Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość nadinou
no ma 2 dzieci o ktore sie boi i jego ex ma problemy psychiczne, nie jest z nis juz 8 lat, tzn nie mieszka , nie sypia itp ale rozwodu dalej nie ma bo za kazdym razem na wzmianke kobieta sie tnie albo truje lekami :/ ja mam duzo cierpliwosci bardzo... pozatym bardzo go kocham i wytrzymam awet bardzo dlugi rozwod... ale czy beda dzieci wogole w przyszlosci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadinou
hehe tu fregege nadinou to ona ... prosze o wrozbe dla nie bardzo... mam nadzije ze sie znow nie potnie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
nadinou- Twoj maz jest w tej chwili bardzo zagubiony... nie chce odchodzic w glebi duszy. choroba bardzo Cie zmienia, a on boi sie zmian i bolu... daj mu czas, zeby wszystko przemyslal. w najblizszym czasie widze jego oddalenie od Ciebie, jego strach...Ty jestes teraz bardzo przygnebiona ta sytuacja i raczej nie mozesz liczyc na wsparcie z jego strony. za to jest sporo osob, ktore gotowe sa zrobic dla Ciebie wszystko. Twoj partner w przeciagu 2 miesiecy powinien sobie wszystko poukladac i zacznie powoli wracac...pozdrawiam serdecznie i zdrowia zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadinou
nadinou-fregege no jak obydwie wrozby sa pradziwe to to bedzie mega skomplkowane... albo poprostu nie uwierzyc samam juz nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
nadinou- karty nic nie mowia o dzieciach...moze beda, ale w dalekiej przyszlosci...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dla odmiany
nie rozumiem, wiem ze mi ufa ale ona jest tu ze mna...co mialoby sie stac? odpowiedz prosze, jej data 21.08.81

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
tak dla odmiany- karty mowia o jakichs problemach rodzinnych w kraju... ktos z Twojej rodziny bedzie potrzebowal pomocy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
moi drodzy, koncze z kartami na dzis... mam nadzieje, ze choc troche pomoglam:) dobrej nocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dla odmiany
o nie..tego sie obawialem, ze powrot moze byc jak ktores z rodzicow np .....o ludzie.....mam nadzieje ze jednak to nie to najgorsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
SMUTNA ŻABA- karty pokazuja, ze prawdopodobnie za 2 lata, po pewnych problemach rodzinnych...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko szczerze
21.08.81 justyna prosze napisz cos wiecej, maz pytal wczoraj o powrot do pl, czy to faktycznie spowodowane bedzie tym najgorszym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeeeeeeeeeeeeee
Imie deszczu blagam odpowiedz mi, czy on bedzie chcial do mnie wrocic? jesli nie to kiedy spotkam milosc i stworze zwiazek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko szczerze
pytalam o to inna wrozke z kafe ona mowi o slabej syt materialnej, ale nie wydaje mi sie bo na brak pieniedzy nie narzekamy i raczej nie mam zamiaru roztrwonic tego co juz jest... napisz co widzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
tylko szczerze- karty mowia, ze Wasz powrot do kraju nie bedzie spowodowany chorobą, ale jakimis problemami natury prawnej... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
laliqueeeeeeeeeeeeeeeee- prosze o imie i date ur.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeeeeeeeeeeeeee
oj, skleroza:) patrycja 300682, dziekuje z gory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tylko szczerze
dziekuje ci bo sie wystraszylam, co prawda problemy prawne to jednak problemy, ale to tak jak pisalas wczesniej? ze to rodzina bedzie potrzebowala naszej pomocy? czy to my bedziemy mieli te problemy prawne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
SMUTNA ŻABA - 12.02.2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
laliqueeeeeeeeeeeeeeeee- partner z ktorym bylas jest teraz dosc negatywnie do Ciebie nastawiony...karty nie wskazuja na to, byscie sie jeszcze zwiazali... w przeciagu miesiaca, dwoch czeka Cie duzo nowych wyzwan, ktore poskutkuja nowymi znajomosciami:) wsrod nich bedzie jakis ciemnowlosy mezczyzna, starszy od Ciebie o wiecej niz 5 lat. zafascynuje Cie i Ty jego rowniez...prawdopodobnie stworzycie po kilku miesiacach udany zwiazek:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
tylko szczerze , ty będziesz miała problemy z łyknięciem ładunku spermy swojemu mężowi!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
tylko szczerze- tutaj chodzi raczej o Wasza bliska rodzine...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeeeeeeeeeeeeee
imie deszczu, a czy ten moj ex bedzie z obecna kobieta? stworzy trwaly zwiazek? wiem ze ja juz nei mam na co liczyc ale tak z ciekawosci... a jeszcze moglabys zerknac na moje sprawy zawodowe? czy wyjade do innego miasta i znajde szybko prace? To wlasciwie wazniejsze dla mnie teraz niz uczucia...dziekuje za wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie pytanko mam....- droga Ewo, z praca po studiach bedzie poczatkowo ciezko... na opczatku nie bedziesz pracowac w zawodzie, beda to raczej prace dorywcze i na krotki okres czasu... w przeciagu 2 lat powinnas jednak w koncu znalezc prace, ktora Ci sie spodoba:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
laliqueeeeeeeeeeeeeeeee- Twoj eks jest teraz w zwiazku szczesliwy, choc jego nowa dziewczyna mu nie ufa... jesli chodzi o Twoje sprawy zawodowe- owszem, wyjdziesz i to juz niedlugo. poczatkowo ciezko bedzie Ci znalezc dobra prace, ale dzieki zyczliwej osobie spod znaku Koziorozca w koncu Ci sie uda:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość laliqueeeeeeeeeeeeeeeee
dziekuje! mam jeszcze taka sprawe odnosnie tego co napisalas, czy gdybys znalazla chwile moglabys sie do mnie odezwac na gg? nie moge tu napisac. Moj nr 2091356, to zajmie chwilke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zagubionaaaaaaaaa
czy wrócę do dawnej pracy po urlopie wychowawczym czy raczej nie mam szans?? 02.04.1977 Kasia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie pytanko mam....
dziekuję ci, to bardzo pozytywna dla mnie wrozba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze o wróżbę
23.04.75 Sylwia kiedy znajdę pracę z której będę zadowolona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×