Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Imie_deszczu

powróżę chętnym 3 osobom

Polecane posty

imie-deszczu, bardzo ci dziekuje, mam nadzieje, ze twoja przepowiednie sie spelni, bo jestem samotna matka po 12-sto letnim neiudanym zwiazku:))) pozdrawiam i dziekuje za dodanie optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaroniebieska
Agnieszka 24.07.1979 droga wróżko,to moje nastepne pytanie czy obecny partner jest dobrym partnerem dla mnie,w sensie, czy to tak już na stałe i czy wygląda Tobie to na dobrany związek na przyszłość? dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadka- kochana, rzeczywiscie widze tutaj spore problemy:/ za szybko to wszystko sie stalo- mowie tutaj o decyzji o zamazpojsciu...oboje jestescie od siebie bardzo rozni... nie widze porozumienia...:/ musisz z nim powaznie porozmawiac o jego oczekiwaniach i przyszlosci Waszego zwiazku- musi wiedziec, ze jest ojcem, co niesie za soba odpowiedzialnosc za malego czlowieka... jesli jego uczucie do Ciebie sie wypalilo, to powinien myslec chociaz o swoim dziecku... pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneta27
czy to jest strzelec 84 ten ktory o mnie cieplo mysli? jesli nie on to kto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KATARINA20- moja droga...widze ze w najblizszym czasie nie czeka Cie macierzystwo... na dzidziusia przyjdzie Wam poczekac jakies 2 lata...ale macie jeszcze cala przyszlosc przed soba:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie......masz 100% racji wyszlam za maz majac niecale 19 lat A powec ale tak szczerze czy jest szansa na to ze bedziemy jeszcze szczesliwi czy raczej juz nie?? BLAGAM O SZCZEROSC!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaaardzo ciekawaaaa- widze spora fascynacje z obu stron... bedziecie ze soba, ale nie bedzie to zwiazek do konca zycia...pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefitka- kochana, dziecko powinnas miec w przeciagu dwoch lat...bedzie to prawdopodobnie dziewczynka:) wiecej dzieci nie widze...pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elebele- ten chlopak, o ktorym piszesz nie bedzie dla Ciebie dobrym partnerem... czekaj cierpliwie...po wakacjach w koncu bedziesz bardzo szczeslwa, z kims kto na Ciebie zasluguje:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaardzo ciekawaaaa
Fascynacja jest... A czemu nie będziemy razem?? I możesz mi jeszcze napisać co z Panem 20,08.1986 ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ci za dobre słowa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szaroniebieska- kochana, widze, ze on jest bardzo zaangazowany, mimo ze pozornie masz do tego watpliowosci... tworzycie udany zwiazek i prawdopodobnie bedzie tak juz do konca:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bernadka- kochana, przykro mi, ale karty nie widza przed Wami wspolnej przyszlosci...przede wszystkim powinniscie teraz myslec o Waszym dziecku- to ono jest w tej sytuacji najbardziej pokrzywdzone...Ty najprawdopodobnie ulozysz sobie jeszcze zycie...bardzo mloda jeszcze jestes i wszystko przed Toba:) a Twoj maz...coz... on sie raczej nie zmieni:/ pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szaroniebieska
imię deszczu dziekuję, to prawda z jego zaangażowaniem i moimi wątpliwościami. pozdrawiam ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuku
to znowu ja milena 06.01.1983 moglabys sprawdzic, czy jest w moim otoczeniu jakis osobnik plci męskiej, ktory mysli o mnie cieplo??? i czy kiedykolwiek bede miala dzieci??? to tyle pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baaaardzo ciekawaaaa- moja droga, prawdopodobnie on sie nie chce jeszcze angazowac w powazny zwiazek...wiec jesli zalezy Ci na takim przelotnym romansie, to owszem- mozesz sprobowac...ale mysle, ze Ty chcialabys czegos wiecej...on Ci tego nie moze dac:/ jesli chodzi o tego Pana- podobasz mu sie, ale on rowniez nie bedzie kims, komu oddasz swoje serce. pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W przeciagu 2 lat...to dlugo... Mam jeszcze jedno pytanie i prosze ci odpowiedz mi: jak to bedzie ze zdrowiem? wylecze sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
terefere kuku- moja droga...owszem, widze nawet dwoch:) jeden z nich jest raczej spokojny i sam z siebie do Ciebie nie podejdzie pierwszy...ale ma dobre checi i mnostwo uczucia:) drugi to prawdopodobnie baran zodiakalny... jesli chce byc z Toba, musi cos poswiecic:/ pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość baaaardzo ciekawaaaa
Ehh szkoda myślałam, że będe szczęśliwa Ten Pan co jest starszy miesza dużo dalej niż ja szkoda bo bardzo mi się podoba I wydawało mi się, że chce stałego związku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Justyna 2.11.1987r. dodam, że jeszcze nie szukam, czekam na wpłynięcie kapitału początkowego ;) ale to jakoś na dniach powinno nastąpić :) no więc czy znajdę pracę do końca czerwca i czy będę zadowolona z niej? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nefitka- kochana...dlugo, ale pomysl, ze bedzie to naprawde upragnione, wyczekane dziecko:) nie kazde dziecko ma mozliwosc takiego szczescia, jakie bedzie mialo Twoje:) a ze zdrowiem...powinnas o siebie rzeczywiscie bardziej zadbac, jesli chcesz myslec o dziecku... przede wszystkim mniej stresu i "szybkiego zycia"... poza tym wybierz sie na USG piersi i zrob sobie cytologie... pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złudzenie_optyczne- kochana, znajdziesz prace, ale niezupelnie taka, ktora sobie wymarzylas...ale przyslowie mowi- malymi kroczkami do celu:) widze, ze masz duzy potencjal, wiec juz niedlugo powinnas znalezc cos, co Ci bedzie naprawde odpowiadalo:) w ciagu pol roku powinnas juz miec ciekawa i dobrze platna prace:) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również proszę o wróżbę dla siebie Anna 08.11.1978r. pytanie: Czy wreszcie znajdę pracę i czy mój obecny partner jest ten jedyny???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość terefere kuku
wow:D :D hehehe.... a z dzieciakami jak? nadawałabym sie na mamusie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×