Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

cwikla kopytko

Horoskop erotyczny dla każdego.

Polecane posty

Gość ciekkawska
Dziekuje!:) Az sie zdziwiłam ze tyle rzeczy może sie zgadzać;) Co do naszego związku to już nieaktualne... właśnie dziś sie dowiedziałam ze jest ta trzecie i on sie zastanawia kogo wybrać. Dla mnie to koniec także od teraz jestem singlem. A co do jego wygodnictwa i flirtów zgadza sie w 100% a i te zdolności do interesów tez trafione bo on ma swój biznes.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Wazna
up:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusiaaaaczek
28.kwiecień.88

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenkam
poproszę i dla mnie, kobieta 23 kwiecień 1974r.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la cubanita
19.02.1986 ladnie bardzo prosze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jajajekokodżambo- rzadko spotykany w przyrodzie typowo typowy raczek :) Masz bardzo dużo cech swojego znaku solarnego, ponieważ także inne twoje planety osobiste tu się znajdują. Mianowicie wenus, która odpowiada pzrede wszystkim za uczucia, stosunek do otoczenia, gusta, zmysł estetyczny; jak również merkurego- wyznacznik cech intelektualnych. Tak więc jestes osoba bardzo wrażliwą, bardziej niż inni uciekającą w pzreszłość, w marzenia, w świat wyobraźni, muzyki. Czasami trudno sie skupić na czymś. Najodpowiedniejszy facet dla ciebie to opiekuńcza rybka. Możliwe zamiłowanie do przygód i podróży, po których zawsze z utesknieniem wraca się do kochanego ciepłego domku. :) jesteś dobra i bezinteresowna, ale zbyt mocno bierzesz krytykę do siebie i możesz się obrazać, albo pamiętać krzywde. Jednak ogólnie powinnaś być osoba pogodną. I choć to co już poznane jest bezpieczne i stabilne, nie boisz się powoli ale sukcesywnie stawiać kroki naprzód. Bowiem jesteś świadoma że to konieczność. W łóżku potrzebujesz ciepła, oddania, silnych ramion ale i odrobiny pomysłowości. Z twoim partnerem: Albo sie hajtacie albo rozchodzicie. =] ała, skąd wyście się wzięli w ogóle ... Strasznie to zakręcone ale dobra....od razu leciały iskry. On jest tak przesympatyczny, otwarty i zyczliwy, że szok. Ujmujący bardzo facet, nie dziwie ci sie...Mozliwe tez że ślub nagle, a przynajmniej jest w tym coś zaskakujacego, albo chcecie to zrobić w jakiś niecodzienny sposób. Mimo to ja bym tu pod sufit nie skakał. Zalecana ostrożność. Nie wiadomo do końca jakie on ma intencje. Przyznam szczerze ze trudno mi go rozgryźći całą ta relację, moze boję się trochę niesprawiedliwie go osądzić, abyś nie doznała przykrosci, bo życze ci szczęścia. Niemniej niezależnie od intencji, potrafi być uczuciowy, sprawić byscie się ze soba dobrze czuli, zadbać o nastrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Wazna
Hej a ja? :-) Bylam przed kokojambo:-) Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze ja poprosze - podoba mi się twój horoskop, tzn sam wykres, posadowienie planet w domach, lubie ogólnie artystyczne dusze, nawet jesli czasem zapominaja o swoich talentach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la cubanita
CK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Wazna
ok :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktosiek- pominięta ona , to młody lew. tak tak, znowu panna o cechach lwa. Mozliwe ze zlotowłosa, ale aby to stwierdzic potrzebował bym jeszcze sokladniejszych danych jak godzina ur.. W każdym razie pyskata :) ale za to taktowna i wielkoduszna. Lubi błyszczeć, być zauwazana, zwiedzać dalekie kraje najlepiej ciepłe, możliwe zamiłowanie do tańca. Dobry mążdla niej to mąż wysoko postawiony, którego zawsze by wspierala i byla by z niego dumna, moze być kilka lat starszy, albo przynajmniej poważniejszy niż przecietny młodzieniec. Jeszcze troche za młoda. Jesli ur przed południem, w godzinach rannych, możliwe jakieś smuteczki z przeszłosci. obrażalstwo, albo któryś z rodziców mógł być zbyt surowy, albo po prostu słabszy kontakt emocjonalny. Zaraz bedzie Pani Ważna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iza 35709234570
19 sierpień 1991

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Wazna
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Ważna- powinnaśwziąć udział w castingu do smerfów :) . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .podobno szukają Ważniaka :) Bardziej potrzebuje uczucia niż wyszaleć się w łóżku, do którego podchodzi nieżmiało i tylko z osobą do kórej ma pełne zaufanie, oddanie i miłość po grób. Moze to jakiś slad po rodzicach...? Jeśli by uściślić horoskop co do godziny i miejsca, można by przypuszczac że były spięcia w domu rodzinnym. Pani Ważna to bardzo kobieca kobieta ;) w sensie imidżu, prawdopodonie wyróżnia się z tłumu. Kojarzy mi się połączenie zwiewności, lekkości(rak), ekstrawagancji+ biżuteria(lew) i prostoty (garsonki, żakiety) (koziorozec), nie wiem jak to możliwe :) Może lubisz zmieniac style? To u ciebie zalezy raczej od sytuacji, które lubią sie zmieniać, szczególnie jeśli ma się do wyboru pracę, romantyczne randki, a niekiedy jakies wypady w górki czy gdzieś :) Razem z twoim lubym: Prawdopodobnie to związek karmiczny, :D znaliście się chyba w poprzednim wcieleniu. ;) A tak poważnie, jesteś dla niego wcieleniem idaelnej kobiety i matki. Jego partnerka powinna byc właśnie taka- delikatny raczek z pazurkiem lwa i lotna inteligencją blixniąt. On cie moze czasami dobijać, i wprawiac w gorszy nastrój, w zasadzie nie wiadomo z jakiego powodu, moze trzeba mu dać czsami odrobine samotności i pozwolic mu pobujać w obłokach, on naprawde nie spiskuje ani nic nie kombinuje. :) Chyba że juz na tyle go znasz, że wiesz w czym rzecz. Przyciąganie erotyczne bardzo prawidlowe - koniunkcja wenus-mars- taka typowa i bardzo pożądana w horoskopach porównawczych (k+M) Jednak na koniec zastanawiająca mnie zrecz, a mianowicie, czy ten związek nie jest w jakiś sposób inny, wyróżniacie się czyms jako para, lub jedno z was wybiega poza kanony? ;) Równiez tu trochę nie dokońca szczere uczucie , bardziej można to nazwać silną więzią emocjonalną. Czasami oczyszczające atmosferę kłótnie, ale nie warto za kazdym razem trzaskać drzwiami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la cubanita
😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka_a - śmiem rzucić ostre stwierdzenie że jesteś pracoholikiem. To nie jest aż tak typowe dla wszystkich koziorożców, jednak ciebie dotyczy to w szczególny sposób. Pedanteria panny, upór, ambicja i pracowitość prawdziwego rogatego koziorożca. Jesteś bardzo dobrze zorganizowana i poukładana, realistka, jednak powiedzenie iż twardo stąpasz po ziemi i nic poza materialnym surowym światem nie widzisz byłoby niesprawiedliwe. Masz bardzo dobrze rozwinięta intuicję i malo kto wie, jak doskonale potrafisz ją wykorzystać. Mogą pojawic się nawet prorocze sny. Czasami lubisz sobie pomarzyć, na przykład o własnej stadninie koni. Albo o wolnych mustangach hasajacych po polanie :) byc moze dalekich podróżach. Ale czy to tylko mrzonki, czy w końcu zdecydujesz się na ten urlop? :) W miłości panuja nagłe zmiany kierunków. dziwne pzreblyski, nagłe zakochania i równie nagłe i szybkie odkochania. Jednak istnieje szansa że w końcu raz a porządnie zakochasz się bez pamięci i będzie to bardzo głęboka relacja, skłonność do zazdrości. Wybredna w wyborze. No bo jak tu połączyć porządnego, ambitnego, trchę poważnego, dobrze sytuowanego mężczyznę z odrobiną wariata i szaleńca? Takie rzeczy tylko w erze. :) Z twoim partnerem: o właśnie go znaleźliśmy, wariata napewno :) wynalazczego, marzycielskiego, troche nie potrafiącego do końca powiedzieć tgo co czuje tak od razu z mostu, jednak można na niego liczyc jesli chodzo o wierność, ba to wspanialy przyjaciel, takie jajko niespodzianka, który czasem potrafi człowieka wyprowadzić z równowagi. Nie ma co ukrywać Agnieszka również to potrafi, szczególnie jej zmienne humorki :) i różne pomysły do których on moze czuć się przymuszony i zniechęcony.Szczególnie jeśli te pomysły wiążą sie z jakims przykrym obowiązkiem typu skarpetkowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la cubanita
a moze ja bede teraz pierwsza:) plissss 👄 👄 👄 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość milenkam
po martusiaczku ja byłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość la cubanita
o to ladnie:P i kto jeszcze?:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
klepsydra Wnikliwa osoba, lubiana przez otoczenie, towarzyska, prawdopodobnie lubi mężcyzn w typie artystów, np. muzkyków. Styl ubioru militarno klasyczny, dosyc oryginalny. Ciągoty do wielu mężczyzn, jednak dusza panny, która jest surowa i monogamiczna trochę tu powoduje wewnętrzne napięcia w rezultacie może mieć dylematy sercowe. W łózku powściągliwo nieśmiała, ale to takie pozory, wystarczy jej partner z przed którym będzie umiała się otworzyc i powiedzieć czego pragnie, potrzebne jest pełne zaufanie do partnera, wtedy będzie naprawde super i pokaże swoją głęboko ukrytą naturę :) Jeśli chodzi o obecnego partnera... to ja uważam, że to jeszcze nie ta bajka. Mozliwe walki wręcz, a także pewne ograniczenia tzn chodzi o to że on w jakiś sposób może cię blokować, nie rozumieć tak do końca twojej złożonej natury. Pomimo iż posiada dobre serce i intelekt. Ten związek aby był trwały potrzebuje chęci obojga i stałej pracy nad nim. Poczatki zawsze są piękne, ale wiele osób osiada na laurach po chwilach uniesień i te nasze słabości wychodzą na wierzch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani Wazna
Jestem w szoku! Ludzie, ta kobieta prawde gada;-) W domu mialam ciezkie spiecia, Ciagle mieszam style-ciezka bizuteria plus zwiewne bluzki ..i kolory wlosow. On wprawia mnie czasem w smutek bo boje sie ze mnie zrani i zostane sama(tak po cichu mysle)a na zewnatrz jestem full energia, on zreszta tez..Nasza nietuzinkowosc moze polegac na tym ze jest Anglikiem. Skad Ty to wiesz? Buzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×