Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cwikla kopytko

Horoskop erotyczny dla każdego.

Polecane posty

forumowiczanka : osoba1; 04.07.1983 - to osoba skryta, nawet jesli okazało by się towarzyska, to jednak tak naprawde mało kto co o niej wie, chyba że ktoś kto zna ją od lat i jest z nią naprawde blisko. Lubi bujac w oblokach, marzyć, uwielbia jeziora, możliwe ze pala sympatia do zwierząt, lub angażuje się harytatywnie. jest bardzo wrażliwa, może kiedys próbowala pisać wiersze? Kolekcjonuje coś? Lubi stare rzeczy, pamiątki, zdjęcia, pocztówki? Wybacza ale pamięta. Zakochuje się szybko, gwałtownie, niemal za każdym razem od pierwszego wejrzenia, ale potem jakoś ucieka i się chowa. Mężczyzna jej życia powinien odzwierciedlac jej cechy, mieć podobne zainteresowania, otoczyć ją opieką, zapewnić jej emocjonalne bezpieczeństwo. W najbliższym czasie moze rozpocząć się dlugotrwały proces całkowitej odmiany jej życia, co moze troche zaburzyć jej dotychczasowa egzystencję. Jednak to wszystko będzie oczyszczające i potrzebne. Trzeba się przygotowac psychicznie i powiedziec soie było, minęło... osoba2: 22.03.1983 to osoba o połaczeniu intelektualistki z ciągotami mistycznymi, emocjonalnymi, moze troche psychologii Osobowość magnetyczna, trochę niedostępna i niepojęta. Bardzo aktywna, byc moze jej dzialania są czasem abyt agresywne, pospieszne , nieprzemyslane. Idzie naprzód bez zastanowienia. Chcac nie chcąc jest dla wielu osób przewodnikiem, przeciera pierwsza szlaki. jest samodzielna, rodzice jej nie rozpieszczali. Lubi piękne rzeczy, wartościowe, markowe, wyszukane. W głebi duszy moze być zagubiona. Przyda jej się odpoczynek od zgiełku życia. osoba3: 04.07.1988 Może występować słabość charakteru , a także to, że osoba nie będzie zdawała sobie sprawy z własnych motywacji. Może pojawić się pragnienie osiągnięcia czegoś wielkiego, cudownego czy nadzwyczajnego, ale często brakuje do tego zwykłej mądrości czy zdolności do podążania za tym co najlepsze. Groźne jest tutaj popadnięcie we wszelkiego rodzaju nałogi, co może się bardzo często skończyć uzależnieniem, z którego potem bardzo ciężko wyjść. Mogą być problemy ze znalezieniem odpowiedniego partnera, wkopywanie sie w rózne nieciekawe znajomości. osoba lubi dużo mówić. Mimo że jest raczkiem, raczej ma skłonnosci do wielu romansów, niekoniecznie dlatego że chce, może to lęk pzred odrzucenie. W samym jej wnętrzu jest jednak dużo wrazliwości, jest podatna na krzywde. Może wykorzystać swoja wrażliwość do pomagania innym, pracy społecznej, jeśli jest inteligentna może wybrac zawód związany z medycyną. (lekarz, pielęgniarka, fizjoterapeuta) albo socjalną ( resocjalizacja, pedagog?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała lady nienawidzi byc pomijana :) To indywidualistka o głebokich możliwe nieraz mrocznych myślach. Przenikliwa, dociekliwa, ciekawa, zdolności lub zainteresowania psychologiczne. czasami moze wydawac się smutna, ale ona raczej jest zamyślona. Jeśli masz aparat, to robisz dobre zdjęcia. Oscyluje między dyplomacją a waleniem prawdy prosto z mostu, co daje bardzo ciekawą osobowość, w rezultacie nie wiadomo czego się spodziewać. Kiedy mysliszze wybuchnie, ona jest zaskakująco uprzejma i taktowna. kiedy spodziewsz sie pobłażliwości ona wybucha. Facet musi byc silny, odwazny, nie jakas dupa, dobrze by bylo z motorem , moze jakiś harley? :D Interesuje się ludźmi, relacjami, analizuje ich zachowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe wiesz duzo prawde a co do harley'a to wole scigacze:P fajna ta wrozba:) dzieki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekkawska
28.04.88 on 15.10.81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i jeszcze ja proszę
kobieta, 29 luty 1984 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witolllddd
Witold 2/11/76

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja i ona - oboje jestescie ognistymi stworzeniami i każdy WIE swoje, to jednak moze byc z was udana para szczególnie pod wzgledem wspólnych zainteresowań, pasji, podrózy , przygód, w każdy mrazie dobrze sie ze soba bawicie. Ona jest narazie bardzo mlodziutka i fiu bdziu ma w głowie. Ona moze czuć się przy tobie czasem za bardzo skrepowana, nie mozesz traktować ją jak ojciec, bo kiedyś ci to wypomni. Widze uraniczność czyli uczucie nagłe i bardzo silne , które równie szybko moze wygasnąć. Jeśli każdy popracuje nad sobą, ona przystopje z zabawą a ty nie bedziesz jej zbytnio kontrolowal to mozecie kiedys tam w przyszłosci stworzyc cos powazniejszego. Musze lecieć 👄 całuski 🌻 buziaczki :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awril
cwikło-dziekuje za horoskop...jestem zdumiona trafnoscia....:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pominęłas mnie chyba bo ja nie widze niczego co by bylo kierowane do mnie:( ponawiam Alicja 26.02.1988, on 27.07.1985.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajekokodżambo
ja 08.07.1987 on 16.12/1977

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kopytko by się zgadzał opis ;) ale my nie poślubieni ;) hmm myślałam że mi wyśpiewasz o moich perwersjach :D albo jego :D buźka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosiek-pominięta ona
5.10.91

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Wazna
A ja?;-) 16.07.1981 moj luby: 9.04.1980 Dziekuje za poswiecony czas:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *klepsydra*
ja-15.11.1987 on-19.09.1983

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość forumowiczana
dziekuje! 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pieknotka 2333
cwikla kopytko , dziekuje Ci barrdzo, wszystko sie zgadza , to niesamowite!!! Skad to bierzesz, czy sam dedukujesz jakos?, Super. Czytajac opisy typowej Panny czuje, ze to ja tylko w polowie, ale to od Ciebie to ja w 100% Moj tata jest zodiakalny lew i kazdy mowi, ze mam jego charakter., ak samo rozrzutna, bezmyslna i lubie luksus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ceslawawwwa
Bardzo bym prosila dla mnie tez Ur. 20 marca 1957 , slonce ryby a ksiezyc strzelca czy to ma znaczenie jaki ksiezyc jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekkawska
Zostałam pominięta:P Ja 28.04.1988 On 15.10.1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwila kopytko
Ciekawska :] - jesteś wielka w jakiś sposób, prawdopodobnie masz niesamowitą pogode ducha i z najbliższa osoba podzieliła byś się wszystkimi skarbami. Możliwe, że masz oprócz tego cos jeszcze bardzo dużego np dom lub kawałek ziemi ( choc niekoniecznie, to moze dotyczyc wyłącznie twojej osoby ducha lub ...ciała) (jestes zamożna albo masz gospodarstwo?) Wybór partnera bardziej podktuje ci rozum niż serce, choć pokus miłosnych jest wiele, raczej miłostek, to kandydat na męża musi prezentować soba coś wiecej. Wskazany facet z talentem do robienia interesów, zarzadania finansami, ale także oczytany i wyksztalcony. Nie brak tu pewnej harmonii z naturą, obcowania z nią. Potrafisz mysleć realistycznie, oceniac straty i zyski, luisz rodzinne przyjęcia, dobre potrawy. Skłonności do egoizmu. Ubiór możliwe że sportowy lub coś w poblizu. Moze wygodna elegancja. Nieraz potrzeba niezalezności, niekonwencjonalne rozwiązania. Z twoim partnerem: Małżenstwo macie wpisane w gwiazdy jak byk, chociazby nie wiem jak się układalo. A wcale nie jest tak najgorzej. On coprawda moze być odrobine za bardzo wygodny i wszystko chcialby dostac leką ręką, raczej musi pracować intelektualnie ( calkiem możliwe ze artysta), fizyczna praca mu nie słuzy.Jest odrobine leniwy ale zdolny. Ma skłonności do licznych flirtów i niezdecydowania. Niemniej jednak potrafi byc bardzo romantyczny, macie wspólne podniety intelektualne. Także temperament zgodny i naprawde spory. W każdym związku sa okresowe spięcia, które mogą dotykać róznych fer życia, tutaj dopiero po dłuższej znajomosci moga pojawic sie przejsciowe zniechęcenie jednego z was, albo ... jakaś dziwna historia w tle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznzie ;) ja - 02.02.1986, on - 12.01.1973 :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwila kopytko
Amorek.83 Lubie rocznik 1980, szczególnie z tych okolice czerwca. To ludzie którzy nie mieli w życiu za lekko, a jednak nie poddają się. Tak wtedy poczatkiem lata 80r ułożyły się dziwnie planety, które naprawde powoli poruszają sie po niebie, ze w zasadzie dużo ludzi ma przechlapane. Ci słabsi poddają się, rezygnują, coś wiecznie hamuje ich działania, wszystko wychodzi nie do końca tak jak by tego chcieli. szczególnie rok 2003 mógł być takim pzrełomem i mogło zdarzyć się coś nagłego i niekoniecznie korzystnego.Skłonności do autodestrukcji, urazów, nieostrożności, dolegliwosci ukł.pokarmowego.Mozliwe doznanie krzywdy w przeszosci. Bardzo adekwatne tu jest powiedzenie "co cie nie zabije to cię wzmocni" Jesteś prawdopodobnie osobą bardzo pracowitą, zdolności do skupienia się. Niepoprawna idealistka, szukająca wciąż nowych przygód, nieco spogladajaca czasem wstecz. Partner powinien być połaczeniem zaradnego i mądrego + artystycznej duszy lubiącej podróze i inteligentne rozmowy. Ur. od 0:00 do 16:00 - raczej zdystansowana uczuciowo, niepewna, analizujaca. Ur. po 16 typ bardziej marzycielsko- artystyczno- leniwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cwila kopytko
pominęło mi sie kilka osób zaraz to nadrobię... i jeszcze ja poproszę... To niezwykla niemal niematerialna istota wychodząca z naelektryzowanej mistycznej mgły. Pseudonim tak zamaskowany, jakby nic nieznaczący, a tu proszę...na dnie duszy znajduje sie jakas tajemnica, z której być może ona sama nie zdaje sobie sprawy. Być moze kieruje tobą podświadomość, która nie zawsze podsuwa prawidłowe odpowiedzi i popycha nieraz do zguby. Cienka granica między wolnością, niezależnością, a poczuciem osamotnienia. osoba roztargniona, niecodzienna, wyjęta jakby z innej bajki ;) Stawiam konia z bryczką , że masz talent pisarski plastyczny, albo chociaż ładnie śpiewasz. :) a moze wszystko naraz :) Potrzebujesz faceta z głębią, który zrozumie twoją duszę i będzie umiał z nia współgrać a jednocześnie będzie na tyle potrafił zdjąć cię z obłoczków aby przypomniec o zapłacie rachunków. :) Uważaj na damskich bokserów, agresywne typy. Nie daj się wykorzystać ani poniewierać. czasem zajebiste głębokie oczy kryja w sobie dusze psychopaty. Nie daj się też owładnąć pzreróżnym dylematom egzystencjalnym. tak poza horoskopem, czuje do twojej osoby silną sympatię 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witolddddd - same osobistości dzis, mam zaszczyt obslugiwać. Twoja przyszłość to przekaz informacji lub chirurgia :). Burza mózgów, niebywale lotny umysł, poczucie humoru, możliwa groteskowość.Nagłe olsnienia, mysli jak błyskawice prosto z najgłębszych głębin. Natomiast w miłości ojjjjjj :> mam mówić głośno? Tajemnicze romanse, ukryte przed całym światem, schadzki i flirty a jednocześnie wieczne błądzenie we mgle. Jest jednak wrażliwym facetem, choc prawdopodobnie wcale się do tego nie przyzna. Ostatnio mogły zajśćw jego filozofii życiowej gwałtowne zmiany powodowane nagłym olsnieniem, lub wydarzeniem. jeśli nie to wszystko pzred tobą, tylko nie przesadzaj wtenczas z używkami. Teraz własnie masz fajny okres do poznania kogoś, kto wniesie trochę pogody, jeśli coś działa ci ostatnio na nerwy, pomoże się odstresowac. Na wszelki wypadek pilnuj też żelazka i podokręcaj krany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam jeszcze raz, nie chce sie naprzykszac, tylko przypomniec :) jesli mozna: ja - 02.02.1986, on 12.01.1973

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×