Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Latino78- kochana, karty mowia, ze on boi sie takich zobowiazan... slub to dla niego bardzo duzo, a o dzieciach nawet jeszcze nie mysli... przez najblizsze pare miesiecy nic sie w Waszych relacjach nie powinno zmienic...on Cie bardzo kocha i chce dla Ciebie wszystkiego co najlepsze, ale boi sie, ze nie pogodzi roli ojca z praca, ktora go bardzo absorbuje...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał 1987
zapomnaiłem przepraszam zapytać o karierę zawodową tzn. czy zmienię pracę oraz czy warto studiować w tym kierunku na którym obecnie jestem ( mam spore wątpliwości ) przepraszam za kłopot dzięki śliczne pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobitka jakaś- droga Kasiu, widze, ze nie tak dawno przezylas spore rozczarowanie... jestes bardzo samotna i bardzo chcialabys miec kogos, ale w Twoim zyciu pojawiaja sie niewlasciwi mezczyzni... obok Ciebie jest mezczyzna, ktorego traktujesz jak kolege, a on chcialby czegos wiecej... nie podoba Ci sie fizycznie, ale daj mu szanse... w tym tygodniu czeka Cie mila niespodzianka od znajomej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deszczowy poranek
Witam, Magdalena 7.05.1983 Czy osoba z ktora jestem mnie kocha i jakie ma wobec mnie plany? dziekuje i pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
redbunny- droga Kasiu... on z pewnoscia jest Toba bardzo zafascynowany i bardzo mu imponujesz:) prawdopodobnie bedziecie sie spotykac i nawiaze sie miedzy Wami gleboka relacja, choc powinnas byc bardziej zachowawcza jesli chodzi o Twoje uczucia do niego- przynajmniej na poczatku:) on lubi niedostepne kobiety;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja 10.06.1986 i on 12.06.1977 Co z moim życiem uczuciowym, czy tem mężczyzna zostanie moim mężem? Czy może rozstaniemy sie?? Bardzo proszę o wróżbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie .. spotkał mnie zawód miłosny właśnie ze strony kolegi .. myślałam że coś z tego będzie ale on chyba oddala się Już sama nie wiem Proszę o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kaskada1234- kochana, to czy dalej bedziesz niesmiala zalezy tylko i wylacznie od Ciebie:) widze sporo kompleksow, ale wyobraz sobie, ze nawet modelki sa strasznie zakompleksione...:) w najblizszym czasie nie widze wiekszych zmian, choc dostaniesz bardzo dobra wiadomosc zwiazana ze szkola... w przeciagu pol roku poznasz milego blondyna, dla ktorego staniesz sie najwazniejsza na swiecie... radze rozgladac sie uwazniej w bibliotekach/czytelniach :) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagubionaaaaaaaaa- drugiego dziecka powinnas juz oczekiwac na poczatku przyszlego roku:) prawdopodobnie bedzie to dziewczynka:) jesli chodzi o jego powrot...widze, ze wiaze go z tamtym miejscem bardzo duzo i raczej niechetnie bedzie chcial wrocic... w ciagu najlizszych miesiecy powinna sie wyjasnic Wasza sytuacja:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tefe
dorota 14.09.1985r. wywróżyłaś mi , że zakocham się w starszym mężczynie, kim on będzie czy zostaniemy parą (na jaki czas?)lub co wyniknie z tej znajomości co mnie czeka po tej zajomości, czy za jakiś czas spotkam miłośc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafał 1987- moj drogi... widze, ze czujesz sie bardzo samotny...jestes troche niesmialy, moze niepewny siebie. w Twoim zyciu juz w wakacje powinna pojawic sie dziewczyna, ktora zainteresuje Cie glownie swoja osobowoscia, choc poczatkowo spodoba Ci sie rowniez fizycznie... bedzie to niepozorna brunetka:) stworzycie udany zwiazek, choc ona poczatkowo bedzie miala pewne watpliwosci... jesli chodzi o prace i studia...prace bedzie Ci ciezko zmienic i prawdopodobnie stanie sie to dopiero na poczatku przyszlego roku... a kierunek studiow nie jest do konca zwiazany z Twoimi zainteresowaniami, dlatego powinienes go zmienic lub tez zaczac jakis drugi...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deszczowy poranek- osoba z ktora jestes bardzo Cie kocha i ma powazne plany co do Waszego zwiazku, ale jeszcze nie teraz...za 2 miesiace powinno sie wszystko wyjasnic:) za 2 tygodnie czeka Cie niespodziewany, ale bardzo mily wyjazd:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek22- bedzie Wam bardzo ciezko na poaczatku... on sie boi z Toba wiazac, z uwagi na Twoja rodzine...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tefe
a powiedziałaś mi że w najbliższym czsie wyjade, gdzie,w jakim celu na jak długp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpiaa_28
za którym razem zdam egzamin na prawo jazdy? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał 1987
dziękuję bardzo jeżeli mogę się jakoś odwdzięczyć to pisz proszę. jeszcze jedno pytanko : ( obiecuję że ostatnie , niech inni mają też szansę ) czy mam szczęście jeżeli chodzi o sprawy finansowe , tzn. czy powinienen zabierać się za inwestycje i hazard ? to moja pasja ale czy warto ryzykować. wiem że pytanie jest bardzo dziwne i nie powinienenm pytać ale chociaż o malutką wskazówkę bym prosił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arkadiusz...
Arek 19.08.1973 kiedy będę miał własne mieszkanie? I jak tam u mnie sprawy zawodowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tefe- mezczyzna bedzie zwiazany z branza budowlana...ten zwiazek przyniesie Ci duzo radosci i podniesie Twoja samoocene, jednak nie bedzie trwal "do konca"... po nim bedzie kilkumiesieczna przerwa... jesli chodzi o wyjazd- prawdopodobnie bedzie zwiazany z woja rodzina:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katttiija
Anna 16.12.1971 Prosze Cie powróż mi czy w najbliższym czasie zmieni sie cos w moim życiu zawodowym i prywatnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafał 1987- jestes tworcza osoba i najchetniej rozpoczalbys jakis wlasny biznes, jednak musisz bardzo uwazac, bo sa to rzeczy, ktore potrafia bardzo wciagac...karty nie widza zadnych przeciwskazan, ale nie mozesz sie oddawac temu w 100%. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olimpiaa_28
za którym razem zdam egzamin na prawo jazdy? Oliwia 10.08.80

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosiek22- prawdopodobnie do konca tego roku bedziecie razem...pozniej bedzie Wam bardzo ciezko i zacznie sie to wszystko wypalac:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał 1987
bardzo wielkie dzięki kochana jesteś wszystkiego najlepszego jeżeli oczekujesz czegoś w zamian to pisz postaram się wywiązać z tego na tyle na ile będzie to możliwe o wiem co, pomodlę się za ciebie hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lubię muzykę
Chcicłabym podziękowac za odp, rzeczywiście jest taki mężczyzna, więc moze warto sprobowac, a czy mogę jeszcze sie zapytac jakim człowiekiem będzie mój mąż,m i kiedy wyjdę za mąż? Ewelina, 09.02.1980 DZIĘKUJĘ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
arkadiusz...- karty mowia, ze z mieszkaniem bedzie pewien problem...ale w przeciagu 2 lat powinno to sie wszystko wyjasnic. jesli chodzi o sprawy zawodowe- nic sie raczej nie zmieni, choc mozliwa jest pod koniec roku spora podwyzka:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heh... Kiedy znajdę tego jedynego, bo on chyba nim nie będzie w takim razie? Znajde swoja prawdziwą miłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×