Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Lyliaaa44

flakon na perfumy? gdzie

Polecane posty

witam, uszkodziłam dystrybutor/dozownik ulubionych perfum. jak uratować prawie całą zawartość :/ szukam i nie mogę znaleźć samego flakonika z \'pskikadełkiem\' pomóżcie, może ktoś wie.. kiedyś w Centrach Handlowy były takie dziewczyny co nalewały jakieś \'perfumy\' do flakoników.. chciałam od nich kupić, sam flakonik.. ala ta firma już chyba nie funkcjonuje. chętnie zrobię taki zakup przez internet..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mirrabelka
idź do rozlewni perfum, pełno ich w galeriach- tam mają takie małe fkakoniki - chyba można kupic sam bez perfum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka .........
hmm no właśnie .... mnie to by się marzył taki piękny flakon ... np. kryształowy z taką pompką ... jak miały nasze babki ... chyba już nie ma czegoś takiego ... :( Co by można było wlewać własne perfumy do niego ... te rozlewnie to mają głównie takie kieszonkowe wersje ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość inka .........
Na allegro są ze 3 tylko ... i takie sobie ... Ciekawe, czy na targach staroci nie pojawiają się takie fajne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
inka ........., podaj link do tych flakonów.. a co do galerii, no właśnie też tak myślałam ale była w 2 CH i nic.. może się taka rozlewnia dobrze zakamuflowała :/ rozumieć że trafić w necie to raczej nie mam szans?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×