Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość irka2006

zwrot podatku w UK

Polecane posty

Gość gorogo
to kiedy musze oplacic tą porwizję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Kliencie, W trosce o sprawą i skuteczną realizację Twojego zwrotu podatku przypominamy, iż w przypadku otrzymania od brytyjskiego urzędu jakiejkolwiek korespondencji a także czeków z HM Revenue & Customs, prosimy o odesłanie ich na nasz adres: ul. Wyspiańskiego 14/2 60-750 Poznań Jedynie posiadając pełną dokumentację będziemy mogli odzyskać dla Ciebie zwrot podatku. Ponadto przypominamy, iż angielskie czeki klientów, którzy odzyskują z nami podatek z Wielkiej Brytanii w danym roku podatkowym - realizujemy gratis! Jednocześnie zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań aby jak najszybciej odzyskać należne Ci pieniądze. Zespół Euro-Tax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Euro-Tax.pl przygotował dla Państwa specjalną aplikację na Facebooku, dzięki której można sprawdzić jakim się jest typem emigranta. Odkryto, że w społeczeństwie wyróżniamy 5 typów emigrantów. Poprzez przystąpienie do naszej gry i wypełnienie prostej ankiety mogą Państwo dowiedzieć się o jakich typach mówimy, oraz jakie są wyniki ankiety. Ankieta dostępna jest pod linkiem: http://apps.facebook.com/emigracyjne_zoo/ W imieniu Euro-tax.pl oraz swoim, jako doradcy online Euro-tax.pl zapraszam serdecznie Państwa do zabawy oraz do odwiedzenia naszego profilu na Facebooku. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hieronima3
czy mogę rozliczyć podatek z UK, tylko na podstawie payslipów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, tak, podatek angielski można rozliczyć na podstawie P45 lub P60, oraz na podstawie payslipów. W przypadku tych ostatnich procedura może trwac nieznacznie dłużej, średnio jest ot czas od 4 do 6 miesięcy. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość calibre7
Naucze jak ubiegac sie o zwrot podatku za 39.90! Rozlicz sie sam! Nie korzystaj z zadnych posrednikow! gg:439892 email:podatkiue@hotmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZWROT PODATKU W 7 DNI !!! Witam, chciałbym przedstawić Państwu rewolucyjną ofertę Euro-tax.pl. Jeśli pracowali Państwo w Holandii lub w Wielkiej Brytanii w latach 2006-2011 to Euro-tax.pl oferuje Państwo uzyskanie zwrotu podatku w terminie 7 dni !!! Średni zwrot szacowany jest na poziomie ok.3tyś zł, a opłata za usługę wyłącznie po odzyskaniu podatku. W ramach tej akcji pieniądze znajdą się na Państwa koncie w ciągu 7 dni !!!! (dot. Holandii i Wielkiej Brytanii) W celu uzyskania dalszych informacji oraz nawiązania kontaktu z naszymi doradcami wystarczy wypełnić formularz na stronie http://www.euro-tax.pl/kampania/sg-7dni/ a nasi konsultanci oddzwonią do Państwa. Jestem do Państwa dyspozycji jeśli pojawią się niejasności lub pytania w zakresie zwrotu podatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wikariusz
a czy takie ekspresowe rozliczenie wiąże się z większą prowizją?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wnikliwy
Ludzie czytajcie dokładnie i nie wierzcie takim pseudo-marketingowym bredniom! Wystarczy sprawdzić szczegóły promocji dostępne na stronie euro-taxu!!! Wypłacają nie całość, a max 1000 PLN z prognozowanej kwoty zwrotu. Prowizja wynosi 20% NETTO, CZYLI BEZ PODATKU VAT !!! Za takie odzyskanie zapłacisz więc prawie 1/4 odzyskanych pieniędzy, dokładnie prowizja wyniesie 24,6% od całości !!!! Więc to nie jest drożej niż normalnie, panie konsultancie??? JEDNA WIELKA ŚCIEMA I TYLE !!!!! Dokładne zapisy w regulaminie: http://www.euro-tax.pl/public/media/userfiles/file/Regulaminy/Regulamin_7dni.pdf 7. Organizator przekaże na rachunek bankowy wskazany w umowie kwotę 50 % (słownie: pięddziesięciu procent)prognozowanego zwrotu podatku, nie więcej jednak niż kwotę 1000,00 zł (słownie: jednego tysiąca złotych). 9. Za wykonanie czynności wynikających z umowy pomiędzy stronami Organizator uprawniony jest do prowizji w wysokości netto 20% (słownie: - dwadzieścia %) kwoty nadpłat podatkowych przyznanych Uczestnikowi decyzją zagranicznego urzędu podatkowego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Jest to akcja promocyjna - co należy podkreślić, w rzeczywistości nie ma możliwości tak szybkiego uzyskania zwrotu z zagranicznego urzędu dlatego Euro-Tax.pl wychodząc naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów kredytuje część zwrotu podatku. Procedura ubiegania się o zwrot podatku w 7 dni wygląda następująco: Klient zgłasza się do Euro-tax.pl przez specjalne formularze akcji 7 dni, jest weryfikowany czy zwrot podatku się należy i czy posiada odpowiednie dokumenty Po pozytywnej weryfikacji i podpisaniu umowy w ciągu 7 dni otrzymuje na konto 50% prognozowanego zwrotu, ale nie więcej niż 1000 pln, po otrzymaniu zwrotu podatku z urzędu (czyli standardowo po kilku miesiącach) wypłacamy klientowi pozostałą wartość po odliczeniu 20% prowizji. Nie prawdą jest natomiast, że nie ma osobnej umowy, taka umowa funkcjonuje, klient decydując się na zwrot podatku w 7 dni podpisuje z nami umowę z załącznika. Dokładny regulamin promocji można znaleźć pod poniższym linkiem: http://www.euro-tax.pl/public/media/userfiles/file/Regulaminy/Regulamin_7dni.pdf Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szanowny Panie konsultancie podatek 7 dni to tylko chwyt marketingowy taniego kalibru sama procedura od odesłania dokumentów do pierwszej weryfikacji trwa przynajmniej tydzień a drugi tydzień to oczekiwanie na przelew.Reklama jaką się posługujecie jest sama w sobie nadużyciem.Powinno być reklamowane jako podatek w 14 dni ,Pozdrawiam wszystkich naciągniętych na ten tani chwyt i to nie za małą kasę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomaszzz
A jakie są ceny w ogóle na rynku? Kolega polecał mi rozliczenie się na twojpodatek.pl Jednorazowa opłata 99złotych i wszystko załatwione. Chyba warto, stronke mają bardzo czytelną, w przypadku innych firm obawiam się ukrytych kosztów. Próbował ktoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>>alicjaa113 Szanowny Panie konsultancie podatek 7 dni to tylko chwyt marketingowy taniego kalibru sama procedura od odesłania dokumentów do pierwszej weryfikacji trwa przynajmniej tydzień a drugi tydzień to oczekiwanie na przelew.Reklama jaką się posługujecie jest sama w sobie nadużyciem.Powinno być reklamowane jako podatek w 14 dni ,Pozdrawiam wszystkich naciągniętych na ten tani chwyt i to nie za małą kasę >>>>> Witam, w regulaminie akcji są wyraźnie określone warunki promocji. Zaliczka na poczet zwrotu podatku następuje w terminie 7 dni od poprawnego zweryfikowania dokumentów (nie jesteśmy w stanie odpowiadać np za czas pracy poczty obsługującej Państwa przesyłkę). Natomiast weryfikacja dokumentów, jej wynik i czas trwania w największym stopniu zależna jest od złożonych przez Państwa dokumentów, ich kompletności, rodzaju, poprawności wypełnienia. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odbierz zwrot podatku i nagrodę dla stałego klienta! Witam, Mam przyjemność przedstawić Państwu najnowszą ofertę Euro-tax.pl. Jest to akcja promocyjna „Zarezerwuj swoją nagrodę. Każda osoba, która już wcześniej korzystała z naszych usług i kolejny raz pracowała za granicą, ma do odebrania podatek i ponownie podpisze umowę z Euro-tax.pl otrzyma wybrany przez siebie prezent. Skorzystaj z usług Euro-tax.pl, a otrzymasz jedną z tysięcy nagród! Zarezerwuj swoją nagrodę już teraz za pośrednictwem strony internetowej http://konkurs.euro-tax.pl. Aby wziąć udział w Akcji należy wybrać jedną z pięciu nagród oferowanych przez Organizatora na stronie http://konkurs.euro-tax.pl oraz wypełnić formularz z danymi osobowymi. Nasi konsultancji skontaktują się z Państwem, a po podpisaniu umowy z Euro-tax.pl otrzymają Państwo od nas zarezerwowaną wcześniej nagrodę. Zapraszam do skorzystania z nowej promocji Euro-tax.pl „Zarezerwuj swoją nagrodę. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3443433fgfg
co za stek bzdur! po co komus placic nawet 1% prowizji gdy mozna za darmo sie samemu rozliczyc!!!!! jesli ci sie nalezy zwrot podatku to nie ma bata zeby ci nie dali jak masz dokumenty! ja od poczatku mojego pobytu zawsze chodze sama do inland revenue, wypelniam formularze i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coctail zone
Zgadzam się. Ja w w tym roku z Polski rozliczałam się sama. Do mojego p60 dołączyłam formularz p86 (do ściągnięcia na stronce hmrc) i wysłałam pocztą. Upoważniłam także siostrę do odebrania czeku, który przyszedł na jej adres. Na pieniążki czekałam 2 miesiące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamakasi
czy podatek z Anglii mogę rozliczyc tylko w oparciu o payslipy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>>czy podatek z Anglii mogę rozliczyc tylko w oparciu o payslipy?>>>> Witam, podatek angielski można rozliczyć w oparciu o P45 i/lub P60, ale także Euro-tax.pl może uzyskać dla Państwa zwrot podatku na podstawie tylko ostatniego payslipa. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>coctail zone Zgadzam się. Ja w w tym roku z Polski rozliczałam się sama.>>> Witam, Oferta Euro-tax.pl skierowana jest do osób, które nie chcą, nie mają czasu, lub występują inne przeciwności w samodzielnym rozliczeniu, w takich sytuacjach swoją pomocą służy Euro-tax.pl i wykonuje czynności w celu uzyskania zwrotu podatku zamiast Państwa. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaczordufy
jak moge uniknąc podwojnego opodatkowania rozliczajac podatek z UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Podatnicy, którzy pracowali w UK i otrzymali zwrot podatku nie mają obowiązku wykazywania go w polskim zeznaniu PIT. Polska zawarła z Wielką Brytanią umowę o unikaniu podwójnego opodatkowania w oparciu o metodę wyłączenia z progresją, dzięki temu dochód polskiego rezydenta uzyskany i opodatkowany w UK zostaje zwolniony od podatku dochodowego w Polsce. http://www.euro-tax.pl/aktualnosci/rozliczenie-z-polskim-fiskusem,122.html Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andrzej Br.
Ja polecam twojpodatek.pl Na ich stronie jest dobrze i czytelnie wytłumaczone jak wygląda załatwianie tego typu spraw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość coctail zone
Wydrukowanie 2 formularzy nie zajmuje nie wiadomo ile czasu. A potem tylko iść na pocztę w wolnej chwili, kupić znaczek i czekać na zwrot. Po co komuś płacić za takie banalne rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pieszowolka
czyli jakie formy trzeba wyslac? P60 i co jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Boryk
Ja tam wolę zapłacić te pare groszy i mieć spokój, nie ma czegoś takiego jak banalność jeśli załatwiasz coś z urzędem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość numerowaaaaaa
Najlepiej jest wyslac formularz, bo w Revenue siedza czasem nieudolne baby i nic nie wiedza. Swoja droga, mi sami przyslali czek w tym roku zwrot podatku, a nawet nie wiedzialam, ze mi sie nalezal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jaropełek
ja tam wole sprawdzone sposoby :) ta strona twojpodatek to koszt tylko 99zl i zrobia wszystko za ciebie, chyba sie opłaci niz gonić i wszystko samemu załatwiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
>>>pieszowolka czyli jakie formy trzeba wyslac? P60 i co jeszcze?>>>> Witam, do rozliczenia podatku angielskiego potrzebne jest złożenie dokumentu P60 lub P45, w Euro-tax.pl możliwe jest także rozliczenie podatku na podstawie ostatniego payslipa. Pozdrawiam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×