Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

Gość uuuuyttrr
dziekuje ci bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaciekawiona...
Bardz odziekuje Mila Wrozko :) I zerdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
rudowłosa......- w przeciagu miesiaca poznasz zonatego mezczyzne, ktory Cie zafascynuje...ale to nie jest wlasciwa sciezka- przez niego uronisz niejedna lze...jednak obok Ciebie juz teraz jest jakis ciemny blondyn, ktory bardzo cieplo o Tobie mysli i chcialby nawiazac jakas glebsza relacje...jednak boi sie, ze go odrzucisz...moze jestes bardzo pewna siebie, a on spokojny i nieco zakompleksiony? jednak da Ci on duzo ciepla i milosci, dlatego nie odmawiaj gdy zaprosi Cie na kawe:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akj
Boshe, wlasna date urodzenia pomylilam :( to samo pytanie: dlaczego jeszcze na mojej drodze nie stanal nikt kogo bym kochala. tylo moja data ur. '76 18 luty... a nie '76 3 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rudowłosa......
dziękuję za wróżbę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
akj- widze pewna sprawe z dziecinstwa, ktora ciagle w Tobie siedzi...moze to sprawa z wczesnej mlodosci, jakies kompleksy...uwazasz, ze wszystko, co dobre juz za Toba i nie starasz sie nic zmienic... jesli chodzi o milosc- w najblizszym czasie niewiele sie zmieni, bo juz teraz znasz kogos, kto moglby dac Ci duzo szczescia:) omijasz go jednak, nie zauwazasz... wybierz sie jutro na dlugi spacer lub do kina... mozliwe, ze da Ci to duzo wiecej, niz bys przypuszczala:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
akj- tutaj dzien urodzenia akurat malo zmienia:) rozgladaj sie wokol siebie uwaznie!pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grazyna 22.01.1957r same smutki od poczatku roku a i w zyciu zla passa czy sie to skonczy czy tak bedzie ciagnac sie do konca moich dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
tak dla odmiany- karty mowia, ze na pewno jedno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dla odmiany
no na pewno:) bo mam juz, ale czy wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość akj
Dziekuje Dobra Wrozko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgregerge
Patrycja 06.03.1986 on Sacha 13.04.1966 czy mnie kocha? kiedy slub? dzieci? jak sie potocza nasze sprawy zawodowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffaria
czy i ja się jeszcze załapię na wróżbę? bardzo o to proszę:) Katarzyna, 08.03.1986 czy skończy się moja samotność? czy widać dla mnie jakieś dobre zmiany w sferze uczuciowej w najbliższym czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
sowa1957- w najblizszym czasie widze ciag dalszy pewnych problemow w pracy...jednak w przeciagu miesiaca powinnas sie z nimi uporac...wokol Ciebie jest jedna bardzo zyczliwa osoba, na ktora zawsze mozesz liczyc i to ona przyczyni sie do rozwiazania Twoich problemow... w najblizszym czasie widze jakas mila niespodzianke ze strony Twojej rodziny...sprawi Ci to ogromna radosc i podniesie na duchu:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
tak dla odmiany- w ciagu najblizszych paru miesiecy widze tylko jedno dziecko... jednak w nowym roku najpozniej bedziecie juz oczekiwac malenstwa:) mozliwe, ze bedzie to chlopiec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki wrozko ta zyczliwa osoba to moj syn albo synowie mam ich trzech dzieki za dobre slowa zycie dalo mi po kosciach biczem mam juz dosc ale mam kochane dzieci i to mnie trzyma przy zyciu prace mam ciezka pracuje we francji opiekuje sie dziecmi jest ciezko ale jakos daje rade pozdrawiam i dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgregerge
prosze bardzo o wrożbe !!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak dla odmiany
dziekuje, a ten powrot? wracac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
fgregerge- moja droga...widze ze bardzo czesto sie zdarza, ze masz mnostwo watpliwosci...prawdopodobnie masz jakies problemy rodzinne. widze kobiete obok Ciebie, mozliwe ze Twoja mame- ona jest raczej przeciwna Twojej decyzji...jesli chodzi o Twojego ukochanego- jego sprawa rozwodowa bedzie sie ciagnac dluzszy czas...on chyba do konca nie chce podjac tak waznej decyzji, choc widac, ze Cie kocha... bedziecie miec sporo problemow na samym poczatku i jego niepewnosc bedzie poglebiala Twoja...dzieci w tym zwiazku w najblizszych 2 latach nie widze...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgregerge
o matko dobra jestes!!!!! a mozesz mi jeszcze powiedziec czy wkoncu bedziemy razem? juz na zawsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
saffaria- widze, ze jestes dosc spokojna, zachowawcza osoba... boisz sie zranienia i przeciagasz niewlasciwych mezczyzn. obok Ciebie jest jednak juz ktos, o kim kiedys myslalas w kategorii zwiazku. on waha sie bardzo, boi sie ze go odrzucisz... na dobry poczatek, nie odmawiaj mu gdy zaprosi Cie na kawe:) czasami los nam plata takie figle, ze nigdy bysmy nie przypuszczali:) w Twoim zyciu niedlugo sie duzo zmieni... postaraj sie wiecej uwagi przykladac sprawom zawodowym/studiom...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadinou
Nadine 19.08.1969 co sie zdazy w moim mauzenstwie? czy on wkoncu odejdzie bo tylu latach bycia ze mna tylko i wylacznie ze wzgledu na moj stan zdrowia? kiedy to sie stanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
Lekko ponad normę- wbrew pozorom jest sporo mezczyzn gustujacych w kobiecych ksztaltach:) w przeciagu miesiaca poznasz jakiegos blondyna, ktory na poczatku nie bedzie w Twoim typie, ale jego zaangazowanie i szczere checi sprawia, ze zaczniesz o nim myslec bardziej pozytywnie:) prawdopodobnie stanie sie to na wakacjach... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość saffaria
wróżko, powiem tylko, że jesteś... niesamowita! oczywiście w jak najbardziej pozytywnym znaczeniu:) 🌻🌻🌻 dla Ciebie i dużo sił do rozkładania kart życzę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
tak dla odmiany- jest mnostwo ludzi, ktorzy za Toba tesknia... i wiele osob przekonuje Cie, bys wrocil. jesli chcesz, by w Twoim zyciu nie zdarzylo sie cos, czego moglbys pozniej zalowac, wracaj. Twoja ukochana bardzo Ci ufa i odlicza dni do Twojego przyjazdu... powrot wyjdzie wszystkim na dobre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Imie_deszczu
fgregerge- widze, ze duzo problemow Was czeka, ale jesli sprawa rozwodowa szybko sie zakonczy, czekaja Was dlugie lata szczescia... on chcialby miec to wszystko za soba, ale nadal cos go wiaze z tamta kobieta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×