Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cwikla kopytko

Horoskop erotyczny dla każdego.

Polecane posty

Krótka i treściwa ocena temperamentu, oraz uczuciowości na podstawie daty urodzenia. Zapraszam :) Możecie wpisać też date swojego partnera powiem wam czy pasujecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femiiiiii
no cwikla pisz szybko co ci tam wyszlo:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra to dawaj mój lubisz urozmaicenia, zarówno jeśli chodzi o techniki, jak i o partnerów, kochasz troche powierzchowanie i raczej dobierasz partnera ze wzgledu na intelekt , musi być troche wariatem z polotem :) może artystą lub wynalazcą :) 🖐️ Gratisowo poza erotyka jestes pracowita i dokładna. Ale rownież wrażliwa, możesz sie obażać, moze piszesz wiersze lub ładnie śpiewasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cwikla moge ci podac ale i tak napiszesz bzdury na moj temat jak cie znam :O skad mam wiedziec ze napiszesz szczerze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Femii to bardzo silna magnetyczna osobowość, albo kocha albo nienawidzi, uwielbia dobry namiętny seks, nie lubi byle czego. Może troche jak modliszka :P? albo femme fatale, wszystko odczuwa głęboko i intensywnie. Masz świetny gust jesli chodzi o ubiór, możliwe jakies zdolności manualne lub artystyczne ale jesli nie to ubiór na 100% mozliwe że ładne stworzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Marta mozesz zaryzykować, mam program do obliczania kosmogramów, nic cie to nie kosztuje i tak cie nie znam. Troche sie wczoraj pozarliśmy ale ja do ciebie nic nie mam :) 🌻 jako przeprosiny moge ci napisac cos szczerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość femiiiiii
haha skad to wziales????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani marta dla ciebie specjalnie wysile sie na więcej. W uczuciach nie bardzo dasz sobą manipulować, raczej kochasz z głową, podobnie jak kolezanka patrzysz na intelekt, rozmowa z partnerem, wspólne zainteresowania , wycieczki są dla ciebie bardzo ważne w związku. Na zabój rzadko kiedy sie zakochujesz, ta osoba musiala by byc naprawde wyjatkowa. Jesli samotna mozesz miec dylemat z wyborem partnera, bo co lepiejszy to kusi :) Jednak dla tego jedynego jestes ciepla, umiesz otoczyć luksusem, cieplem, jestes hojna jesli chodzi o podarunki i równiez w glebi duszy lubisz dostać jedną elegancką rzecz niż coś o średniej jakości. Czasami za dużo mówisz , jestes bardzo komunikatywna, jednak momentami musisz sie ugryzc w język :) W seksie mozesz być damą ( tu mam problem bo księzyc jest na pograniczu lwa i panny), jesli jest w pannie dokladnie to byla bys osobą troche skromna jesli chodzi o te rzeczy :) taka troche onieśmielona :P. Jesteś jakimś przełożonym lub szefem? Pelnisz jakąś ważną role gdzieś? :) jesli nie to wszystko przed tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31.10.1984

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
thx 😘 nio i powiem ci ze duzo sie zgadza; nie nie jestem szefem ani przelozona, pracuje jako freelance a czy mozesz jeszcze mojego meza 12.16.1966 (i jak z tym dopasowaniem bo jak na razie jest super)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piękna i zmyślona, jeśli nie skaczesz z kwiatka na kwiatek, to przynajmniej masz kosmate myśli napotykając ciekawych atrakcyjnych mężczyzn. Możesz być z kimś dla zabicia nudy. Jesteś niespokojnym duchem, takim chochlikiem ciekawskim który jest zawsze i wszędzie, z odrobiną artyzmu lub pociągiem do podróży, filozofii, możliwe że lubisz konie lub styl militarny (ale niekoniecznie) Księzyc w skorpionie, to kobieta bardzo erotyczna, z dylematem egzystencjalnym być moze :) trudna do zaspokojenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabriela .....k
22.03.1982 moja data urodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31.10.1984
Ja poproszę też, ja też!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
31.10.1984 czasami nie potrafisz wyrazic słowami tego wszystkiego co się klebi w twojej duszy, ale przezywasz wszystko bardzo intensywnie, możliwa zazdrość, ale róznież wenus w strzelcu nie myśli tak od razu o poważnych związkach, mozesz podświadomie związywac się z osobami dziwnymi, w jakiś sposób innymi, oryginalnymi, lub sama byc bardzo orayginalną osobą, czasem zakochujesz sie na zabój na śmierc i życie i równie szybko ci przechodzi. To jest jak błysk błyskawicy a potem takie rześkie powietrze :) Typ kobiety samotnej w tlumie. masz coś z marylin monroe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to ja tessssz
05,11,1984 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 31.10.1984
Dziękuję 🌼 Z lekkim przerażeniem stwierdzam, że w znacznej mierze pokrywa sie to z prawdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość georgee
21.07.1959

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jaaaaa, ale gość- takie moje pierwsze skojarzenie. Bardzo ciekawa osoba. Przedsiębiorczy w życiu. W milości troche nie potrafi okazac swoich uczuć i powiedziec o swoich pragnieniach partnerce, jednak jesli sie do kogoś przywiąże to kocha po swojemu na samym dnie swojego serduszka. Mógł miec w życiu troche przerabane ( może z ojcem, lub kimś z rodziny, zwykle musial liczyc sam na siebie) jeste poważny i odpowiedzialny. W kontakcie z Panią Martą...mogła to być milość romantyczna bardzo i otoczona jakąś tajemniczą mgiełką, moze od poczatku nie wiedzieli o sobie wszystkiego, moze po latach odkryć różne złudzenia co do jego osoby (albo on co do niej) czasem ostry jezyczek pani Marty, oraz ciente riposty jej męża moga prowadzic do awantur zazwyczaj o sprawy błahe =] Dziwna ta opozycja saturnów, przeważnie mowi o duzo starszym partnerze... noi tu sie to sprawdza, mąż=idealny ojciec, którego zabrakło mi w dzieciństwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki 😘 podziwiam za pracowitosc ;-) a jesli chodzi o tresc - to tak w 75% sie zgadza ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabriela K- Buńczuczny baranek, który lubi się zamartwiać i czeka na kogos naprawde wyjątkowego, może szalonego, moze taki wcale nie istnieje. Utalentowana moze być, np taniec, odważna, nawet jesli o tym nie wie. W seksie nie jest nazbyt wymagająca, raczej ciekawa róznych rzeczy ale nic na siłe. :) Kasia_r_21 + jej kochany: Ty jesteś aktywna, rozmowna, intelektualistka, mozesz lubić czytać lub sama piszesz i to wcale bzdury ale mądre rzeczy. W głębi duszy opiekuńcza i dobroduszna, sprawiedliwa, przynajmniej się stara. Dobrze zorganizowana. W łóżku potrzebuje oprócz przyjemności samej w sobie trochę nastroju, uczucia, ciepła, nie pójdzie się bzykac z byle kim. Instynk macieżyński ukształtowany prwidlowo, lubi dzieci i one lubią ją. Moze byc troche skryta. Lubi pieszczoty piersi, sa u niej bardzo wrażliwe. Aha no i partner musi być jej wierny na amen, bo nie ma zmiluj się. On moze sie wydawac za bardzo zainteresowany seksem, może za bardzo...w każdym razie ma bardzo silnie rozwinięty temperament. jest to milość Uraniczna, tzn, możliwe że od pierwszego wejrzenia leciały iskry, pierwsze wrazenie bylo silne, ale aby utrwalić ten związek trzeba czegoś więcej. On moze byc marzycielem, mieć sporą wyobraźnie. jest tu kilka trudnych aspektów, mozecie miec odmienne cele zyciowe, ale zycze wytrwałosci ;) Możliwe że ty również miałaś trudne jakieś chlodniejsze relacje z jednym z rodziców. Może tam tkwic jakaś ukryta rana i przez pryzmat tego zdarzenia oceniasz zachowanie swojego chlopaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×