Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość Imie_deszczu

nie mam co robic, wiec stawiam karty... ktos chetny na wrozbe? prosze o imie, date ur. i pytanie:) postaram sie odpowiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 5 numerologiczna
:)co mnie czeka w przyszłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nie wierzę we wróżby ale co mi tam... Agnieszka 01.07.82 czy mój mąż nadal utrzymuje kontakty z pewną "koleżanką"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monika 02.02.1986, on: 12.01.1973, czy to moj jedyny partner na cale zycie? ja czuje ze tak, ale chcialabym wiedziec co karty mowia, serdecznie dzikeuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
5 numerologiczna - zbyt ogolne pytanie... prosze o date ur. i imie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy wyjde za maż z milosci i czy bede miala dzieci? Aneta 02.03.1988

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuyttrr
kiedy bede mama? oliwia 18/09/1981

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-r-z-y-s-i-e-k
krzysiek 3 luty 1975. czy i kiedy znajde w zyciu te jedyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
neurosa1- droga Agnieszko... karty mowia, ze pewne zdarzenie sprzed lat bardzo Cie zmienilo i teraz masz w sobie mnostwo niepewnosci... nie widze, zeby wokol Twojego meza byla jakas "obca" kobieta, jednak Twoje stosunki z mezem nieco sie ochlodzily...byc moze ma to zwiazek z jego praca...postaraj sie cos zmienic w Waszych relacjach, obudzic je na nowo...w najblizszym czasie widze jakas niespodzianke zwiazana z wyjazdem i Twoja rodzina:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
tak tak - jutro jadę z siostrzeńcem na wycieczkę do parku dinozaurów :p dzięki pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
natilka- z tego co tutaj widze bardzo sie kochacie i rozumiecie mimo roznicy wieku... on ma za soba sporo niedobrych doswiadczen i jest troche niepewny, co do Twoich szczerych checi... jesli chodzi o Wasza wspolna przyszlosc... bedzie troche problemow na Waszej drodze do szczescia, zwlaszcza jesli chodzi o jego rodzine...ale Wasze uczucie powinno zwyciezyc:) on Ci bardzo ufa, nie zawiedz go:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiaPSSSS
agnieszka 02 05 1987 czy bede z nim do konca czy on mnie kocha czy on mnei zDraDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imie_deszczu jestem w szoku, tak jego rodzina, ciezko jej bedzie mnie zaakceptowac, bo pochodze z innej kultury...ale skad wiedzialas ;) zawsze wierzylam we wrozby, dziekuje serdecznie ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
nett9- wyjdziesz za maz z milosci, jednak na Twojej drodze stanie maly problem, zwiazany ze srodowiskiem zycia Twojego przyszlego wybranka. jednak nie bedziesz sie dlugo meczyla z tym problemem, bo pewna zyczliwa osoba przyjdzie Ci z pomoca:) jesli chodzi o dzieci- widze na pewno jedno, ale jeszcze nie teraz:) prawdopodobnie bedzie to dziewczynka:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
uuuuyttrr- moja droga, w przeciagu dwoch lat powinnas miec juz dzidziusia:) prawdopodobnie bedzie to chlopczyk albo blizniaki:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirowa plamka
Ania 21 07 85 czy ten ktorego poznalam to ten wlasciwy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuyttrr
dziekuje ci bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
k-r-z-y-s-i-e-k- widze u Ciebie spora dawke niepewnosci i pewien ogromny zawód z przeszlosci... w ciagu najblizszych miesiecy poznasz kobiete, ktora nie bedzie w Twoim typie, ale polaczy Was najpierw przyjazn, pozniej cos wiecej. teraz znacie sie prawdopodobnie tylko z widzenia, wiec rozgladaj sie uwaznie:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k-r-z-y-s-i-e-k
Dziekuje bardzo. Rzeczywiscie pare miesiecy temu dostalem niespodziewanego kosza, po ktorym jakos nie moge doksc do siebie... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuyttrr
oliwia 18/09/1981 czy ten moj teraz to ojciec mojego/moich dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
misiaPSSSS- kochana, karty mowia, ze ta znajomosc, choc bardzo goraca i pelna emocji, nie bedzie ta jedyna... chlopak Cie nie zdradzi, ale po pewnym czasie mozecie uznac, ze jednak do siebie nie pasujecie...byc moze potrzebujecie sie bardziej dotrzeć...poczekaj jak sie z nim sprawa rozwinie i jesli zaczniesz czuc, ze dla Ciebie to za mało, porozmawiaj z nim powaznie... on chyba zbyt bardzo skupia sie na Twojej powierzchownosci, nie dostrzegajac wielu waznych i pieknych cech, ktore w sobie masz...pozdrawiam goraco:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona...
Agnieszka, 26.11.72. Czy moj mily kolega z pracy mysli o mnie w nieco bardziej niz kolezenski sposob? Z gory dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudowłosa......
sylwia -jak tam u mnie z miłością? 23.04.75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akj
Ania ' 76 3 luty dlaczego jeszcze na mojej drodze nie stanal nikt kogo bym kochala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dla odmiany
ile bede mial dzieci, kiedy wroce do kraju grzegorz01.05.79

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
szafirowa plamka- Wasz znajomosc jest na razie w poczatkowym stadium, ale jest miedzy Wami niespotykana chemia... bedziesz z nim bardzo szczesliwa i prawdopodobnie bedzie to dlugi zwiazek, jednak karty nie mowia, czy ten jedyny...widze w Waszych relacjach duzo ciepla i zaufania...w najblizszym czasie okaze sie, czy on to traktuje tak powaznie jak Ty...ale wedlug kart- nie powinnas sie niczego obawiac:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
uuuuyttrr- Oliwio, prawdopodobnie tak...choc on na poczatku bedzie mial pewne watpliwosci... widze jakies problemy w pracy, mozliwe ze dlatego...ale pozniej okaze sie, ze jest stworzony do roli ojca:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szafirowa plamka
bardzo dziekuje //jest dokladnie tak jak piszesz to niesamowite jeszcze raz pieknie dziekuje:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
zaciekawiona... - widze tutaj chemie miedzy Wami i to od Ciebie bedzie zalezalo, w ktora strone sie ta relacja potoczy... on jest troche niepewny, czy myslisz o nim tak cieplo, jak on o Tobie...widze jakas kobiete obok niego, zwiazana z jego praca. ta kobieta moze Wam przeszkodzic w kontynuowaniu znajomosci na wyzszym poziomie... on jest do Ciebie bardzo pozytywnie nastawiony i czeka na Twoj krok. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×