Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Dziefffcynkaaa

Był temat o fotkach tyłków i cycków, Moze teraz Faceci Pokaża...?

Polecane posty

Gość taki se jeden
dochodze do wniosku patrzac na kilka ostatnich stron, ze kobiety sa o wiele bardziej wredne od facetow. Facet nie powie zlego slowa o zadnej cipce bo dla niego kazda jest piekna, a wy jedziecie po gosciach, chociaz nie sa jacys bardzo tragiczni. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jajuszka
mmmmmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fota dla was
do cos mi sie zdaje wiesz jakiej jest wielkosci przeciętna meska reka? to popatrz na moją reke na zdjęciu. a pozatym przeciez mówiłem na początku ze 16.5 na 14 wiec chyba nie mówie ze jest az tak wielki nie?:P dziewczyny wasze zdjęcie:) DO WERONAAA czemu nie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronaaaa
ja nie wiedzialm ze faceci sa zazdrosni o jajka hehehe fota dla was -chyba cie przestana lubiec koledzy heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fota dla was
oj trudno sie mówi:) a tak powaznie to wstawiłem tylko te zdjęcia zeby usłyszec bezstronniczy komentarz. bo zadna mi nigdy nie mówiła ale wydawało mi sie ze nie jest za duzy:) a tu prosze:) ej dziewczyny wstawiłybyscie zdjecia swoich pipek lub pupci co?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam za
Mój ma ok. 16 cm (raz wiecej, raz mniej zależy od podniecenia) i również ok. 16 cm obwodu i jakoś nikt tutaj nie pisze, ze by mnie ujeżdżał 24h, także nie wiem co jest grane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weronaaaa
bo nie liczy sie tylko dlugosc ale i kolor (niektore sa takie sine blee) , ilosc i widocznosc zyl:) ksztalt .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania xxxxxxxxxxxxx
przepraszam za ale on ma całego grubego a tym masz to 16 przez guza na nim. obetnij se go lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hehehe dobre

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto dla was
kwiatuszki wstawicie te swoje zdjecia:) chciałbym zobaczyc te ciałka które chciałyby mnie "ujeżdzać" :) alboo mi wyslijcie na meila jak nie chcecie tu co?:) podac waM?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam za
nie wierze, ze to jakas dziewczyna pisala :) jaki "guz" - lecz sie czlowieku :) lekkie zgrubienie dla zwiekszenia rozkoszy, gdzie indziej ma 15 to i tak wiele. zobaczcie na penis.com.pl srednie rozmiarow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekkk
Ja tu specjalnie zdjęcia wklejam i tylko jeden komentarz. i to negatywny hehe. skandal ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto dla was
ja tam nie narzekam. tylko cos aniołki zdjęc nie chcą mi wysyłac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam za
Marek - sa inne fora specjalizujace sie w pokazywaniu siebie i tam kazdy cos pokazuje i dopiero moze komentowac i moze zdarzaja sie negatywne komentarze, ale sa uzasadnione i napisane jakos tak przyzwoicie, a tutaj jakies smarki sa, cholera wie czy to w ogole dziewczyny a jak tak to mozliwe, ze jakies paszczury albo smarkule i tyle w tej kwestii. Dzieki, znikam stad, wiedzialem, ze nie ma po co wracac na ten syf zwany kafeteria. Pozdrawiam jedynie Panienke z Okienka 11 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to pewnie nie
aniolki tylko jakis zgred. albo dzieci w wieku szkolnym - co ci maja wyslac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehem ...
no właśnie, coś nic swojego pokazać nie chcą ... co najmniej podejrzane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo to pewnie nie
a wy sie obnazacie jak barany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszeneczka
foto dla was -faktycznie jest niezly ale czy by sie zmiescil do mojej malej pipki to nie wiem heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto dla was
dzięki;) jak chcesz mozemy spróbowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szyszeneczka
nie odmowilabym bo jest naprawde super ktos tu wspomnial o kolorze fakt siny odpycha ale to cacko pychota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto dla was
dobrze słyszeć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faaaanka
foto dla was - ile masz cm. ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto dla was
16.5 na 14 gdubosci. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bosche
foto dla was" Niezłe masz ciałko na tym ostatnim zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehem ...
mój ma coś koło 17 i mniej więcej 14,5 obwodu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marekkk
"przepraszam za" ale ja się nie obrażam na dziewczyny. "ciut" przewrażliwiony jesteś hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto dla was
dzięki dzięki boshe:) ja to wogole skromny jestem ale i tak lubie jak mnie ktos chwali :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przepraszam za
Marekkk - no moze ciut jestem, ale przyznaj, ze tutaj jest najrozniejsza zbieranina i kto wie, moze jakis glupek ci dowali bo mu sie aktualnie nudzi i sie poda za np. maryske21 czy cos takiego. Tyle tematow jest o rozmiarach i wiem, ze sa duzo mniejsze od mojego, ale teraz wychodzi, ze on musi byc jeszcze LADNY. A moze jeszcze cholera ma prac, prasowac i wynosic smieci? to forum jest tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foto dla was
ej stray sory bardzo ale Ty nie rozróniasz cipki ładnej od Cipki brzydkiej? dla Ciebie to wszystko jedno? dziewczyny poprostu lubią jak po fujarce widac ze jest zadbana. lubisz zarosniete Cipy> nie a wiesz czemu? bo sprawiają wrazenia nie higienicznego. a jak sobie zgolisz to jest zupelnie co innego. kilka dziewczyn które widziały mnie na zuywo nago. mówiły same ze tak jest zajebiscie porównując do tych zarosnietych co kiedys miały doczynienia bo wydają sie poprostu bardziej higieniczne. fiut to nie buty trzeba o niego dbac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×