shareholder of Numericable" by buying shares fromprivate equity owners Carlyle and Cinven, Altice said in astatement. Altice currently holds 24 percent.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ludzie nie dajcie sie nabijac w butelke korzystajac z uslug tych wszystkich firm zalatwiajacych "formalnosci" przy zwrocie podatku z UK! obecnie jest to tak banalnie proste ze male dziecko by sobie poradzilo zbieracie swoje wszystkie P60 lub 45 wchodzicie na strone angielskiego urzedu podatkowego na kalkulator zwrotu podatku wpisujecie tylko przychod I zaplacony podatek I wychodzi wam ile powinniscie zaplacic w wypadku P45 kwota wolna od podatku to okolo 10tys funtow wiec caly zaplacony podatek bedzie zwrocony trwa to krotko na stronie urzedu znajduje sie adres na ktory trzeba wyslac Pismo bardzo proste imie nazwisko adres data I tekst w stylu w tym I w tym roku zaplacilem tyle I tyle podatku z moich wyliczen wynika ze przysluguje mi tyle zwrotu I to wszystko dostaniecie czek an adres ja wpisalem swoje dane banku I przelali mi na konto przerabialem to I trwa to chwile do koperty nalezy wlozyc wszystkie "P" pozniej odesla na adres lub zadzwonic I powiedza czy maja wszystkie lub ktore trzeba doslac zwrocik byl w przeciagu miesiaca na koncie kiedys robilem to za posrednictwem polskiej firmy to czekalem chyba pol roku!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Granville
Your cash is being counted purchase mojohard pills The Bears are likely to bring in a veteran off the NFL scrap heap for depth, but it's unlikely they'll get anyone who can step in and help. That includes Brian Urlacher, Briggs' perennial Pro Bowl running mate for the past decade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibre7
Do goscia powyzej: Po 1, trzeba jeszcze wypelnic pity..wszystkie wjazdy i wyjazdy do Uk.Jesli sie cis ominie to zwracaja pismo i trzeba jeszcze raz wypelniac.A dla laika pity wcale nie sa takie proste!!! Po 2:to ze krotlo czekales jak sie rozliczales przez firme,to niech ich wina!!!To ile sie czeka zalezt tylko i wylacznie od urzedu i od sprawy!!!To ze potem udalo Ci sie szybko dostac zwrot jak niby sam sie rozliczales to czysty przypadek,pewnie miales "prosta" sprawe i szybko dostalew zwrot.Strasznie mnie denerwuja tacy ludzie co zawsze zwalaja czas na firme nie majac zielonego pojecia jak to dziala.Wszystkie dokumenty,pity trafiaja szybko do urzedu,a to jak dlugo sprawa potrwa zalezy juz tylko od urzednika,ilosci zgromadzonych w danym czasie innych pitow itd.Wiem,bo sama pracowalamw takiej firmie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibre7
Chetnie rozlicze komus pity ang.ZA DARMO jesli poleci mnie jeszcze 2 osobom I je rozlicze za 150zl z gory of osoby. Mam wiedze,gdyz pracowalam w firmie rozliczajacej podatki z zagranicy. Prosze pisac na maila:zwrotpodatkowzue@gmail.com gg:439892

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mitch
I'd like to apply for this job buy skelaxin 800 A daytime look at an Arkansas highway bridge in the path of two runaway barges showed signs of damage to its pier protectors Saturday, but nothing significant enough to close the roadway, authorities said.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A www.euro-punkt.pl rozlicza z UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź firmę Europejskie Centrum Podatkowe, www.ecpodatkowe.pl. Możesz to zrobić online albo w którymś z biur - mają na terenie całej PL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym jednak wybrała biuro z jakąś fizyczną siedzibą, typu www.euro-punkt.pl albo www.ecpodatkowe.pl - oni mają biura w różnych miastach i miejscowościach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alka426
Jeśli poszukujesz firmy, która zajmuje się zwrotami podatku z zagranicy, to polecam Wam sprawdzić ofertę tej firmy: https://www.tax-pol.pl/ . Zajmują się zwrotami z różnych krajów, więc na pewno pomogą i Tobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję rozliczyć się przez serwis http://zwrotpodatku.eu/ . Dużo łatwiej i bezproblemowo :) Udzielą Ci także wszystkich niezbędnych informacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jacccky
Rozliczyć się z podatku w UK można także samemu , jeżeli nie masz zbyt wielu faktur i orientujesz się jak to zrobić . www.fakt.co.uk/progi-podatkowe-w-uk-2017-2018/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio zacząłem współpracę z biurem Farrow&Farrow w Londynie i sobie chwalę. Szybki kompetentny kontakt, nie mam problemów z rozliczeniami wszystko jest zrobione na czas, dokładnie, bez błędów. Są ubezpieczeni także w razie jakiś problematycznych sytuacji to nie muszę się martwić. Na stronie http://financialrepublic.co.uk/ jest do nich tel i reszta danych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam. Pracowałam w Angli przeszło 12 lat. Wróciłam do Polski na stałe. chcjałam odzyskać calkowity zwrot podatku ze wszystkich lat ponieważ nie mam zamiaru wracac do Angli. Dowiadywałam się czy to jest możliwe dosłownie wszędzie. Jedni piszą że można jedni że nie poprostu zglupijałam. Po jakims czasie znajoma podała mi namiar do pani Krystyny która tym się zajmuje. Po kontakcie z panią która mi wszystko to po obliczała i zechcjała powypełniać wszystkie dokumenty w ciągu 4-5 tygodni mjałam pieniążki na koncie i to naprawde nie złą sumkę. Az do tej pory nie wierze. Zostawiam maila do Pani Krysi może komuś też się przyda krystyna.nykiel@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×