Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsds

Jakie przykre// dolegliwości miałyscie w okresie połogu?

Polecane posty

Gość dsds

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsds
mnie bolało długo krocze i chyba osłabione w ogole miałam mięsnie w tamtych okolicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsds
nic nie mialyscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fwefwfewgg
a ja za kazdym razem jak szłam kupe czulam sie jakbym miała rodzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Allaaa2222
dokuczały mi strasznie hemoroidy nie mogłam siedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydzień do pipy
nie mogłam się dotknąć. w toalecie jak szłam siku to ryczałam z bólu. kupy mi sie nie chciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka sobiej jedna druga
a ja jak czuję, że musze zrobić nr 2 to lecę do kibla bo inaczej w gacie narobię, a nigdy przedtem mi się to nie zdarzało, dobrze, że mój czas to 5 ,6 rano hehe, poza tym czuję sie wspaniale :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość modelkaa muszelek
Fuuu to co piszecie to obrzydliwe, ja kocham moja muszelke i nigdy jej tak nie skrzywdze tak jak moje oczko nutellowe. Nie lubicie swojego ciala czy cos? Przeciez mozna cc to nie sredniowiecze, ze rodz sie 30 h i jeczy w nieboglosy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaaaa
Straszne bole glowy:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydzień do pipy
modelko muszelek co ty gadasz o jakiej krzywdzie mówisz nie rozumiem. po to "ona" jest żeby dziecko wydać na świat.ciesze sie ze nie miałam cc bo bym nie czuła sie 100% kobieta. fizycznie czułam sie okropnie ale psychicznie super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość urodź przez ucho
to będziesz 300 % kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tydzień do pipy Ja rodziłam przez CC....sugerujesz że sposób rodzenia pokazuje w jakim procencie jestem kobietą?? To jest chore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie mialam zadnych dolegliwosci pologowych... swietnie sie czulam od razu... moglam chodzic i wszystko robic... godzine po porodzie poszlam sie wykapac... moje porody byly szybciutkie... z kolei wiem ze po cesarce tak szybko bym do siebie nie doszla a skad to wiem??? w 2006 roku mialam usuwany woreczek zolciowy laparoskopowo... nie moglam sie po tym podniesc przez 3 dni tak mnie bolalo a byly to tylko 3 male dziurki wiec po cesarce to bym sie chyba z miesiac nie podniosla... kobiety po cesarce naprawde bardziej sie mecza (moim zdaniem) od tych rodzacych sn ... mnie w sumie bolalo wszystko 2 godziny a taka kobiete po cesarce napewno duzo dluzej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tydzień do pipy
nie wiem czemu sie tak obrażacie przecież nie skrytykowałam kobiet po cc. napisałam tylko o sobie że czuję się 100% kobietą i nie obchodzi mnie jak wy się czujecie. każdy ma prawo czuć się dumnym z czegokolwiek. jak już kobieta napisze że rodziła naturalnie i jest dumna z tego że dała rade to od razu pojawiają się posty kobiet po cc, że jak tak można, że nie ma prawa być dumnym itd. a ja uważam że mam prawo czuć się 100% kobietą i wara wam od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buehehehe
kobietypo cesarcebardziej sie mecza hahahaha. lezai nic nie robia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ty od muszelki
pojebana jesteś. jak nie chciałaś krzywdzić swojej cipy to trzeba było zostać dziewicą do końca życia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×